-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Anusia & Alutka']Cukiernica niedopieczone ciasto upiekla :turn-l: Czesc :grins:[/quote] Te mądrala .. a Ty nawet nie umiesz pierników upiec :turn-l::turn-l: Czesc :lol: [quote name='AmiX'][URL="http://images31.fotosik.pl/80/76bffeb3ebc64ff7.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images31.fotosik.pl/80/76bffeb3ebc64ff7.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suna jest śliczna, słodka mordeczka:loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT][/quote] Dziękujemy Aniu i witamy gorąco :multi:
-
Dzień doberek :multi:
-
Witam się z ranka :loveu:
-
Dobry :loveu:
-
Ale pikne panienki :loveu::loveu: Dzien dobry :multi:
-
Śliczne fotki :loveu: A jak macie dużo śniegu .. u nas wczoraj troszke pruszyło, ale szybko się stopiło i tak na prawde jeszcze nie było w tym roku porządnego śniegu w Bydg. :placz: Jessi jeszcze śniegu nie widziała :shake:
-
Chyba 50 gram .. ja mam tai kubeczek royala i tam jest wskaźnik a tabele chyba na opakowaniu z jedzonkiem są.
-
Ale z bi piękna pannica rośnie :loveu: Śliczne fotki! :multi:
-
Mało, ale wreszcie coś dała :multi::multi: Czekam na ciąg dalszy :loveu:
-
Czy ja dobrze widzę Kincia?? :crazyeye: Wreszcie zgrałas zdjęcia? Zaraz lece do galerii.. Iberia jaka dostojna damulka :loveu:
-
O kurcze .. nowy biewerek :crazyeye: :multi::multi: Moonek pochwal się skąd go masz ..
-
Jakie cuda :loveu: :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wrocilaaaaam![/quote] Ja teeeżżżżżżżżż! Witam wszystkich :multi: Troszku czasu mnie nie było , ale już jestem :loveu: Jessinka bardzo dziękuje za wszelakie komplementy :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]P.S.Zesikała mi sie wczoraj na dywan :angryy:[/COLOR] [COLOR=Black]Byłam wczoraj na zakupach - kupiłam sobie wreszcie płaszczyk :multi: I ciacho upiekłam, tylko coś niedopieczone wyszło :p I jak zwykle się nie wyspałam :placz: No ... to do 13 siedze w pracy jakby co ;) paaa[/COLOR]
-
[quote name='Anusia & Alutka']A se rozjasnijcie psa i przyciemnijcie posciel i Ala jak malowana :loveu: Dzien dobry :grins:[/quote] :mad::mad: Dzień dobry:multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/76bffeb3ebc64ff7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/80/b1988650b2f1f3a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/127/d35654df5c250c36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/9a97d994118d3c39.jpg[/IMG][/URL] A tutaj byłam w szoku jak zobaczyłam to zdjęcie, że Jessi ma juz taaakie długie włosiska :crazyeye: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/80/601b261e1ff04021.jpg[/IMG][/URL]
-
No to mata .. Jak wstanieta to se pooglądajta :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/80/1167dfe539368953.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/126/a4525cd8be2e6250.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/126/d1c50f8869d49414.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/127/59bb59f7fa478736.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/127/a380c38e1e7598f4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia']Że niby jeszcze wcześnie? Toć przecie za tydzień świeta już są :lol: Myśmy kupowali choinkę w zeszłym roku. Teraz za taka samą dalibyśmy o 100 zeta więcej :shake:[/quote] No niby choinke w Wigilie się ubiera czy dzień przed .. jakoś tak. Ja sobie kupie w czwartek a ubiore w piątek jak dobrze pójdzie :lol: Ja nie mogłam sobie na zapas kupic bo co roku mam żywą :loveu: [quote name='madziasto4'] [URL="http://tinypic.pl"] [IMG]http://tinypic.pl/t1/out.php/i83815_P1070717.JPG[/IMG][/URL][/quote] O kurcze.. :crazyeye::crazyeye:To master umie latać ?? :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4'][B][SIZE=3]Oj starość nie radość, skleroza nie boli, a komu w drogę, temu Pan Bóg daje.[/SIZE][/B] Oj chyba coś pomyliłam:evil_lol: Cze ogoniaste panny :loveu:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
-
O kurcze :crazyeye: Kombinezon jak dla kosmonauty [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_27.gif[/IMG][/URL] Czekam z niecierpliwością na zdjęcia Kikuni w tym cudzie :loveu:
-
Branoc, branoc Anuśka .. Śpikaj dobrze :sleep2: Jessi juz tez spi i chyba się do niej przyłączę
-
:crazyeye::crazyeye:
-
Ale świetne Mikołajkowe foty :multi: A Męczysław to juz u was na stałe się zameldował?? :p
-
Długo Ci zeszło jak na impreze takiego bobasa :razz:
-
[quote name='pysiulka86']Tigrunia gratuluje 700-go postu :)[/quote] Którego?? 700 było dawno .. [quote name='Kasia']Cze Beatko :loveu: Powtórzę za Sarą, mi też bardzo brakuje tego Karysiowego świetnego fryzu... Uwielbiałam Ją w tym nieładzie :loveu:[/quote] [quote name='madziasto4']Halo halo :hand:[/quote] [quote name='Patikujek']Dobry wieczór :D:D:D[/quote] Witam was piknie w ten mroźny wieczorek.. :multi: Dopiero w domku zlądowałam .. jakieś tam pare fotek mam więc zaraz dam ale kot nie chciał się fotografować z moją Jessiną :angryy: Więc zrobiłam jej sesyję na-pralkową :evil_lol: