-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
tigrunia replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Poszła na łatwizne :evil_lol: -
Ojj... :shake: Złośliwość rzeczy martwych :mad: Ja dziś myłam okna i cała woda z miski wylała się na mnie i na podłoge i było 2 razy więcej sprzątania przez to :angryy:
-
Ja słyszałam, ze suczki nie mogą mieć piszczących zabawek więc radziłabym się pozbyć tego kurczaka
-
[quote name='Kincia']Wydaje mi sie ze jest troche podobna do tej zaginionej suczki:roll: (???)[/quote] Niee .. ta jest ciemniejsza.. ja nie widze podobieństwa :shake:
-
[quote name='Kasia']Cze Pierniku piernikowy :loveu: My niczego nie pieczemy ale za to choinkę dziś z Łukaszkiem ubieramy :lol:[/quote] Juz ?? Choinke ?? :crazyeye: O kurcze .. ja nawet jeszcze nie pomyslałam, żeby kupić! Ale czytałam wczoraj , że podrożały choinki w tym roku i 100 zl trzeba mieć :placz:
-
Alutka Alutka :sweetCyb::sweetCyb:Pokazała Alutke :sweetCyb::sweetCyb:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
tigrunia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Ale spryciarz :evil_lol: -
Doberek :multi:
-
Ja też z Jessina nie wychodziłam... chociaż my mieszkamy w domku więc na działce mogła sobie pobiegać, ale poza bramke to juz na rekach ją wynosiłam.
-
Pikna dama z Gizelki wyrosła :loveu: A Dinka ciągle taka sama .. :loveu:
-
Jak słodko sobie śpiocha :loveu::loveu: [quote name='Anusia & Alutka'] A na zdjeciu nr 3 pozycja Alutkowa :loveu:[/quote] Ta zamiast dać zdjęcia Alutki to na innych psach pokazuje jak wygląda :mad:
-
Kurcze no u mnie nie maja takich puszek :placz: Pytałam wczoraj w zoologicznym .. :placz:
-
Dobry :multi: Coś chciałam napisać al już zapomniałam.. :evil_lol:
-
[quote name='pysiulka86']Urocza... :) Kice też najlepiej wychodzi robienie z siebie dziada :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: Porobie dziś więcej fotek bo jedziemy do kuzyna Łacia to moze ich jakos razem obfoce.. i kąpać się bedziemy też :lol: Tylko TZ zabrał aparat i bede musiała mamy użyć a one zgubiły kabel i nie wiem jak zgram te fotki :shake:
-
[quote name='Anusia & Alutka']To jak sie kiedys melepety zdecyduja to sie spotkamy :loveu:[/quote] Ja bardzo bardzo chętnie .. wsiadam w mój pocisk i lece jakby co [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_10_7.gif[/IMG][/URL] [quote name='PositiveThought']ja to moje nerki pozbieram raz dwa i nawet teraz do was pojadę :evil_lol: czeee :loveu:[/quote] No juz jest druga chętna [quote name='Magda_Miki']Cześć dzikusy! Szykuje się światowy zjazd tych inszych?:evil_lol: Ja do Poznania jak najbardziej! Mam jakieś hmm....ze 3h, do tego rodzinka, więc nocleg jest. Ja siem piszem, a raczej piszemy. Wiecie co wcale nie jestem zadowolona z weekendu, bo mi go odebrano! Kto to myśli wstać o 5:30 w sobotę? I to na roraty?:placz: Ja padnę ze zmęczenia w tej ławce... Muszę się wyżalić:-([/quote] i trzecia .. Madzia ty sie nie martw ja o 5:30 juz mam faktury wypisane i kierowców w droge wyprawiam zazwyczaj :evil_lol: Nawet dziś musiałam o 4 wstać i TZa wyprawić w delegacje. :p [quote name='madziasto4']Matko kochana 5:30, toż to środek nocy :crazyeye:[/quote] Co Ty madzka! Dla mnie to środek dnia :evil_lol: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxpt237YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Ale pikne fotencje .. tylko gdzie Arisek? Teraz jego kolej :evil_lol:
-
Jakie słodziaki :loveu::loveu:
-
[quote name='Mona4']witam witam:lol: i tulasy dla pieknej panienki:loveu:[/quote] Witamy gorąco Mona :multi: [quote name='Magda_Miki']Cześć gaduły!:multi: Śliczna panienka w pościeli:loveu:[/quote] Cześć :multi: :loveu: [quote name='Anusia & Alutka'] Eeee myslalam ze bardziej rozczochrana ze tak ja ukrywalas :evil_lol:[/quote] To jeszcze bardziej się da ?? :crazyeye: Cześć wam!:multi: Ja dziś z rana musiałam wstać ale w pracy nie jestem :p Musiałam odwieźć TZa do miasta i spod pałacu mlodzieży ruszał w daleka podróż do Rybnika :placz::placz: Wraca jutro rano dopiero . Dojedzie, 5 h ma obsługiwać imprezę i powrót :shake: Cały dzień praktycznie w drodze :shake: No dobra. nie bede nudzić.. Ide spać, jak sie wyśpie to przyjde :evil_lol:
-
:crazyeye::crazyeye: Ale jaja ! :evil_lol: Czesc Mona :multi:
-
[quote name='Aga76']Be, dlaczego się ciełaś? Beatkę drugą pochłonęło liczenie...[/quote] No i do tej pory się nie doliczyłam.. :p