Hi, hi...czułam, że dopadniesz mnie z tą jednozgłoskowością...sama zwracam na to uwagę, tu się jednak nie mogłam powstrzymać, by nie napisać słowa Smajl. OKI. Może więc Edek, Moro, Tadek, Fado...coś nie mam weny, zwłaszcza, że u mnie zwierzącia idą ludzkim, imiennym tropem.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A jaka dumna byłam gdy poznałam swoją osiedlową imienniczkę!;)