Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Moja siostra zaszalała i poprosimy: nr 21 KT, nr 45 A i 45 C też KT, 51 KT, 62 CW. Poprosimy o wymiary foremek 88,89 i 90. Tyle na razie. Na pewno będzie ciąg dalszy... :).
  2. Guccio, poproszęo numer konta:). Czy mój zakup, tylko jedna rzecz, może poczekać z wysyłką np. do kolejnego bazarku? Trochę bez sensu wysyłać jeden słoiczek a tak poczuję się zobowiązana do kolejnych zakupów :).
  3. Alex260503 bardzo dziękuję!
  4. Kurcze, próbowałam a może jeszcze zdążę, ale, przyznam szczerze, przegapiłam godzinę zakończenia bazarku. Jednak jeśli jest możliwość to bardzo poproszę o zrobienie tego czekoladownika bo siostrze bardzo, bardzo zależało na nim... Oczywiście za 20 zł. :).
  5. Poproszę nr 3 za 20 zł.
  6. Moja paczka też odebrana. Pięknie dziękuję za słodkie dodatki:).
  7. Przyznaję, nie patrzyłam na pierwszą stronę... Już robię przelew :).
  8. Limonko a ile za wysyłkę mam oddać? Chciałabym się zapłacić a bez tego nie bardzo wiem jaki przelew mam zrobić :).
  9. Przepraszam namieszałam. Kupuję dla siostry i pomieszałam to co mi napisała. Nie chcemy książek nr 15. Miałam zalicytować nr 3 czekoladownik za 16 zł. A to 15 pewnie mi się wzięło z tego że nr 3 już jest za 15 zł. licytowany. Możemy zmienić?
  10. Poproszę nr 9, 29, zakładki koty czyli nr 6 ale kotka nr 12 za CW i nr 15 za 16 zł.
  11. DORA - ja już płacę za moje rzeczy ale może niech troszkę poczekają na kolejny bazarek? Jak znam życie to pewnie niedługo zrobisz następny :).
  12. Poproszę jeszcze nr 90 obydwa. I to tyle będzie :).
  13. Przepraszam, znowu się nie wyrobiłam przed zamknięcie, ale tym razem to choroba mnie połamała, że strach. Poproszę jeszcze nr 6, 10. Czy bluzeczka nr 7 ma choć minimalny rękawek?
  14. Dziękuję, przekażę dalej bo to nie dla mnie miało być...
  15. Poproszę nr 42 dwie sztuki, 52, 59 olejek klasyczny, 91, 189 dwie sztuki. Tyle na razie...
  16. Na początek poproszę nr 5 i 46 za CW.
  17. Historia z moją paczką skończyła się dobrze. I to najważniejsze choć szkoda zdrowia i nerwów katakka. Na szczęście paczka się odnalazła i już do mnie dotarła. Zawartość, taka jak miała być nawet dwie rzeczy za dużo :). To już wyjaśniam z katakka :).
×
×
  • Create New...