Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Sopelek jest fantastyczny :lol:. Jutro jest zabierany z TOZ-u ale co z nim dalej?????????? Nie możemy pozwolić żeby się zmarnował......
  2. Będziesz, będziesz - tylko patrzeć jak będziemy do Ciebie uderzać po prośbie:evil_lol: A wujek UBOCZE to obraził się na Dylankę? Coś do niej nie zagląda i wierszyków nie pisze :shake:.
  3. Super wiadomości:multi:. Misia już bezpieczna a i wy spokojniejsze:lol:. Pan Adam załatwił sprawę super - widać że jemu też ta psinka leżała głęboko w sercu:lol:. HURA!!!!!!!!!!!!
  4. Nocna zmiana już jest i nieśmiało zagląda z pytaniem biją??????? :nerwy: Może lepiej :scared:
  5. [quote name='Mada:)']No to Dylanka się doczekała! SZOK! A ja ciemno widzialam jej przyszłość... :( Jesteście niesamowici, wszyscy tu na wątku zgromadzeni! DZIĘKUJĘ! :) Mada więcej wiary w ludzi:lol:. Zobacz wątek został założony 07. lutego a jak dobrze pójdzie to 27-go lutego Dylanka zacznie nowe życie:multi:.Ledwie 20 dni.... A już dziś mamy 270 zł. deklaracji i tydzień na dozbieranie brakujących 60 zł. Damy radę :lol:. Udało nam się zainteresować fantastycznych ludzi, którzy pomagają zmienić życie tej biednej staruszki. JESTEŚMY NIESAMOWICI, WSZYSCY I TAK TRZYMAĆ!!!!!! Dylance brak już tylko 60zł. Ktoś ma zbędną 5-tkę??????? Pięknie prosimy..........
  6. Dziewczyny, zacznijcie zbierać deklaracje - to naprawdę nie jest proste a w sytuacji kiedy ta fundacja jednak za psiaki nie zapłaci to zostaniecie z masakrycznym długiem:shake:. Zuzia psiaki przyjęła, opiekuje się nimi ale przecież one muszą coś jeść a jedzenie trzeba kupić. Ona może to na razie robić "a konto" ale przez jaki czas???????? Ja mogę pomóc w rozsyłaniu wątku i proszenie ale na razie to nie mam podstaw do tego bo Wy tych deklaracji nie zbieracie :shake:. Trzeba zmienić tytuł, ogłosić zbiórkę napisać w pierwszych postach jak się sprawy mają - inaczej to jest nie poważne. Już na kilku wątkach zbieram pieniądze na hotelik i wiem że przejrzystość jest naprawdę ważna - nikt nie da pieniędzy jak nie będzie jasno wiadomo na co ? ile razem potrzeba ? ile brakuje itd. [B]NIE ZOSTAWIAJCIE ZUZI W NIEWIEDZY CO Z PSAMI, CO Z RACHUNKIEM BO ONA NIE PRZYJMIE WIĘCEJ PSIAKÓW BEZ PIENIĘDZY OD RĘKI. [/B] I będzie miała rację..........
  7. Myślę, że niedługo coś napiszę, chcę tylko troszkę podładować komórkę żeby nie padła w czasie rozmowy i z zaraz dzwonię do Tychów;) Mam potwierdzenie od Grażynki - sobota pasuje idealnie :multi::multi::multi: Myślę, że Zuzia nie będzie miała nic przeciwko temu - napisałam na wątku hotelikowym Zuzi - mam nadzieję że nie będzie miała nic przeciwko temu :lol:.
  8. Konto to samo co na Mikę, bo ja jestem hurtową księgową Miki, Postera i Dylanki :lol: Wysłać raz jeszcze na PW?
  9. [quote name='halcia']Czyli zaprzyjaznily sie na 100%:multi::multi::loveu:[/QUOTE] I teraz będzie już tylko lepiej:lol::multi:
  10. Pół dnia człowieka u Dylanki nie ma a tu tyle się dzieje - CUDNIE !!!!!!!! Odpowiadam po kolei: Na tej wpłacie, którą mam na koncie nicka nie było - poprawiam na wpłatach ;) ale niestety też na deklaracjach :shake:, bo myślałam że to ktoś nowy i dodałam do deklaracji też :shake: Cudne dwie wiadomości :multi:: że mamy ustalony wstępny termin na przyszłą sobotę i te koszty też fajne, ale ma dziewczyna szczęście:lol:. Kasę nazbieramy - nie mamy innego wyjścia. jakby co to pożyczymy ze "skarpetki" Miki bo ona ma zapasik - niektórzy deklarujący wpłacili od razu za kilka miesięcy, a jedna Cioteczka to nawet z cały rok:lol: Posterek też pożyczał od Miki a teraz wszyściutko oddał i nie ma długów :lol: Kochana są już w kolejce dwa następne: Magnatka i Abra - też 12 lat w tym schronisku:shake:. Jak tylko Dylanka będzie bezpieczna to założę im obu wątek - ale jeszcze nie uciekajcie :scared:- nie będziemy zbierać kasy na hotelik / no dobra będziemy - ale nie tak od razu:diabloti:/ Najprawdopodobniej do następnej soboty - 27.02.2010r.:multi: Wysyłam PW - doczytałam Nikus mnie wyręczył - DZIĘKUJĘ!!!!!!!! Dziękuję za pomoc żebraczą - bardzo się przyda:lol: Dziękuję bardzo:multi: Uffffffffffffffffff. :lol:
  11. To spokojnie poczekajmy co powie wetka, może będzie przyjeżdżała do Zuzi do jakiegoś psiaka albo ze szczepieniami to najlepiej by było żeby zobaczyła Posterka i powiedziała swoje zdanie;)
  12. A może da się dogadać z tym facetem ze wsi? Jak pies będzie u niego to jemu przedstawić te argumenty o wieku, leczeniu itd. i powiedzieć że jest dobry dom dla psiaka. A rodzince zawsze może przecież powiedzieć że pies zwiał za suczką. Przecież ani mamusia ani studentka nie przyjadą go szukać...... Chyba że facet sam psa pokocha ale to wtedy nie będzie mu tak źle u niego, choć na pewno nie tak dobrze jakby mogło być.....
  13. Wracam, wszystko przeczytałam - strasznie żal mi tych biednych suczek :shake: Dziewczyny to może zaczniemy rozsyłać wątek, zapraszać innych bo jeśli fundacja z jakiegoś powodu nie zapłaci to będzie problem i to ogromny:shake:. Trzeba zacząć zbierać kasę, prosić, ogłaszać i Zuzi jak najszybciej coś zapłacić;). A jeśli rzeczywiście fundacja będzie płaciła za psiaki to zebrane pieniądze zawsze można przekazać na inne bidy. Ważne żeby teraz na bieżąco miały coś opłacone to to bardzo nie w porządku w stosunku do Zuzi, która zgodziła się sunie przyjąć prawie dwa tygodnie temu i karmić je musi codziennie. A jak fundacja kasy nie da to zbieranie takie "do tyłu" za czas, który już minął naprawdę nie jest łatwe:shake:
  14. Ale przecież jesteśmy - nie bij :nerwy:
  15. To odbiór Sopelka w sobotę o 16-tej? O ile się nie mylę to tam jest czynne do 16-tej - może więc lepiej przyjechać trochę wcześniej?
  16. Mnie się też udało:evil_lol:.
  17. Ale jest dobry znak SIEDZIAŁA W BUDCE:multi:
  18. Zuziu to zdajemy się na Ciebie i wetkę kiedy lepiej to zrobić - zorientuj się tylko w kosztach to powoli zaczniemy zbierać;)
  19. 3. Filcant te Twoje "artystyczne dusze" zostały bardzo poruszone Dylanką :multi: bo dziś na konto wpłynęły pieniądze od: - 10 zł. p. J.Ż. - nie wiem czy mogę pisać nazwiska - z treścią " deklaracja dla Dylanki marzec, kwiecień" można się chyba domyślać że będzie stała. Prawda ? Czyli mamy kolejne 5 zł. deklaracji :multi: - 25 zł. od P. J.J. Pracownia NORES darowizna na Dylankę :multi: - 50 zł. od Po drugiej stronie lustra Alicja z pięknym opisem "dla Dylanki kochanej deklaracja jednorazowa" .:multi: Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!!!! Dylanka ma już na koncie 134 zł. :multi::multi::multi: 4. Nikus masz ochotę na wycieczkę do Zuzi??????? Wszyscy łącznie z Dylanką pięknie się uśmiechamy:lol:. Napisz tylko kiedy by Ci pasowało bo budka na naszą panienkę będzie od soboty czekała:multi::multi::multi:
  20. Ale mi się nazbierało do odpowiedzi. Więc po kolei: 1. Jak bazarek taki, że opłaty idą na Dylankę to nie ma sprawy można podawać moje konto;). Będę na bieżąco pisała , kto za co i ile zapłacił. W innym przypadku wolałabym żeby szło na konto kogoś innego a później zysk na moje konto "psie". Ja tylko nie chciałabym się bawić w przekazywanie opłat pocztowych do tych co wysyłają - chyba że jakoś tak "hurtowo" :evil_lol: 2. Filcant - nie wiem jak to jest w szczegółach u nas ale wiem tyle że gmina Szczecin daje kasę na oddział szczeciński TOZ-u;). Oni oprócz statutowej działalności pomocy zwierzętom prowadzą lecznicę i do tej lecznicy można zawsze przywieść bezdomne kociaki do kastracji i sterylizacji. Są one tam też leczone. U nas to jest już od kilku lat - min. 5 i dzięki temu populacja bezdomnych kotów zmniejszyła się baaardzo poważnie:lol:. Pierwsze lata sterylizowano tylko kotki, żeby się kociaki nie rozmnażały , w tej chwili kastrują też kocurki żeby nie znaczyły terenu i przez to żeby było bardziej pozytywne nastawienie, tych którym koty przeszkadzają "bo śmierdzi":shake:. Podejrzewam że z psami może być podobnie. Dodatkowo u nas, każdy pies kastrowany czy sterylizowany albo wzięty ze schroniska jest dożywotnio zwolniony z podatku od psa:lol:. Była też akcja bezpłatnego chipowania wszystkich psów;). Jak będziesz chciała to poszperam w tych jakichś uchwałach albo Ci podam stronę naszego TOZ-u tam jest dużo takich sensownych pomysłów.:lol:
  21. Tobisiu śliczny gdzie ten Twój człowiek???????????
  22. Na razie tylko zaznaczam, muszę przeczytać całość bo mam słabość do starowinek:lol:.
  23. [quote name='UBOCZE']Ja też cały czas myślę o Sopelku i gdy tylko w czymś okażę się przydatny, pomogę...[/QUOTE] Ja chętnie też:lol: A można by tego biednego Sopelka odwiedzić? Mogłabym tam ewentualnie podjechać do tego TOZ-u . Czy lepiej ich nie drażnić i nie??????????
×
×
  • Create New...