[quote name='madziasto4']A propos pierników, to zamierzam zrobić własne, takie jak u Władzy naszej :loveu:
Jak to nie poznajesz? To ja, Madźka, ta sama Madźka :loveu:[/quote]
Wiesz co ? U mnie jest 20 blach na górke zrobione więc moge Ci załatwić jak chcesz .. ale to taki piernik z blachy przekładany jakąś marmoladą czy czymś ..