-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
O siet biedny kanar !!
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja mam na 14 :grins: A w poszukiwaniu inspiracji polecam udac sie na stronke [URL]http://paznokcie-oli-m.blog.onet.pl/[/URL][/quote] O masz i to w Bydgoszczy ta Ola robi i jeszcze na Szwederowie .. a tu pracuje :lol: Tylko moja paznokieciara taka fajna .. nie mogę jej zostawić :shake:
-
Ale się słodko przytulają :loveu::loveu:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry środeczkowo :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ooo tak wy sobie zrobicie teraz pazurki i pokażecie efekty a ja mam wizyte za tydzień bo ide na wesele to bede miała inspiracje z waszych hihi:evil_lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Ale cwana :evil_lol: Cześć Kasieńko :loveu:
-
[quote name='Kasia']Ja mam na 17. I cały czas myślę co by se tu zapodać....:roll: A tak w ogóle to cześć jak czajnik :loveu:[/quote] Ja jednak mam na 15 .. cały czas myślałam goopia, że na 13 ale na szczeście zadzwoniłam i okazało się, że na 15 :lol: Ja juz sobie rysuje wzorki od godziny :eviltong: Cześć jak czapka :loveu: [quote name='Aga76']Dobry dzień :loveu:[/quote] Dobry :loveu:
-
A ja przyszłam :loveu: Dobry :multi:
-
No jednego już mamy :multi: To ile tam ich jeszcze ? 3 ? A temu to jak na imię? Dzień dobry w środę :loveu:
-
Bry :loveu:
-
Kurcze no .. ja też nie mogę z wami :placz: Też się na bala wybieram ale takiego bardziej młodzieżowego :lol: Ale wiecie co ? Zostawie wam chociaż Jessi pod opieką bo bidna sama w domku będzie musiała zostać .. :placz: No chyba, ze nie chcecie to do babci ją moge wywieźć :p
-
Dobry :multi: Świetne fotki, tylko czemu Ty sie tak chowasz?? :mad:
-
[quote name='iberia']Te aukcje zostały usuniete przez pracownika allegro :)[/quote] I dzięki Bogu :modla:
-
Dzień dobry Nadziejo :multi: Ramona - Jessi też na początku nie dawała mi spać a teraz potrafi chrapać do południa :evil_lol:
-
[quote name='natija']bedzie napewno wygladac ciekawie:):)[/quote] Mam nadzieję :razz: [quote name='Aga76']U mnie tv ma więcej kolorów niż czy :evil_lol:[/quote] Mądrala :p [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witamy sie wieczorowo :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ależ piekna sesja zdjeciowa fantastyczne ma te włoski śliczna z niej panieneczka az mam ochote ją wyczorchać i wytulac mocno :)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Witaj Kasiu :multi:Dawno Cię u nas nie było :multi: Oj czochrania to ona ma aż nadto ale mogę ją wyczochrać i za Ciebie :evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']Nie dziekuj tylko odwiedzaj czesciej swoja galeryje :roll: Nie wiem czo... Tera mam brokacik taki on jest ciemnośliwkowy i pieczatki biale. I mysle, bo u mie to sprawa trudniejsza, bo ja mam szpicki nie kwadraciaki... Tak se pomyslalam ze moze francuski :razz: ale manicure :eviltong: i nie okragly tylko taki, jak by to powiedziec :hmmmm: w szpic taki kwadratowy, cos a la jak sa z avonu paski te kwadratowe do frencha. No nie wiem czy wytlumaczylam to bo czuje niedosyt...[/quote] No coś nie mogę z wami ostatnio posiedziec dłużej :placz: Ale dziś będę miała chyba wiecej czasu ale co to ja miałam robić po tych pazurach?:hmmmm: AAA..choinkę ubierać .. Może poczekać w sumie jeszcze dzień lub dwa :evil_lol: [quote name='Kasia']Tyż mam i dylemat co zrobić tyz mam :p Ziro koncepcji.....[/quote] Cześć Kasiu 2 :multi: Tyż masz dziś ? Kurcze to może jeszcze na tą samą godzinę macie?? Ja mam na 13 :lol: Zobaczymy co te nasze paznokieciary wyczarują :lol: Tylko sie pochwalcie co w koncu wyszło :razz: No - to miłego dzionka :)
-
[quote name='iberia']Tigrunia ale chyba bedziesz??[/quote] Będę , będę :lol: A w który dzień są Yorki??
-
Kurcze.. język Kapryśce ucieka :mdleje:
-
Dobry kłaczki :evil_lol:
-
[quote name='Moonek']Wiesz tiqrunia, ja nie jestem niczemu winna, a zostalam zaatakowana, jakbym naprawdę zrobiła coś złego. Nikt nawet nie odpowiedział na zadane przeze mnie pytania, bo prosiłam o porady. Najwazniejsze jest to, ze ktoś ma PEWNOSC!!! większą niz ja skąd ja mam moje mieszańce. Ja jestem zbyt wrażliwa na to by się kłócić, bo od razu mnie to boli i płaczę. Więc nie będę dawał nikomu satysfakcji by po mnie jezdził. Dziękuję Ci[/quote] Najlepiej nie zwracaj uwagi na ich zgryźliwości :p Ja nie wiem kochana jak to jest .. czy mały może się od Sammi czegoś zarazić .. Moze ktoś doświadczony sie wypowie a takich tu tez mało z tego co widzę .. Tylko potrafią stwierdzić, że skoro pies jest bez rodowodu to juz jest brzydki, krzywy i w ogóle be.. :angryy:
-
[quote name='iberia']Kurde oto co znalazłam dziś na stronie bydgoskie związku [B]Bydgoszcz, 16-17 luty 2008[/B] Zapraszamy na wystawę w dniach 16-17 luty 2008r. IV Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych odbędzie się wyjątkowo w [B]Centrum Targowym "PARK " w Toruniu[/B], przy ul. Szosa Bydgoska 3. Do dyspozycji wystawców jest nowy obiekt o wysokim standardzie, usytuowany u wlotu do Torunia od strony Bydgoszczy (dzielnicy Fordon).[/quote] O kurcze :crazyeye: Całkiem moliwe bo remontują nam "Zawisze" - tam zawsze odbywały się wystawy a teraz przygotowują sie do jaichś mistrzostw swiata i cały teren rozkopany :shake: Ale żeby do Torunia sie przenosić :crazyeye: Jestem w szoku:crazyeye:
-
No właśnie .. też nie ciekawi jak Jessina będzie się zachowywać w Sylwestra
-
[quote name='Moonek']Widzę, że potrzebujecie od czasu do czasu jakiegoś murzyna do bicia. Ja przepraszam, odpadam. Dziękuję wszystkim serdecznym, z którymi spotkałam się tutaj. i jeśli możecie, proszę nie komentować już moich biednych piesków, bo je kocham nad życie i jest mi bardzo przykro. A jesli komuś sprawia przyjemność, niech karmi się łzami innych, nie moimi, bo ja tu nikomu nic nie zrobiłam.[/quote] Moonek nie przejmuj się tym gadaniem.. oni się po prostu szczycą tym, że mają psy z rodowodami i tyle.. Ja gdybym powiedziała, ze Jessi nie ma rodowodu to zaraz szukali by w niej jakichś "ubytków" :angryy: Ba - na pewno by znaleźli!! Tu krzywe nóżki, tam za duże uszy .. Wrr.. Na prawde się tym nie martw i pokazuj nam swojego maluszka częściej :loveu: Jest uroczy :loveu:
-
Cze mądrale :multi:
-
A ja moją Jessinę nakarmiłam surową wołowinką i wymiotowała całą noc :-( A dałam jej na prawdę malutko
-
[quote name='Kincia']Witam dziewczyny:multi:[/quote] [quote name='PositiveThought']hej dziewczeta i ciastka i ciasta i wszystkie dobre rzeczy, które są tam u Beatki w cukierni :loveu:[/quote] [quote name='natija']witam i nadrabiam:):) A z ciasteczek to lubie najbardziej kartofelki:):):)[/quote] Witam, witam :multi: [quote name='anmi0']a ja sobie tak ogladam i sie zastanawiam, co wy robicie, ze wasze yorki maja takie bujne wlosy w kucyku?? Bo ja moja kapie regularnie, czesze, nie ma kołtunow, zeby mialy z czym wylatywac przy czesaniu a i tak ma tylko cieniutki kosmyczek wloskow :-([/quote] Moze za mało włosków zbierasz do tego kucyka ? Nonono.. widzę, ze Anusia się wzięła troszkę za moją galeryję i zabawia towarzystwo :evil_lol: Ja dziś sobie pospałam :) Do pracy na 10 i choinke kupiłam nawet :multi: Jutro ide na pazuy (juz świąteczno-sylwestrowe) i jak będę miała czas po to może ja ubiorę nawet :loveu: