[quote name='Asta17'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=black](...)[/COLOR][/FONT]została oddana do schroniska w Rudzie Śląskiej przez właścicieli, którym urodziło się dziecko. Suczka była bardzo zazdrosna i bali się, że może zrobić mu krzywdę. :-(:mad:(...)[/quote]Myślisz, że podali prawdziwy powód oddania?
Założyłam suni wątek na forum rottków.