Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Mogę prosić o wymiary torby nr 45? 52 poproszę.
  2. Poproszę jeszcze zaznaczyć nr 33 A te w ciemnej polewie. Proszę jeszcze nr 26.
  3. Poproszę nr 16 i 33 za CW i nr 34 za 5 zł.
  4. Dora, sprawdziłam paczkę. Są dwie pary spodni. Płacę więc 16 zł. za zakupione rzeczy i 20 zł. za przesyłkę. Bardzo dziękuję za wysyłkę! Poszło 40 zł. :).
  5. Bluzeczki kupione na tym bazarku przeze mnie już u mnie. Bardzo pięknie dziękuję za przetrzymanie do kolejnego bazarku!
  6. Rzeczy zakupione na tym bazarku już są u mnie. Bardzo dziękuję za przetrzymanie do kolejnego bazarku. Za zakupy "uiściłam" się 05.11.2024 r.
  7. Dora, płacę na bieżąco. Mam do zapłacenia ten bazarek i koszty przesyłki. 40 zł. o których wspominasz to było za buty i balsam z poprzedniego bazarku. Za ten nie płaciłam bo nie wiedziałam ile przesyłka. Spodnie licytowałam dwie pary, majowa jedne przebiła a ja później poprosiłam o jeszcze inne, przez nikogo nie kupione. Co włożyłaś to włożyłaś. Przecież nie ma sensu kruszyć kopii o drobiazgi. Odbiorę paczkę, zobaczę czy są jedne czy dwie pary i zaraz zrobię przelew za ten bazarek: kupione rzeczy plus przesyłka. Dziękuję za numer, widzę już paczka od 2 dni czeka na poczcie :).
  8. Dora, a ja jak zwykle poproszę numer przesyłki... Bo Ty wysłałaś a u mnie ani widu ani słychu... I mam pytanie. Na tym bazarku chyba kupiłam dwie pary spodni, tak przynajmniej wygląda to z pierwszej strony a w zestawieniu jest policzone za jedne. Nie wiem ile mam przelać Ci kasy. Nie wiem co włożyłaś do paczki :).
  9. Potwierdzam, że fanty, które kupiłam na tym bazarku są już u mnie. Bardzo serdecznie dziękuję za przetrzymanie i połączenie z rzeczami z innych bazarków!
  10. Moje zakupy z tego bazarku już u mnie. Bardzo dziękuję!
  11. Paczka z moimi zakupami już u mnie. Dziękuję bardzo!
  12. `Jasne. Nr 4 miało być. Przepraszam za zamieszanie.
  13. Balsam, buty i spodnie z tego bazarku - to pamiętam. Chyba nic więcej. Muszę popatrzeć jeszcze na Twoje bazarki. I poproszę jeszcze spodnie nr 8 za CW.
  14. Oczywiście potwierdzam, że nasza paczka tzn. moja i siostry dotarła. A ponieważ szła od razu do siostry to ja na śmierć zapomniałam potwierdzić że ją już mamy. Przepraszam i dziękuję bardzo.
  15. Jak ten bazarek się skończy to zrobimy wysyłkę.
  16. Poproszę nr 21 i 22 za CW.
  17. Ile ma sweterek nr 3 pod pachami? I spodnie nr 42 ile mają w pasie? I jeszcze 38 za CW
  18. A będziesz robiła jeszcze jakiś bazarek? W miarę niedługo? Bo nie wiem czy prosić o przesyłkę czy się trochę wstrzymać i mieć lepszą motywację do kolejnych zakupów :).
×
×
  • Create New...