Kurcze, próbowałam a może jeszcze zdążę, ale, przyznam szczerze, przegapiłam godzinę zakończenia bazarku. Jednak jeśli jest możliwość to bardzo poproszę o zrobienie tego czekoladownika bo siostrze bardzo, bardzo zależało na nim... Oczywiście za 20 zł. :).