-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4']Wychodzicie z nią o 6, bo się panienka tego domaga, czy o tej godzinie po prostu na codzień wstajecie?[/quote] TZ wstal bo do pracy szedl, ona tez sobie troche pochodzila i prawie na dywan nasikala wiec szybko z nia zszedl na dol. Ale codziennie wychodzi ze mna o 4 30 potem z TZem o 5 30 jeszcze raz bo nie zawsze wszystko zrobi jak ze mna idzie
-
Niecierpie!! Fuj Fuj Fuj
-
Czesc Madzik - modzik :evil_lol: Sliczne fotki :loveu: [COLOR=paleturquoise]w dalszym ciagu czekam na sypialnie [/COLOR]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_2.gif[/IMG][/URL] Kukurydza fuj
-
Pikne fotencje :loveu:
-
Kurcze zapomnialam sie przywitac :oops: Dzien dobry Agus i dziewczynki :multi:
-
[quote name='Pegaza'] więc o czym Wy tutaj ze Tigrunia marzy o psie nowym -lodówka Ci potrzebna:eviltong: nie pies;) [/quote] E tam.. lodowka poczeka :eviltong: Tylko gorzej z Egiptem bedzie bo ten nie poczeka :placz: [quote name='madziasto4']Rękawiczki i skarpetki to u nas też hit zabawkowy:evil_lol:[/quote] Ja Jessinie nie pozwalam chociaz uwielbia skarpetki ale sasiadow jamnik zdechl bo sie udlawil skarpeta :crazyeye: wiec sie boje
-
[quote name='Kasia']Cześć. Ja juz po sprzątaniu, zabrałam sie do roboty z samego rańca i teraz mam juz wolne :lol: Nawet wszystkie okna pomyłam taki miałam zapał!!![/quote] Czesc Kasiu :multi: Ja tez musze sie zabrac za okna ale nie ma kiedy :placz: I weny tez nie ma :placz: [quote name='madziasto4']Najlepiej za jednym zamachem zrobić więcej, zamrozić sobie i już :lol:[/quote] No i na przyszly rok beda :eviltong:
-
No wreszcie Kincia jakies fotki dalas :sweetCyb::sweetCyb:
-
Najchtniej te paleczki krabowe bym sobie zjadla :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']Hihi :evil_lol: Całość jest z chleba tostowego, którego kolejne warstwy smarowane są pastą zrobioną z jajek na twardo, tuńczyka, paluszków krabowych i majonezu. Ten krem po bokach to też majonez.[/quote] O kurcze.. ale żeś odwialiła cudo! Ja tam nie przepadam zbytnio za rybami od kiedy się śledziem w zeszłe święta zatrułam ale mozesz dac nam troche po kawałku [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_1.gif[/IMG][/URL] A skosztowałaś już w ogóle .. da się jeść ?? :cool3: [quote name='madziasto4']Zrobię, zrobię, jak przekroję :p 1000 stronka :cunao: Aaaa, Anusia!! :evil_lol:[/quote] Kurcez no.. i mnie omineła ta 1000 stronka :placz::placz:
-
[quote name='Karolajna']Dobry, dobry:evil_lol: Mam banerek ;) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8782/glaleryjessipw9.png[/IMG] Pozdrawiam ;)[/quote] Cześć :multi: Dziękuję za banerek:multi::multi: - jest śliczny :loveu::loveu: Tylko niech mi ktoś powie jak go teraz podlinkować :hmmmm: [quote name='Pegaza']Cze :p jak nie o psach to o jedzeniu nawijają:lol: oo se odszczeliła baner nonono:p pozdrawiam[/quote] Cześć Dario-Ewo :lol: A no tak se nawijamy i nawet nawinę temat dalej bo przyszłam do was ze śniadankiem i herbatką :cool3: [quote name='natija']no banerek ladniutki trzeba przyznac:):):)[/quote] Dziękuję natija No .. tak więc przyszłam/długo mnie nie było.Własnie zaczął się koncert. Wczoraj okazało sie, że moja mama na niego idzie. Dziś rano dzwoniła do mnie, ze ma jeszcze jeden bilet ale wole z wami posiedziec :lol: Tak wogóle to ja dopiero pół godziny temu wstałam :crazyeye: Normalnie rekordy bije :lol: Wczoraj byłam z TZem na imieninkach mojej maminy , potem pojechaliśmy po bilety na sylwka - bedzie impreza w stylu weneckim :lol: Maski nawet nam dadzą :cool1: No dobra.. nagadałam się to lece dalej do was pozaglądać ...
-
[quote name='madziasto4']Takiego mi nie zrobi, bo to nie na słodko torcik:grins:[/quote] Aaa.. no to faktycznie nie .. on tylko takimi słodkimi sie zajmuje .. co innego to juz ma 2 lewe jak ma zrobic
-
[quote name='madziasto4']Wszyscy się ewakuują :placz: Chłopcy dostali dzisiaj po żółteczku na miękko. Aaaale długo się oblizywał Masterek :loveu: A ja robię tort, ale tort niezwykły :grins:[/quote] Ojj .. to musialo im smakowac :loveu: jessi jeszcze nie jadła jajka :p A po tort to się zgłoś do TZa mego .. na pewno pyszny Ci zrobi :evil_lol:
-
Coś nas Jofka oszukała :placz: Miała być z nami w tym tygodniu a tu lipa.. nie odzywa się wcale :placz:
-
[quote name='Magda_Miki'] Przechodzę kryzys na następnego psa:placz:[/quote] Ja też - połączmy się w bólu :placz::placz::placz::placz: Skarpety nie zauważyłam :eviltong: Niezłe :evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Jak byłaś grzeczna to da :wink:[/quote] A pewnie, ze byłam .. jak aniołek :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/28shivering.gif[/IMG] Biedna malutka, to może od razu po nią jedź, co będzie tak marznąć i czekać, skoro i tak już jest twoja...[/quote] Ale on mi nie odpisał, ze mi ją da :placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Aga76']Hihihi, Laponka to chyba byłaby w kolorze śniegu?[/quote] Pewnie troszke oszroniona by była :eviltong: Ale my z Jessiną byśmy ją ogrzały :lol: :loveu: