Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='ocelot']Ja to trochę po kądzieli wiedźma jestem:diabloti:[/quote] Dlaczego w to nie wątpię???:razz:
  2. Niech już ta klamka zapadnie pozytywem.
  3. W górę Saro, niech u Ciebie będzie do 2razy sztuka.
  4. I niech ten wątek przyniesie pożytek tym psiakom.
  5. Mam nadzieję, że gdzieś się zamyszkowałeś bezpiecznie.:-(
  6. Piękne, oryginalnie umaszczone maleństwo szuka stałego domku!
  7. Zdrowiej i piękniej Klarko by jak najszybciej znaleźć domek!!!
  8. Są chociaż jacyś obserwatorzy na allegro?
  9. Nic nie wyszło ze spotkania z panią Barego?
  10. Póki żyjesz, póty jest nadzieja Borysku. Ja jej nie tracę.
  11. Ma się na wcześniejsze wyjście ze schronu, czy nici?
  12. Znany jest już termin wyjazdu Rambusia?
  13. [quote name='supergoga']Juz jest tu: [URL]http://vegie.pl/topics166/1426.htm#15970[/URL] Szybko poszło. Dzięki za podpowiedź. Jeszcze tak jak radzisz wstawię na inne województwo - ale czy to nie narusza regulaminu? (...)[/quote] Nigdy aż tak się tym nie przejmowałam.;) Myślę, że co najwyżej jeden wątek zostanie zamknięty, a drugi zostanie. Wątpię by miały istnieć inne sankcje. Liczy się Lola i czas. Może zrób allegro wyróżnione? Nie pamiętam tylko jaka jest opłata. Napisz proszę, jeśli wiesz.
  14. Na tym vegie idź proszę na całość, czyli zrób jej 2 wątki identyczne zawartością ale o innym tytule, w dwóch różnych województwach. Swoim i np. mazowieckim.
  15. Zarejestruj się i wrzuć ją na forum portalu [URL="http://www.vegie.pl"]www.vegie.pl[/URL] Są tam psy w potrzebie, rejonizacja województw, jest to forum więc więc też masz powiadomienia na mail o odpowiedziach wątkowych, a wstawka fotek banalnie prosta, mniej skomplikowana niż na dogo.
  16. [URL]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/[/URL] Rejestrujesz się, wchodzisz na forum, "bullowate w potrzebie, szukam nowego domu" i tam zakładasz wątek, podobnie jak na dogo.
  17. Nie wahałabym się z allegro. Tam też są normalni ludzie. Zawsze przecież robi się solidny odsiew selekcyjny, skąd by kandydat do adopcji nie był. Allegro jest dobrą szansą jak każda inna.
  18. Doooopa na całego...:-( Co nie znaczy, że trzeba się poddać. W żadnym razie!!!
  19. Dorotko, czy ja mam omamy wspomnieniowe (a nie mam czasu przekopywać się wstecznie przez wątek, wybacz proszę) ale...czy dobrze pamiętam, że Libercia miała problem ze słuchem? Jak to jest teraz? Słyszy bidusia czy nie?
  20. Uff...czyli teraz kierunek nużyca...abrakadabra nad tą chorobą!!!
  21. Oczywiście, że porozmawiam z Panią. W ogóle jestem ciekawa poznania jej.
  22. Wcale nie trudniej niż dla asta, rottka ale to oczywiście nie kwestia licytacji. Zauważcie, że są wątki psów, które ledwo się zaczęły, a już kończą happy endem i wydawać by się mogło, że były to psy, które nie będą miały szans. Są też takie, że pies poezja, a wątek wali strona za stroną i ni pioruna chętnego.
×
×
  • Create New...