Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Jofka']Witaj!!!!!!!!!!!! Witaj moja Tigrunio!!!! Jak tam Jessi!!!!!???:loveu::loveu:[/quote] Jofka?? :crazyeye: To Ty?? :crazyeye: Gdzie byłas jak Ciie nie było?? Jessi się stęskniła za Tolkiem! :loveu: Właśnie lata z piłką :loveu:
  2. [quote name='Anusia & Alutka'] Nie mow do mnie goopia, blondynko Ty! :obrazic: Nie rozumisz, ze to bedzie zajmowalo wincej czasu? [/quote] Ty do wszytskich mówisz "goopia" to sem Ciem zacytowałam :evil_lol: leniuchu..
  3. [quote name='Kasia']Chłopaki szaleją :loveu: Coś tak pozamazywała swe/czyjeś kończyny? :cool3:[/quote] Cenzure zapodała :p Pewnie to jej giry :evil_lol:
  4. Ale maleństwa słodkie :loveu:
  5. Śliczny bobasek :loveu:
  6. [quote name='Patikujek']Matko ale wy wczesne dziewczyny już od 9 rana po dogo buszują:shake:[/quote] Ja od 6 :evil_lol:
  7. No i się nie dowiedziałam .. :placz:
  8. A dobry, dobry :loveu: Pazury potem spróbuje zrobić :lol:
  9. [quote name='Kasia']Cze Dziewoje :loveu: Kiedy ubieracie choinkę?[/quote] Kurcze no chciałabym juz ale jeszcze nie stoi :placz: TZ nie ma czasu wbić jej na stojak :placz: I dywanu oczywiście nie odkurzył dziś :angryy: Jak wróci z pracy ok 21:30 to mu wrecze odkurzacz do rączki :evil_lol:
  10. [quote name='Anusia & Alutka'] Goopie! Mam subskrypcje ale jak klikne w banera to sie nowe okno otwiera, a subskrypcja mi zastepuje to co juz mam otwarte.[/quote] Goopia!!! Wystarczy prawym guzikiem myszy wbrać "Otwórz w nowym oknie" :diabloti: Dobry Magda i Miki :multi:
  11. Dzień dobry :multi: Jak tam prace porządkowe?? Ja na razie jeszcze nic nie zrobiłam :p Tylko firany wczoraj zawiesiłam po tym sobotnim myciu okien :eviltong: U nas jest taki podział ról, że ja myję to co na gorze a TZ na dole tzn. on podłogi a ja szafki, blaty takie tam :lol: Nienawidzę odkurzać wiec to jest rola TZa .. Chociaż nie zawsze jest tak jak w podziale bo np on dziś ma odkurzyć dywan a ja będę go szorować ale on bidny ciagle w pracy teraz siedzi i nie ma czasu na nic :shake: Nawet choinka stoi bidna w kącie bo nie ma czasu jej w stojak wstawić :shake: A ja sobie dziś chyba pojadę na zakupy po prezent dla mnie :evil_lol:
  12. Dzień dobry :loveu:
  13. Dobry :loveu:
  14. Dobry żarłoki frytkowe :evil_lol:
  15. Dobry Anuśka :loveu: Pazury pikne :loveu: Moje też są dłuugie ... ale kwadratowe :lol: Spróbuje dziś zrobić fotke. Pokazuj ino tą resztę zwierzyńca teraz!! Kurcze ja nie moge się połapać .. Gdzie Ty mieszkasz?? W Warszawie ? Ty wyjeżdzasz, tak? I z Tobą część psiaków ? A Alutka zostaje ? Dobrze skumałam?? :p
  16. [quote name='Patikujek']To zróbcie bez lampy błyskowej tylko poświećcie zwykłą lampą biurkową pod odpowiednim kątem[/quote] Nie mam lampy biurkowej :p [quote name='Anusia & Alutka']Zrobione komorka :grins: Sa w mojej "galeryji" jakby co.[/quote] Zaraz lece obaczyć!! Dzień dobry wszystkim w czwartkowy poranek :lol:
  17. [quote name='madziasto4']No, i gdzie te pazury? :p[/quote] No nie wychodzą mi fotki :mad: Chyba bede musiała za dnia zrobić bo teraz lampa błyskowa się odbija i nic nie widać :angryy:
  18. [quote name='zaba14']hehehe kto co woli ;) nie nosze aparatu na szyji ciagle, a wtedy kiedy robie nim zdjęcia ;) zarowno moge go trzymac za pasek w reku...[/quote] Oj kochana.. to radzę Ci sie wybrać z takim aparatem na wycieczkę objazdową np po Turcji! Ludzie mieli rany na szyjach po takich aparatach :crazyeye: !!
  19. O kurcze :crazyeye: Kasiu jak Ty mogłaś żyć bez subskrybcji?? :crazyeye: Jestem w szoku!! Ja mam cały czas odznaczoną tą opcję i dodają mi sie te wątki, w których coś tam nabazgroliłam i fajnie - wchodzę sobie tylko w Panel użytkonika i wszystko mam :) Nawet sobie podzieliłam na 2 fpldery i galeryje mam osobno :lol:
  20. Wazne, ze jest duzy a mnie takie w ogóle nie urządzają :shake: nie chciałabyś latać w 50 st. upale z czymś takim na szyi wierz mi! Mnie nikt nigdy nie przekona do takiej landary! Bo w czym niby ten aparat jest lepszy? Moze tylko zoomem
  21. Ale extra domek ! :loveu: I , ze jeszcze sie pali :crazyeye:
  22. Kurcze .. taaakie opowiadanie napisałam na temat aparatów i mi znikło :angryy: W skrócie: nie polecam lustrzanek bo są wielkie, nieporęczne i ciężkie! Moze byc jak dla profesjonalisty ale Tobie toto potrzebne?? Ja jestem zdecydowanie przeciwna takim cudom!! Ja mam taki [URL]http://www.allegro.pl/item280975708_olympus_mju_740_nowy_f_vat_olsztyn.html[/URL] Jestem z niego super zadowolona! Jest malutki, zgrabniutki, leciutki i jeszcze odporny na warunki atmosferyczne :razz:
  23. [quote name='Anusia & Alutka'] Zgloopla?? Sama Jessi jak nie widomo co sie bedzie dzialo?? Do babci z nia! [/quote] No wiesz Ty co?? A ja myślałam, ze się zaopiekujesz Jessiną ! :obrazic:
  24. Czesć Pati :) No ja juz wróciłam .. mam pikne pazury w kolorach jakie se wymarzyłam :lol: Zaraz cykne jakąś fotke
  25. Fiu fiu fiu ale przystojniak :razz:
×
×
  • Create New...