Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Przyznam, że ja nawet nie pamiętam czy coś masz :(. Ostatnio / jakieś 1,5 roku / miałam bardzo trudny czas, ciężka choroba mamy, teraz jej śmierć... Niby staram się poskładać w tym wszystkim ale jakoś marnie mi na razie idzie... Na pewno coś kupuję dla siostry u guccio ale nie wiem czy to ma znaczenie...
  2. Wiem,że już bazarek się zakończył ale jeśli jeszcze można to poproszę nr 42 za CW.
  3. Tak zachęcasz, że nie sposób nie skorzystać :).
  4. Na początek poproszę nr 36 za CW. A te ostatnie buty to nie powinien być nr 42? Bo są dwa numery 41...
  5. Przepraszam bardzo, w ubiegłym miesiącu przeoczyłam i nie zrobiłam wpłaty dla Zewa. Poszło teraz za dwa miesiące.
  6. I bardzo pięknie dziękujemy za gratisy! Przepraszam, że wcześniej nie napisałam ale siostra mi dopiero teraz powiedziała, że były.
  7. Nr 22 poproszę za CW, reszta wszystko za małe... Nawet torebka :(.
  8. A ja podałam dalej i siostra ma się zastanowić czy kupujemy czy nie. Bardzo dziękuję za ich podanie.
  9. Można wymiary torebki nr 19? Ona ma pasek na ramię? Bo widzę, że jest odpięty... Poproszę, jeśli można, wymiary nr 22,23,39. O foremki zapytałam, czekam na odpowiedź :). W sensie ewentualnego kupującego oczywiście :)))
  10. Poproszę nr 3 A i B, nr 13 B, nr 16, nr 18, nr 22, nr 24. Siostra zaszalała :)))
  11. Elik kochana, te licytacje miały być na tym bazarku. Nie wiem dlaczego ja to napisałam na tym zakończonym. Dzięki Bogu Ty jesteś czujna i zauważyłaś bo ja pewnie żyłabym w błogiej nieświadomości że tak namieszałam. Możemy te licytacje przenieść tutaj? Nr 49 i 78 za CW poproszę
  12. Elik kochana, przepraszam Cię bardzo! Oczywiście te licytacje miały być na tym aktualnym bazarku, na ten tylko zerkałam czy coś mi nie wpadnie w oko. Możemy je przenieść na bazarek, który właśnie trwa? Już tam piszę... Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie :(.
×
×
  • Create New...