-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Gabi, sunieczko - bądź już zawsze szczęśliwa!
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
AlfaLS replied to elik's topic in Już w nowym domu
Chyba nie, bo ja też na nią czekałam bo byłam jej bardzo ciekawa. I też jej nie widziałam. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
AlfaLS replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
AlfaLS replied to elik's topic in Już w nowym domu
Matko boska, a jest gdzie go przenieść? -
Ślicznie wygląda :).
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
A co z wpłatą? Bo nie wiem czy wpłacać jeszcze raz... Już dopatrzyłam :). Nie wpisałam na przelewie, że to ja :). Powinnam napisać AlfaLS - na pomnik P. Mariana a napisałam Przelew - pomnik p. Mariana... :))). Bardzo przepraszam za zamieszanie i proszę o poprawienie :). Bardzo szkoda... -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
A nie ma już podstawki z pieskiem? Moja wpłata z 20-tego września nie doszła? Coś pomieszałam? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
AlfaLS replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu, podeślij konto. Wpłacę grosik na pomnik. -
Gabi79 dziękuję za zaproszenie. Mnie też sunia poruszyła... Jeśli ma trafić do Jaaga to dam 10 zł. stałej. Przepraszam, że tak mało ale coś trudno ostatnio z kasą :(. Trzymam kciuki żeby ostatniemu szczeniorkowi się udało.
-
Ratujemy czarną Sonię FELV+ / Sonia już w DS
AlfaLS replied to sue's topic in Kotki już w nowych domach
Ale bomba! To teraz tym bardziej czekamy :). -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
AlfaLS replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Może Andzia? Ja odziedziczyłam po sąsiadce sunię, która miała na imię Maga. Zupełnie do niej nie pasowało. Zmieniłam na Aga i teraz jest ok. Dla niej i dla mnie :). -
Ja też podaję wszystkie leki w pasztetowej :). Nie mam wtedy żadnych problemów ze zjadaniem nawet dużych tabletek.
-
Przede wszystkim kot po wykastrowaniu ma o niebo mniej śmierdzący mocz. Nawet jak zaznaczy coś to nie będzie to tak strasznie śmierdziało. Z reguły po kastracji przestają znaczyć ale czasem trafi się osobnik, który mimo wszystko dalej znaczy... U mnie sprawdził się pochłaniacz zapachu np. taki https://www.krakvet.pl/product-pol-14434-CERTECH-Pochlaniacz-zapachu-Super-Benek-Lawenda-0-45kg.html Czyściłam np. dywan i posypywałam nim. Zostawiałam nawet na dwa, trzy dni. Nie dość, że ładnie pachniało to koty więcej się w tym miejscu nie załatwiały. A może żwirek mu nie pasuje? Ja mam jedną kotkę, która lubi załatwiać się na gazety i nic na to nie poradzę. Ma swoją kuwetę i w niej gazety. Do innych kuwet nie wejdzie i już.