-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4']Anusia idę po drwala. I przejdę się z nim do Twego lasku :cool1:[/quote] :crazyeye::crazyeye: Ja nei wiedziałam, ze ona taka :crazyeye::crazyeye: Anus nie martw się, ja Ci pomogę przy tych drzewkach [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_14_15.gif[/IMG][/URL] A gdzie Pani Aga się podziewa ?? [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNxpt237YYPL&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Ojej .. jakie słodkie zdjecie Feniksa - Jessi nie śpi mi na głowie, ale lubi nad jak ma miejsce :loveu:
-
Śliczny sweterek uszyłaś Aviemu :loveu:
-
[quote name='Jofka']hej Madzia!! Chłopaki jak zwykle przecudowni!!!...pięknie się komponują w tych swoich łóżeczkach...Cuda!!! [B]Oj widze,że nosisz soczewki....[/B]:loveu:[/quote] Gdzieś Ty to wypatrzyła ?? :crazyeye: Cze Madzka i chopki :evil_lol:
-
[quote name='Jofka']Szafirek jakie słodkie maleństwo!!!! A mój Tolek już taki duży...Cieszcie się tymi chwilami z maleństwem,bo szybko mijają niestety:-(...Tolinek ma już 5 miesięcy,a ja pamiętam go takiego Kruszynkę jak miał 8 tyg i wydaje sie jakby to było wczoraj:lol::lol:[/quote] Ale ten czas szybko leci .. tez pamiętam ja był takim maluchem .. :loveu:
-
Szafir - Feniksio śliczny jak zawsze :loveu: Niunia witamy na forum :multi: Tez podejrzewam, ze pożre ten koszyk :diabloti:
-
[quote name='Jofka']rzeczywiście intensywny dzień...ja jutro mam taki musze wstać o 5.20, a w domu dopiero po 19.00:-([/quote] Współczuje ...
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Ale ślicznotka :loveu: A jak mała się wabi ?? -
Cześć Jofka :multi: ja tez jestem dziś padnięta :shake: Na 6 szłam do pracy , po pracy na egzamin , potem z kumpelą jeźdiłam po miescie bo szuka tapicera i dopiero w domu zlądowałam niedawno :shake: Cięzki dzien ...
-
[quote name='Anusia & Alutka'] I co przylazi jak jej moje zarazki przeszkadzaja? [/quote] Ale miła .. a potem ryczy, ze jej nikt nie odwiedza :shake: Ja mam obstawe [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_111.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_2.gif[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_17_1.gif[/IMG][/URL] Uwaga, Uwaga !! NA dogo panuje zaraza !!! Kto się jeszcze uchował temu proponuje szczepionki!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_40.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Ty tigrunia do chlania coś daj, a nie nam tu balonikami machasz...:p[/quote] Ta myśli , ze jak juz pełnoletnia to wszystko jej wolno .. no ale co tam .. masz :drink1: tylko nie obalaj się za bardzo [quote name='Jofka']uhuh Tigrunia gratuluję 100 stron!!!:multi::multi: Jak tam wieczorek mija??[/quote] Jofka :multi: A pomału mija.. oglądałam Mostowiaków a teraz czekam na Wspólną .. Jessi z TZem śpią od 2-ch godzin :crazyeye: Tylko na siq ją wyciągnęłam przed chwilą ale już znowu usnęła 1000 post mój :multi::multi::multi:
-
[quote name='Jofka']Jestem ,jestem Beatko nie płacz...musiałam przecież iśc na zajęcia!!! oj oj oj jutro rano wstawie nowe foteczki,bo teraz aparacik zajęty:mad::angryy:[/quote] Stęskniłam się za Tolkiem- Jessi tez [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_19.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kincia']Pffff...... No wiesz ja w przeciwienstwie do ciebie codziennie dawałam foty :diabloti:[/quote] Właśnie "dawałaś"! A ja daję moze zadziej , ale za to więcej :evil_lol:
-
[quote name='Kincia']Taaa polece na 2 koniec Wielunia :P A po za tym jej pewnie by sie niechciało leniwa jest :diabloti:[/quote] Ty jeszcze bardziej :evil_lol:
-
:loveu::loveu: Cześć Fidlaki :loveu::loveu:
-
Kurcze no .. ja się załamie :placz: Czemu nie widzę fotek IBI ?? :placz::placz:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
tigrunia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Cześć Pati :multi: A co to za praca? NA jakiej stacji??