-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ja jestem, ja jestem :multi::multi:
-
[quote name='Agata_B']Do zanieś aparat do koleżanki, wgraj , i niech ona Ci prześlee ;)[/quote] Dobrze mówi :evil_lol:
-
[quote name='bayco']Moja Gabi choruje :( Z Księciuniem zrobili sobie zabawę w rozrywanie maty do siusiania i zjadła ta watę co jest w środku :-x Nie było mnie pare minut dosłownie :([/quote] Ojej.. mam nadzieję, ze nic jej nie będzie
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Tigrunia niech o psie zapomni hi hi, zaden, nawet slepy i guchy Mikolaj jej nie przyniesie, bo wie ze niegrzeczna jest :evil_lol:[/quote] Osz Ty .. uważaj bo zaraz ja cie pogonie!! :mad::mad:
-
Helllooołłłł... gdzie fotki ?? :mad:
-
A czemu ja nie widzę tych zdjęć :placz::placz:
-
[quote name='Vici i Jeannie']ile czytam ten forum, tyle spotykam się z opiniami, ze jak będzie jadl, to będzie rosl... logicznie moze tak byc, ale ja jakos myslę, ze jednak waga jest przeznaczona genetycznie, trza patrzec jakie bylo rodzice, dziadki itd. Jak ma się dokumenty, to mniej więcej mozna ustalic tą wagę, a jak nie, to tylko loteria :roll:[/quote] Też mi sie tak wydaje .. Hodowcy mojej Jessi powiedzieli, ze to zależy od tego ile bedzie jadła jaka urośnie ale coś mi sie nie wydaje, zeby to była prawda. Teraz ona waży niecałe 2 kg. Widziałam jej rodziców. Jej tata dośc mały pewnie nei ważył 2 kg ale mama to chyba olbrzym był !! Na moje oko do 5 kg mogła dochodzić nawet!! :crazyeye: więc wydaje mi się , ze nie ma reguły .. no chyba, ze w tatusia się wdała :evil_lol:
-
Jak to rozstać?? Ledwo przyszła i już poszła .. ?? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia']Słodki śpioszek :loveu:[/quote] :loveu::loveu: Czesc Kasia :multi: [quote name='Jofka']Witaj Tigrunia!!!!!! Jak tam Jessi?? Kompa mialam zepsutego:placz::placz: Pieknz ten Twoj spioszek!!!!!!!!! Cudowna jest, wiesy chyba troche urosla!!! Zyczymy y Tolkiem milego dnia!!![/quote] No wreszcie Jofka dałaś jakiś znak życia!! :multi: Bo już się martwiłam [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_200v.gif[/IMG][/URL] Jessi urosła - hmm.. nie wydaje mi się. Lece zaraz do Ciebie looknąć czy jakieś fotki dałas :evil_lol: [quote name='Jofka']UUUU Beatko jak u Ciebie swiatecznie!!!! swietny ten odnosnik do galerii!!!:crazyeye::crazyeye:[/quote] Dziękujemy :loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Wiecej tu nie przyjde :obrazic:[/quote] Fąfel, fąfel no wróć [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_4.gif[/IMG][/URL] [quote name='natija']witamy:):)[/quote] Cześć natija :multi::multi:
-
[quote name='iberia']ja na fotosiku mam tylko nie wiem dlaczego jak wezmę sko[iuje link do zdjęciA to zdjęcie się nie wyświetla:( może nie tak cos robie[/quote] Kasiu bo musisz kliknąć pod zdjęciem na " Pobierz pozostałe kody" i tam będzie link do "pełnego rozmiaru na forum"
-
[quote name='madziasto4']Chodzi o wrzucenie na serwer? [URL="http://www.tinypic.pl"]www.tinypic.pl[/URL] może? Agata- fotek nie widać:shake:[/quote] Bo fotek nie ma!! Agata to specjalnie robi :mad::mad: Kasiu ja na fotosik.pl wrzucam fotki
-
Ślicznosci :loveu::loveu: Kasiu dawaj więcej zdjęc tej damulki :loveu:
-
No widzisz przecie jaka baletem zajęta :evil_lol: Juz sie skonczylo to moze przylyzie ... Ja zaraz na Gotowe na wszystko lece
-
[quote name='madziasto4']A to jakieś nowe? Bo Taniec z gwiazdami się przecież już skończył :hmmmm:[/quote] To takie jednorazowe "Po prostu taniec" - 2 in 1
-
[quote name='madziasto4']Tańce się skończyły chyba już :hmmmm:[/quote] Nie madzka, nie doinformowana jesteś .. tańcują się , tańcują a Anuska z nimi [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_123v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxpt237YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Teraz to ona przed telewizorem tańcuje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_122.gif[/IMG][/URL]
-
Jessoo .. jak mogłas wypuścić nielota ??? :crazyeye:
-
Śpioch śpi dalej : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/f7b85a0060c409d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/90c7edb867f46e6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/dee6005af9fa4514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/5f812f4576cd61b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/8bc0572206a95783.jpg[/IMG][/URL]
-
:crazyeye: Jeja .. Madzia .. :crazyeye: Ale horror!! :-(
-
Jessi juz chyba przeszło sikanie na poduszki - a uwielbiała to!! Parę fotek śpiocha: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/c499134b8647ae86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/180885ef910f2a74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/e73ab59790def1a6.jpg[/IMG][/URL] Nawet ząbki pokazała :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/e2a5709aaa6158e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/293c5bb7245a150e.jpg[/IMG][/URL]
-
Ojej Xenia jest urocza :loveu: Nastepny sliczny biewerek na dogo :loveu: :multi::multi: