Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Współczuję decyzji. Ja nauczyłam się przy moich staruszkach wszelakich / kocich i psich / że liczy się nie tylko długość życia ale jakość tego życia przede wszystkim... Jaaga, wierzę w Twoją mądrość, Ty będziesz wiedziała kiedy i jak zareagować.
  2. Gabi, sunieczko - bądź już zawsze szczęśliwa!
  3. Chyba nie, bo ja też na nią czekałam bo byłam jej bardzo ciekawa. I też jej nie widziałam.
  4. Ślicznie wygląda :).
  5. A co z wpłatą? Bo nie wiem czy wpłacać jeszcze raz... Już dopatrzyłam :). Nie wpisałam na przelewie, że to ja :). Powinnam napisać AlfaLS - na pomnik P. Mariana a napisałam Przelew - pomnik p. Mariana... :))). Bardzo przepraszam za zamieszanie i proszę o poprawienie :). Bardzo szkoda...
  6. A nie ma już podstawki z pieskiem? Moja wpłata z 20-tego września nie doszła? Coś pomieszałam?
  7. Tobciu, podeślij konto. Wpłacę grosik na pomnik.
  8. Gabi79 dziękuję za zaproszenie. Mnie też sunia poruszyła... Jeśli ma trafić do Jaaga to dam 10 zł. stałej. Przepraszam, że tak mało ale coś trudno ostatnio z kasą :(. Trzymam kciuki żeby ostatniemu szczeniorkowi się udało.
  9. Ale bomba! To teraz tym bardziej czekamy :).
  10. Można jeszcze podawać tabletki strzykawką np. https://www.zdrowyzwierzak.pl/product-pol-2740-Aplikator-do-podawania-tabletek-psa-kota-Kruuse.html Ja nawet taką podawałam. Co prawda psu ale zdała egzamin. Z kotami nie mam problemów z podawaniem to nie próbowałam.
  11. Ten bazarek już dawno rozliczony. DORA1020 kazała kasę przekazać do Murki za hotelikowanie kociaków. Przelałam dochód z kwiatków Twoich i moich. Niedługo zrobię kolejny bazarek na kociaki tylko muszę się z pitami uporać :). Już niedużo zostało, tylko ok. 30 :)))).
  12. Może Andzia? Ja odziedziczyłam po sąsiadce sunię, która miała na imię Maga. Zupełnie do niej nie pasowało. Zmieniłam na Aga i teraz jest ok. Dla niej i dla mnie :).
  13. Ja też podaję wszystkie leki w pasztetowej :). Nie mam wtedy żadnych problemów ze zjadaniem nawet dużych tabletek.
  14. Przede wszystkim kot po wykastrowaniu ma o niebo mniej śmierdzący mocz. Nawet jak zaznaczy coś to nie będzie to tak strasznie śmierdziało. Z reguły po kastracji przestają znaczyć ale czasem trafi się osobnik, który mimo wszystko dalej znaczy... U mnie sprawdził się pochłaniacz zapachu np. taki https://www.krakvet.pl/product-pol-14434-CERTECH-Pochlaniacz-zapachu-Super-Benek-Lawenda-0-45kg.html Czyściłam np. dywan i posypywałam nim. Zostawiałam nawet na dwa, trzy dni. Nie dość, że ładnie pachniało to koty więcej się w tym miejscu nie załatwiały. A może żwirek mu nie pasuje? Ja mam jedną kotkę, która lubi załatwiać się na gazety i nic na to nie poradzę. Ma swoją kuwetę i w niej gazety. Do innych kuwet nie wejdzie i już.
  15. Zrobiłam przelew na kwotę 185 zł. z bazarku kwiatkowego do Hoteliku u Murki. Mogłabym prosić o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak kasa wpłynie?
×
×
  • Create New...