-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Camara, musisz porobić jakieś zdjęcia i je wstawić, bo już nie mogę się doczekać :loveu:[/quote] Dołączam się do Twojej prośby Nikuś!!! I...tęsknię za tym futrzakiem :-(, a był przecież ze mną tak krótko...ale to kochane stworzenie...:loveu: :loveu: :loveu: -
Jakie są wyniki badań Safarka? Czy coś się stało???
-
[quote name='TYGRYS-ica.']male przeoczenie :eviltong: ciekawe co u psiakow...[/quote] Wolę się nie domyślać...chora sytuacja, żeby nie znalazł się nikt na miejscu, kto dopytałby Adama o działkę, nie pojechał i nie zrobił rozeznania w sytuacji, o fotkach nie wspominając. :lmaa::hmmmm:
-
W górę biedulko!!!
-
Mini Rotka, 4 lata - w schronisku od roku! Katowice MA DOM
majqa replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='yoszko']Może Julcia pojedzie na Dni Psa do Silesii,i tym razem moze sie do niej usmiechnie to szczęście na które cały czas czeka?[/quote] Każdego pomysłu warto się chwycić byle tylko Julka opuściła nienormalność schroniskową. -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A póki co, Szaki na pierwszą!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Dzwonił Pan do Pani Eli. Podróż upłynęła bardzo dobrze. W domku sunia spokojnie dogadała się z wyżliczką. Pan przygotował jej 4 posłania (kuchnia, przedpokój, 2 pokoje) by sobie upatrzyła i wybrała ulubione. Pan padł o 1.00 w nocy, po odkąpaniu Boni więc generalnie nie wie, gdzie zaległa, bo i do łóżka obok Pana i wyżliczki się przymierzała. Czego nie robiła u Pani Eli, tam zrobiła, czyli 2 razy spompowała się w domu. Pewno stres nowego miejsca. Z domownikami sunia się zakumplowała ale zapatrzona w Pana jak w obrazek nie dostępuje go na krok i prowadza się za nim wszędzie. Jak poszedł na zakupy, a ona została na działce, to zastał ją po powrocie w tym samym miejscu. Trwała murem przy furtce czekając na niego. Sytuacja wydaje się wyglądać dobrze. Pan już zamierza skontaktować się z Panią z Gdyni. To też jest plus. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
majqa replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Łapie dziewczyna niemożebne figury!!! -
Słuchajcie, jeśli macie program do obróbki pomóżcie dla czytelności w powiększeniu zdjęć i wrzutce większych. Do czytających przemawia obraz, warto więc spróbować. Większe przydadzą się też do ogłoszeń.
-
[FNIZ] CHART czy COLLIE SMOOTH??? GRETA JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
majqa replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Moriaaa, kuj żelazo, koniecznie. Ten domek jawił się jako dobry, wart uwagi. -
[quote name='Ania i Kajber']Bardzo ważne,-przy ketokonazolu koniecznie hepatil lub essentiale forte osłonowo na wątrobę-i to 2-3 razy dziennie przez cały okres leczenia. (...)[/quote] ...lub heparegen...fakt, ketokonazol tłucze ile wlezie ale na dłuższą metę trzeba uważać.
-
Sunia cudo, poprostu cudo!!! Moriaaa, komponujecie się znakomicie!!!:loveu:
-
Łódź - rodzinka spod cysterny juz w nowych kochających domkach!!!
majqa replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ciapuś a może by w miejsce gdzie polegują zabezpieczony termofor położyć (zabezpieczony by oddawał ciepło ale nie poparzył)? -
Gdyby na miejscu ktoś dał jej szansę na tymczas tym bardziej by były trafione ogłoszenia, wynikające z obserwacji. Jaka jest naprawdę, jakie cechy charakteru ujawni w bezpośredniej styczności (codziennej), co z jej zdrówkiem, do jakiego domku powinna trafić docelowo, etc...a teraz...to cholercia mimo wszystko same znaki zapytania.
-
Ależ wyłącznie cieszyć!!! :eviltong: Witaj w klubie!!! :loveu:
-
Bity, głodzony... Owczarek Podhalański Bary MA DOM w Krakowie !!!
majqa replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']i tak was kocham dziewczynki :eviltong: [B]Nie wyobrażamy sobie inaczej!!! :loveu:[/B](...) Nie wchodzi do budy, nie wiem - nie potrafi czy nie ma takiej potrzeby? (...) [B]On tam, gdzie był sporo lat nie miał budy, może nie wiedzieć, do czego służy. [/B]Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o jego zdrowiu - na pewno ma zapalenie spojówek. [B]Tak myślałam.[/B] Nie wiem jak uszy, bo syf tam straszny. [B]Żeby tam tylko nie tkwiło jakieś paskudztwo.[/B] :-( Trzeba umyć i zaglądnąć. No i futro... tragedia :shake: nawet zgrzebło w toto nie wejdzie :cool1: [B]Góry - owce - strzyżenie owiec - maszynka i jak zrobi się zdecydowanie ciepło to wióra z uwolnieniem od tego syfu. Nie mam innego pomysłu. Dred na dredzie, tapir nie do odkręcenia.[/B] [/quote] Całusy Camaro!!! Nawet nie wiesz, jak jestem Ci wdzięczna!!! :loveu: -
O żesz qrw.....:angryy: No to mnie uraczyłaś linkiem Izmiruś...:-( Kochanie pisz mi proszę czego Ci i bidzie potrzeba, bo kasy to na pewno. Daj mi dane do przelewu na PW. Ukoronowanie stworzenia - człowiek. Coś się komuś poputało z tym określeniem. :angryy:
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
OK Uleczko! 1. Cokolwiek z przeszłości danego psa, zawsze to jakoś buduje historię o ile jest ona znana. 2. Choćby w Twojej ocenie - charakter psa, zachowanie - posłuszny, uległy, zgadza się z innymi psami (z jaką płcią), jak reaguje jak widzi kota. 3. Jeśli możesz wziąć psa na smycz - jak chodzi na smyczy, czy wykonuje jakieś polecenia, samotnik, czy wpatrzony w człowieka, boi się, czy ma diabła za skórą. Jeśli idąc z nim widzi obcych ludzi (w tym i dzieci), czy jakoś specyficznie reaguje? 4. Sterylizowana, kastrowany, odpchlony, odrobaczony, szczepienia, zdrowie. 5. Do jakiego domu Twoim zdaniem powinien iść - podwórko, mieszkanie, sam, może dołączyć do innych psów? 6. Wiek, imię, na jakie reaguje, jeśli reaguje. Proponuję, skoro idziesz, byś poza tym, co standardowo chcesz tam zrobić, w ten sposób opracowała góra 3-4 psy (może te w największej potrzebie), bo inaczej wszystko Ci się pokićka a lepiej zrobić mniej, a gruntownie. Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam. Ściskam Uleczko ciepło.:loveu: