Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Aga76'][COLOR=PaleTurquoise]Aaa tam, no faktycznie tak wygląda, spoko, nic złego się nie dzieje, to tylko mocno zaznaczony przedziałek, bardzo jasne włosy na główce i flesz. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Laponia jest brrr [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/57.gif[/IMG][/quote] Trudno.. moge tam pojechac nawet i osobiscie odebrać :D Yorczkę - Laponkę :D
  2. [COLOR=LightBlue]Post 8617 zjęcie 1 (sorki, nie umiem cyt zdjeć,[/COLOR][COLOR=LightBlue]owac[/COLOR][COLOR=LightBlue] zeby zobiły się na linka:oops:) [B][COLOR=Black] Oby słyszał bo jak nie to tam pojadę do niego i :mad::mad:[/COLOR][/B][/COLOR]
  3. Fotkami mi humor poprawiłaś :lol: [COLOR=PaleTurquoise]Fionka coś łysieje (na poprzednich fotkach widać) [SIZE=3][B][COLOR=Black]Mikołaju chce siostre dla Jessiki!! Czy Mikołaj mnie słyszy ?? Haloo!!![/COLOR][/B][/SIZE] [/COLOR]
  4. [quote name='Aga76']Dzień dobry Kasieńko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Various/106.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Gutek/922.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Gutek/922.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Gutek/922.gif[/IMG] Już na nogach jesteś? Nie dbasz o siebie :-x przemęczasz się, a tak nie można, oj nie można![/quote] No prosze .. a ze ja od 4 na nogach to nikt sie nie martwi :obrazic:
  5. [quote name='Aga76']Ale na pewno?[/quote] Na pewno :glaszcze: Ręczę za nią :evil_lol:
  6. [quote name='iberia']chodzimy w gdyni do dogschow na nauke posłuszeństwa i wystwiania[/quote] Ale masz fajnie :) W Bydg. nic takiego nie ma i sama muszę się i Jessinę wszystkiego nauczyc :placz: A przydała by sie pomoc bo Jessi szybko zapomina czego się nauczy :placz: Na Ringówce jeszcze z nia nawet nie chodziłam bo dopiero niedawno kupiłam :shake:
  7. Co płakasz ? Wroci :glaszcze:
  8. Lepiej sie tu Aga nie rozpisywać bo faktycznie dla Anusi zabraknie tej 1000 strony :P Witam sie na dwa dni, zeby nie było :P Cześc mówie i ide :evil_lol:
  9. [quote name='Aga76']Rany, ty mnie nie załamuj, tyż kce :roll:[/quote] No to choc bo mam dwie :lol:
  10. [quote name='Aga76']Kobiety górą :multi: [COLOR=PaleTurquoise]Wciąż się mijacie...[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Raczej nie .. [COLOR=Black]ja wróce z pracy i bedziemy miec czas dla siebie :D Ojj.. jednak nie .. zapomniałam , że Łuki dziś me auto naprawia :placz: o więc razem spędzimy dopiero niedzielne popołudnia .. Przyszły tydzien bedzie lepszy bo on na 5 do pracy ja jeszcze nie wiem ale albo na 6 albo na 7 więc nei będzie tak źle ;) [/COLOR][/COLOR]
  11. No ... znalazłam tą filharmonie .. : [B]9 grudnia 2007 - niedziela/godz. 12 PORANEK SYMFONICZNY [B]Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej Jan Walczyński[/B], dyrygent [B]Vadim Brodski[/B], skrzypce [B]Zdzisław Pruss[/B], prowadzenie [I]ulubione melodie ze słynnych filmów, m. in.: Siedmiu wspaniałych, Bonanza, Ojciec chrzestny, Dawno temu w Ameryce, Mona Lisa, Love Story[/I] [IMG]http://www.musica.pl/foto_XII/sowa.jpg[/IMG] Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, po koncercie Cukiernia Adama Sowy, znana ze swych znakomitych wyrobów, zaprasza wszystkich słuchaczy do foyer na poczęstunek. [/B]bleblebleble (....) [B] Koncert w samo południe poprowadzi znany bydgoski konferansjer, poeta i satyryk [B]Zdzisław Pruss[/B]. Z kolei [B]Cukiernia Adama Sowy[/B] - której znak firmowy jest bodajże najbardziej znany w Polsce i zagościł także poza jej granicami, a wyroby "od Sowy" to istne delicje, cieszące najbardziej wybredne podniebienia - po koncercie zaprasza do foyer na słodki poczęstunek. To już po raz piąty pan Adam Sowa w tak ujmujący sposób podejmuje kawą i ciastem wszystkich słuchaczy grudniowego, przedświątecznego Poranka Symfonicznego. [/B]
  12. [quote name='Aga76']Dobrze, że sama to napisałaś, przynajmniej ja już nie musiałam :evil_lol: Noo, ale niedziela będzie Wasza...[/quote] No nasza - Moja i Jessiki :D TZ idzie na 6 rano do pracy bo jedzie na jakiś bankiet tortami częstowac do Filharmonii czy gdzieś :D
  13. [quote name='Aga76']:megagrin: Na pewno im dobrze...[/quote] Cicho , bo ja tu rozpaczam, ze nie mogę być z nimi w tym wyrku .. :placz::placz::placz: Ale im zazdroszcze!
  14. [quote name='Aga76']Cze Beatko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] Biedna porzucona Jessi...[/quote] Cześć tancerko :evil_lol: Nie taka porzucona .. teraz śpi dalej z TZem :eviltong:
  15. Bry :loveu:
  16. Witaj Kasiu :multi: Dobrze, że dałas tego mikołaja w nocy (przynajmniej dzieci nie było :eviltong:) Ale jest fantastyczny :evil_lol:
  17. Cześć Kapryśko-Fionki i Agusiu :multi:
  18. Ale ślicznie sobie śpią bąbelki :loveu::loveu:
  19. Ale sliczny :loveu: Renia daj wiecej fotek!
  20. Ojej .. jakie śliczności :loveu::loveu:, Ostatnia fotka mnie powaliła! Ale damulka :loveu::loveu: Kita jej nawet urosła :multi:
  21. Bry :multi: Kuraki jeszcze śpią a ja już od godziny w pracy :placz::placz: Ale ciężko mi było się rozstać z Jessiną dzisiaj .. tak się do mnie kruszyna tuliła z rana :loveu:
  22. [quote name='iberia']Wczoraj kupiłam nowy boski aparacik także niedługo bedą nowe zdjecia narazie ucze się a Ibi dzielnie pozuje :) za chwilke wrzuce kilka wczorajszych prób[/quote] No ja już nie dotrwam bo idę spaciu .. Jutro rano zajrzę.. Dobrej nocki :)
  23. Idę spać.. Dobrej nocki i do jutra P.S. A jak ten budzik rano o 4 zadzwoni to mu zrobie tak : [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_11_4.gif[/IMG][/URL] :angryy::angryy::angryy: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxpt237YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  24. [quote name='iberia']w galerii Ibi jest jedno zdjęcie ze mna[/quote] A no faktyczmie .. widziałam.. Swoją drogą mogłabyś dać jakies nowe fotki małej pannicy :loveu:
×
×
  • Create New...