Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='madziasto4'] Pokaż czupiradło bez kitki :sweetCyb:[/quote] o nie! :shake: Takiego brzydala wam nie pokaze :eviltong: [quote name='anmi0']Ale słodziak!! Piksi w pierwszym dniu u nas miala dokladnie 2,5 miesiaca, wiec jeszcze taki maly szczeniaczek. A 1 kapieli niestety za nic nie moglam chociaz jednej fajnej fotki robic, tak sie bala wody ehhh :diabloti: diabelek jeden. u nas nowe foto. :)[/quote] No mi się udało zrobić fotki podczas kąpieli bo ona ze strachu jest cała sztywna jak się kąpie :evil_lol: Zaraz do was lookne ;)
  2. [quote name='Mona4']Znam 3 przypadki gdzie sczeniaki odeszly po pogryzieniu,obgryzieniu maty firmy TRIXI. Byly to sczeniaki Goldena i Boksera:-([/quote] :-( To straszne :-( Dlaczego oni jeszcze produkują w ogóle te maty?? :shake: Ja kupowałam takie dla dzieci - w aptece firmy Seni chyba
  3. [quote name='Mona4']Boze takie maleństwo:-( tak mi przykro:-( O tych matach to slyszalam wiele zlego:angryy:[/quote] mona może napisz cos więcej bo ja nigdy nie słyszałam złych opinii na ich temat i sama je dla Jessi kupowałam jak była mała
  4. Ale się rozpłaszczyła :loveu:
  5. Eti... :loveu: Ślicznosci moje :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Wiem, ze sie powtarzam[/COLOR] :eviltong:
  6. [quote name='vikiii']Hihihihi dobre :multi::multi: Moja Jessi jest chuda jak patyk:cool3: chyba modelką chce zostać:eviltong:[/quote] I moja Jessi ma to samo :evil_lol:
  7. Dzień dobry babciu szwaczko [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_102v.gif[/IMG]
  8. Dzień dobry Na psychologii sądowej się nie znam, więc nie pomogę .. :p
  9. Hellołłł... :multi:
  10. Masz rację nane .. Gorzej tylko jak nie trafi mu się taki wspaniały domek :-(
  11. [quote=>.Niunia.<;9082858]A jak podoba się wam dla małej imię Roxi?[/quote] Też ładne ,ale mi isę zaraz kojarzy z "Roki" :p
  12. Śliczna ma mordke :loveu:
  13. [quote name='Błyskotka']No tak jest bez użyteczny :angryy::mad:.[/quote] Troche późno to stwierdzili :angryy: Mogli go oddać jak był szczeniakiem a nie .. :mad:
  14. [quote name='Kasia']Czołem i nerką Atka :loveu: Fidlak nie biedny bo sam tam nie chce wleźć! Łukiem szeroko ogromnym omija to posłanko a Łukaszek mądrus mały se korzysta z Fidlakowej głupoty :evil_lol:[/quote] Przynajmniej Łukaszkowi się przydało a tak by stało bezużyteczne .. Jessi tez nie chce w tym spać bo po co skoro ma całe wyro dla siebie ? :eviltong: Cześć tak w ogóle :multi:
  15. Ojj.. szkoda, ze musiała taka piękność was opuścić .. :loveu: Tak sobie własnie myślałam co to będzie jak już założę tą hodowlę i jak będę musiała się rozstawać z tymi kluskami małymi :placz::placz: Straszne :placz::placz:
  16. Dobry :loveu:
  17. Obstrzyżona jest ładnie ale faktycznie żal tego pięknego włosa jaki miała przedtem
  18. Cześć dziewczyny :multi: Dżesi zostanie ucałowana jak wrócę do domku :) Chciałam ją dziś wykąpać ale nie zdąże .. dopiero w sobote się za nią wezmę i dam jakieś fotki :loveu: Bo teraz jak jakieś czupiradło wygląda.. nawet kitki nie ma od wczoraj :-o Tak mi dziś smutno.. :-( Weszłam dziś na Dogo w nadziei, ze Gabi przeżyje a tu.. :-( [*] takie smutne wieści :placz:
  19. Nie wiem co powiedzieć .. strasznie mi przykro :-( Trzymaj się bayco
  20. Hmm.. powodem może być np źle wypłukany szampon.
  21. [quote name='Magda_Miki']Hej! Mam nadzieję, że się załapałam na 100 stornie, nie to kogoś wykoszę:diabloti: Dario - Ewo tigrunia to Beatka, prawda?:cool3: Mam nadzieję, że nie pomyliłam, bo ostatnio mam kłopoty z pamięcią...[/quote] 100 strona już dawno za nami :władzo wykonawcza " :evil_lol: No i brawo - tigrunia to Beatka :lol: [quote name='Pegaza']Witam:p wracam utrudzona sprzątaniem a jeszcze gdzie tam koniec.......:roll: pozdrowienia [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jak Ty masz na imię?bo gdzieś mi chyba umkło.....:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] Dario - Ewo odp.powyżej :) Witam Cie dziś.. Ja za sprzątanie zabieram się w sobotę bo mój TZ na drugi koniec Polski wyjeżdza w delegację (do Rybnika) i cały Boży dzień go nie będzie :placz: A ja bidna sama bedę musiała okna szorować :placz: Dziś naliczyłam, ze mam ich 13 z czego 2 balkonowe czyli takie biggg.. 3 w piwnicy i ich nie będę myła i jedno u mojej mamy w pokoju, którego nie myję :diabloti: Ach.. zapomniałam o taty pokoju .. tam w ogóle nie wchodzę od roku więc też nie będę myła a tam akurat jest balkonowe czyli ile mi zostało? :hmmmm: Hmm.. 8 w tym jedno balkonowe :D Ide spać .. jutro na 10 :multi:
  22. Cześć Martuś! :multi: Gdzie się tak długo podziewasz?? :-(
  23. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_30.gif[/IMG][/URL] Żadne łysolki!!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_210.gif[/IMG][/URL]
  24. [quote name='madziasto4'] Latem im się łyski podobają, a zimą nie :roflt: No goopie jak nic :roflt:[/quote] Wcale mi się nie podobają !! :angryy:
  25. Ale piękna :loveu: A jaki ma kubraczek słodki :loveu:
×
×
  • Create New...