Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='bea_m']To nie dobra zabawa. Nie podoba mi sie ten filmik.[/quote] A czemu to???
  2. Jak tam nocne brewerie Margo???:eviltong: Malizno, buzieńki w niebieskie oczęta!!!:loveu:
  3. [quote name='Edi100']Nikt nie dzwonił w jej sprawie:([/quote] Wierzyć się nie chce!!!
  4. Godzina X nadeszła!!! Bój się Gacusiowa!!!!!!!!!!!!:evil_lol:
  5. Qrczę, musiało jej dziecko zajść za skórę. Pilnuj jej proszę i nie ryzykuj takim pozostawianiem bez smyczy!!! Nawet w kagańcu może zrobić krzywdę.
  6. Czy od momentu roztoczenia nad nią opieki przez Was miałyście szansę zaobserwować jej reakcje na dzieci? Jak długo ona jest w schronie?
  7. [quote name='Asta17'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black](...)[/COLOR][/FONT]została oddana do schroniska w Rudzie Śląskiej przez właścicieli, którym urodziło się dziecko. Suczka była bardzo zazdrosna i bali się, że może zrobić mu krzywdę. :-(:mad:(...)[/quote]Myślisz, że podali prawdziwy powód oddania? Założyłam suni wątek na forum rottków.
  8. [quote name='Rybc!a'](...) dzisiaj na GG też wysłałam Ci prośbę o pomoc, powiedziałaś, że masz 4 psy i nie możesz pomóc. Więc? :roll:[/quote] Przyłączam się do "więc", bo jestem trochę zdumiona postem Rybc!i.
  9. I właśnie dla takich chwil warto żyć!!!
  10. Mafik wysłałam PW do Bonsai (podpowiedź kogo podpytać o psychikę Sarenki i pomoc).
  11. Poczekaj na nas!!! Nasz chór lubi zimne klimaty!!! :diabloti:
  12. [quote name='Makuuu']to jak Borynę odwiedzę to poszukam suni[/quote] Super!!! Może da się pogadać z pracownikami mającymi z sunią kontakt i podpytać o jej charakter, zachowanie etc...Zabierz aparat, jeśli masz taką możliwość, proszę.
  13. Wspaniałe zdjęcia!!! :loveu: Widać, że nasz bohater został rozpieszczony na całego!!! Życzę szczęścia i jemu i Domownikom!!! :loveu:
  14. To ten sam pies??? :-o :-o :-o Zjawiskowy!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Jest boska ale dni Twoich kapetków są chyba policzone!!! :evil_lol:
  16. [quote name='Makuuu']to na kwarantannie jest? bo jeżeli tak to jest ich 30[/quote] Na bank na kwarantannie. Nowmaja, mylę się?
  17. Na pewno Ci wyszło, dobrze, że Pan na Ciebie trafił Modlisiu!!!
  18. Niech się ta baba sama przymocuje do łańcucha.
×
×
  • Create New...