Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. Zu paskuda aktualnie jest obrażona na świat cały, ponieważ siedzi w kołnierzu. Łaskawie zjadła trochę papki BARFowej i parówkę (ha, może schudnie, bo dzisiaj jak waga pokazała 11 kilo to myślałam, że padnę! Muszę coś z nią zrobić, żeby ją odchudzić, ale żeby nie przemęczać i tralala nie wiem co zrobić... Może następny worek karmy zamówię light?). Na dworze za to muszę pierdołę owijać bandażem na brzuchu, bo sobie właśnie go podrapała do krwi :splat: Dostałam też z kopa jak jej smarowałam brzuch maścią, żeby jej trochę pomóc i myślałam, że sobie urwie nogę ten bubek włochaty, bo akurat za nogę trzymałam :roll: Z dobrych wieści jak na razie jest jedna - znalazłam kogoś, kto umie robić zastrzyki, pan sąsiad umie robić zastrzyki ludziom a jego żona psom, więc nawet mam wybór ;)
  2. Coś tu zarosło kurzem... :siara:
  3. Tak, a to, że oba te produkty się różnią też pewnie sobie zmyśliliśmy... :cool3:
  4. A ja mam pytanie do specjalistów (wiem, że powinnam zadać chyba w weterynarii i właśnie przeglądam tamten dział) - sunia była dzisiaj golona do badań, widać, że ją teraz piecze/swędzi [?] brzuszek, bo niestety ją pozacinali trochę, bo się rzucała jak szczupak... :shake: Czym mogę ją posmarować, żeby jej ulżyć, może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby?
  5. [url]http://img841.imageshack.us/img841/1634/dsc00234tm.jpg[/url] zniesmaczona? [url]http://img718.imageshack.us/img718/4706/dsc00241kg.jpg[/url] jednak nie do końca :lol: Czemu Miś robi takie dziwne miny na zdjęciach z Kleo? :evil_lol:
  6. Nie wystawiałam, bo u mnie całe życie są kundle albo burki w typie tego czy tamtego ;) Tak mnie naszła refleksja, że dobermany kopiowane, z uszami przyciętymi tak na meeega długo wyglądają dość śmiesznie :evil_lol: Chyba wolę mniej więcej tak jak u Jariego, moja sunia miała podobnie :)
  7. [quote name='Onomato-Peja']Słońce świeci a Ty dajesz zdjęcia psa w domu. No jak to tak? Oglądałam kiedyś pieska Leszka, niektóre odcinki były faktycznie śmieszne.[/QUOTE] Niestety ręce mam tylko dwie, więc jak biorę psa i wszelakie manele typu frisbee, kocyk (taaaak, jestem normalna :evil_lol:), piłki, woda, miska, torba na to wszystko to mi brakuje takiej, w którą bym mogła wziąć aparat i takiej, która by jeszcze zdjęcia robiła :evil_lol: [quote name='*Monia*']Że niby Zu nosi sobie wiadro na goowienka? :megagrin: [SIZE=1](nie mogłam się powstrzymać)[/SIZE][/QUOTE] Niestety, ma chyba ostatnimi czasy goowienko zamiast mózgu :niewiem: [quote name='*Monia*']My też mamy zastój mózgowy w tej kwestii, mimo że Hexolina od dawna nic nie żarła; dysk fishera zastosuj, u nas łańcuch działa i nadal Hexa łeb wpycha jak obrożę łańcuchową wezmę do ręki :p Jaka rozanielona Zuzka :loveu:[/QUOTE] Pomyślę nad tym po wypłacie, bo ostatnio mi pies ostro po kieszeni daje... :shake: Ogólnie, suk dostał zastrzyki na tydzień. Powtórzono USG (tym razem na kompletnie "niesikanym" psie, aczkolwiek ponoć miała mało moczu po całej nocy :roll:), wszystko jest niby OK, co jest najdziwniejsze w tej całej sytuacji... Jeżeli w ciągu paru dni nie nastąpi poprawa być może trzeba będzie rozważyć sprawy hormonalne :roll: I albo znajdę kogoś, kto psu zastrzyki będzie robił, albo sama muszę się nauczyć, bo nie mam jak tam jeździć codziennie z rzygającym psem (autobusami to godzina w jedną stronę z przesiadką). Oczywiście TŻ obrażony znowu, bo przecież "zawsze coś przez tego psa", co strasznie pozytywnie wpływa na moje samopoczucie i w ogóle, nie ma to jak wsparcie w najbliższych :roll: Przyznam szczerze, że chyba mi się odechciewa posiadanie dzieci w przyszłości po takim zaawansowanym "wstępie" :roll: Pies też jest obrażony na śmierć, bo go pocięli podczas golenia bebecha przed USG, oczywiście wcale nie dlatego, że wierzgał jak oszołom i próbował się zwinąć w kulkę jak jeż :roll: Stwierdził, że nie zje śniadania w zamian za tę obrazę majestatu. Pff... :splat: A ja jestem ogólnie straszna i zUa, bo na wątku kagańcowym ośmieliłam się napisać, że fizjologi maszerowa są gorsze od chopo - ach, ja zUa i paskudna. Pewnie jeszcze "beszczelna" czy coś. Powala mnie za to kultura i umiejętność poprawnego wyrażania się przez [U]hodowcę[/U]... To ja się już nie dziwię, że ludzie kupują w pseudo, tam przynajmniej jest milusio :roll:
  8. [quote name='Arwilla']http://allegro.pl/york-terrier-suczka-2-5-latka-sliczna-miniaturka-i1602987072.html Tak sobie allegro przeglądam, bo szukam prezentu na dzień dziecka dla Młodej i proszę... W "zestawy littlest pet shop" miniaturka "jorka" do sprzedania... cena powalająca, ale mnie bardziej powala fakt, ze suka 2,5 roku, a już 3 razy rodziła...:angryy: Tia... "U mnie rodziła ile mogła, ale nie oddam do hodowli, tylko w dobre ręce!" :roll:
  9. [quote name='gops']podsumowujac wydaje mi sie ze to zalezy jaki pies chodzi w kagancu i co w tym kagancu robi oraz jak czesto go nosi .[/QUOTE] No właśnie. Ja od kagańca oczekuję najlepszej jakości w danej cenie - i to zapewnia mi kaganiec od Chopo. Każdy może mieć swoje zdanie i jako, że to forum, może je wyrazić, więc nie rozumiem skąd taka zadyma. [SIZE=1]Przykro tylko, że osoby, które w tak "kulturalny, miły sposób" potrafią wyrazić swoje zdanie są hodowcami, bo jeśli z kulturką na co dzień jest tak świetnie to się nie dziwię, że ludzie wolą kupować w pseudo... :roll:[/SIZE]
  10. I właśnie dlatego, że nie jestem przedstawicielem żadnej firmy produkującej akcesoria tego typu nie muszę posiadać takiej wiedzy, jaką Ty, o wspaniała istoto o nicku BONNIE FABLE na szczęście masz. Dzięki bogu! P.S. Nie jestem jedyną osobą, która zauważyła w tym wątku, że maszery są gorszej jakości niż chopo - tu Cię boli? P.P.S. Forum internetowe ma swoje prawa, czego - wnioskując po postach - nie jesteś w stanie zrozumieć. Wyrazy współczucia. Jeśli zamierzasz ciągnąć tę idiotyczną dysputę to zapraszam na PW.
  11. evel

    Duffel

    Przez Was się zaczęłam zastanawiać, czy nie powinnam iść na studia na inny kierunek niż ten mój :evil_lol:
  12. Wiem, że ja to mam psychozę, ale... Błagam, napiszcie Państwu Florki, żeby uważali na wagę malutkiej :oops: Utuczyć psa łatwo, ale później odchudzić to prawdziwa przeprawa :shake:
  13. Ojej, biedne reksiowe uszko. Te bigle to jakaś klęska do spółki z labradorami - znam jednego normalnego bigla w całej okolicy i ze dwa labradory. Reszta jest popaprana fest - albo agresywne, albo lękliwe, albo lękliwe i agresywne na raz. Masakra. A właściciel bigla gdzieś tam w ogóle był? Przeprosił chociaż? Bo jak trzeba będzie weta włączyć w sprawę to ja bym na Twoim miejscu bardzo chciała zobaczyć szczepienia tamtego psa i zwrot za rachuneczek od weta :roll:
  14. [quote name='BONNIE-FABLE']z pisaniem tak jak i z mówieniem - trzeba najpierw pomyśleć a potem zabierać głos a nie odwrotnie - paski w kagańcach od MASZERA sa ZE SKÓRY tyle że ta skóra to tzw skóra cholewkowa - jest cieńsza ale zachowuje wszelkie własności skóry - dzięki temu kaganiec jest odczuwalnie lżejszy - skóra chromowa jest dwukrotnie cięższym tworzywem, nie bez znaczenia jest fakt że paski nie zawyżają ceny wyrobu końcowego i w efekcie MASZER sprzedaje kagańce ponad 10 zł taniej na sztuce co jest znaczącą różnicą 25 -35 %.Dla większości ludzkości przychodzącej tu na forum po radę te 10 zet to spora suma...[/QUOTE] I po co od razu taki ton? Czy ja jestem przedstawicielem handlowym Chopo? Nie przypominam sobie. Fizjolog to fizjolog, klient wybiera, płaci i dostaje określony towar. Maszery wyglądają na zdjęciach mniej solidnie niż Chopo, więc od razu widać, że ta skóra czy nie-skóra jest inna. Właśnie z tego powodu ja wybrałam Chopo. Nie rozumiem co w tym jest dziwnego czy nieprzemyślanego. I nie życzę sobie takich wycieczek w moją stronę, jak ta wyrażona w pierwszym zdaniu Twojej wypowiedzi. Zawsze się tak po chamsku odnosisz do innych czy mnie zaszczyt kopnął? :roll:
  15. Zu nie lubi pyszczków, ale nie ma wyboru, bo ma wyrodną pańcię :diabloti: Ale może rzeczywiście jakiś bubel się trafił? :niewiem:
  16. Taką miałam nadzieję :siara: :evil_lol:
  17. Chciałabym kiedyś mieć gorthanowego szczeniaka, więc mimo że to nie wypada - zazdroszczę :oops:
  18. A imię zostaje, czy zmieniacie? :lol:
  19. [quote name='Onomato-Peja']Jak się nie śmiać? Wygląda jak lemur potrącony przez samochód. :lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  20. Niestety małe psiaki zwykle mają z tym problem ;) [COLOR=gray] [/COLOR] [SIZE=1][COLOR=gray]Moje osobiste pazury są wiecznie powyłamywane przez psy, więc już nawet nic o nich nie mówię, ew. używam pilniczka by doprowadzić do względnego porządku te resztki :evil_lol: A takie miałam piękne długie paznokcie w okresie przed-psiowym :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  21. [quote name='furciaczek'] Ja jej obcinalam pazurki ale moje obcinaczki takie fantastyczne ze tylko koncowki dalo rade przyciachac:roll: Ktos moze polecic moze jakies porzadne?? Te moje to jakies fioletowe plastikowe, trixie chyba czy cos.[/QUOTE] Też je chyba mam, ale ta zapadka zabezpieczająca uznała, że nie będzie się trzymać, bo nie, i teraz sobie mogę ciąć ile chcę :evil_lol: Może spróbuj poluzować śrubkę czy coś? ;)
  22. [quote name='as_ko']Pokaż :evil_lol:[/QUOTE] Właśnie, pokaż, nie ma na gębę :evil_lol:
  23. O rany, musi być dobrze! W końcu i druga siostra znalazła swoją przystań :)
  24. Ostatniaszansa, może guardy? Trzeba by zapytać Marty_Ares, jej TŻ szyje różne takie akcesoria, można zamówić w bardzo korzystnych cenach.
  25. [url]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/Tca-5rGlYhI/AAAAAAAAEmc/XG6p-SIcR-8/s512/P5080015.JPG[/url] gdzie jest piesek? :evil_lol: Cudak :)
×
×
  • Create New...