Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. No to macie te fotki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/126/a14cce69e5fae688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/78/9f058278148f4cfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/78/45d0632143a5c81c.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Kasia']Cze cukierniczko :loveu: To Ty nie wiedziała, że na dogo prawo do wypowiadania własnego zdania mają ino co niektórzy? :cool1: Fotki fotki fotki!!! :mad:[/quote] No nie wiedziała .. :placz::placz: Zara :angryy: Co się tak pieklicie ? Dopiero do domu weszłam ! [quote name='PositiveThought']ja bym nie wyrobiła, gdyby ktoś mi kazał tak wstawać, ou maj :mdleje: BEZKITKOCZUPURKA![/quote] Atka ? :crazyeye:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']A za co dostalas?? :evil_lol: Dawaj czochranca, nad czym tu sie zastanawiac?[/quote] W sumie to za wypowiadanie swojego zdania :angryy: Później dam, bo w pracy teraz siedze
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Eeee przeglam trochu. Kolo 200 wyszlo ;)[/quote] I tak mam bliżej :evil_lol: Często do Ikei tam jeżdze
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Jak my sie umawialysmy, to Ty jeszcze nie wiedzialas ze dogo istnieje :cool1: A ile masz do Poznania? Nam powychodzilo zazwyczaj kolo 300km. Czesc Wladza![/quote] Hihi .. ja mam jakies 130 :turn-l:
  6. Ale świetne fotki!! Śniegowe szaleństwo :loveu: :multi:
  7. Ale ma dobrze :loveu: A jak idzie interes? Ile piesków już obstrzygłaś?/
  8. Jaki ranny ptaszek :) Witaj kochana :multi:
  9. O kurcze .. co ja sie tu dowiaduje :-o Anusia ma więcej piesów?? :-o Gdzie ona je bidne trzyma i chowa ? :shake:
  10. Bry :loveu:
  11. Dzień dobry :multi: Już mi sie nawet nie chce nic pisać z wrazenia .. :evil_lol:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Nuuu Age, Anusie, Atke, Dage, Darie-Ewe, Kasie, Madzke, Wladze... Kolejnosc alfabetyczna, zeby nie bylo... Sara z tego co pamietam wykazywala chec, ale poki co sposobu brak. No, śyrodeczek.[/quote] A ja ?:placz::placz: A ja?? :placz::placz: Ja tyz kce!! :placz::placz: Moze wreszcie bede mogła przyfansolić tej zarazkowej A.. :mad:
  13. Mona Twoje pieski są urocze :loveu: Uwielbiam je oglądać! A puszki skąd masz ? Ja też chce! :razz:
  14. [quote name='vikiii']Hmmm to może one już tak mają:evil_lol:[/quote] Być może wszystkie Jessiki dbaja o figurę :evil_lol:
  15. Ale maleństwo słodkie :loveu:
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Nawet kwadracikow nie widze buuu[/quote] Zdejmij te okulary to zobaczysz :cool1:
  17. Aniu ale Feniksio piknie stoi :loveu: Channelka Twoje psiaki są urocze :loveu:
  18. :loveu::loveu::loveu:
  19. Witaj!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_39.gif[/IMG] Ale słodkie psiaki :loveu: Channelka uroczy bobas :loveu: Zakładaj im szybko galerię ;)
  20. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_39.gif[/IMG]Dzień dobry
  21. Zapomniałam się przywitać ... [B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/B] w piątek :multi:
  22. [quote name='Patikujek']Dawaj bo zaraz cię zbanuję(fajnie mieć taką władzę:evil_lol:)[/quote] No... :mad: Bo Ci oddam .. :mad: Już jedna mi dała 4 punkty :angryy: [quote name='Anusia & Alutka']No pokaaaaa![/quote] [quote name='madziasto4']Co Tyy, się uparła jak osioł :roll: Pokaż czupurka!!!![/quote] [quote name='natija']wlasnie pokaz:):):)[/quote] Ale się uparły no .. Zastanowie się :diabloti:
  23. [quote name='Patikujek']Cześć cześc, ja kcem zobaczyć bezkitkowca:mad:[/quote] Nie i koniec!! :diabloti:
  24. Śliczne fotki :loveu: Z niecierpliwością czekam na zimowe .. :evil_lol:
×
×
  • Create New...