Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. zaglądam tu codziennie!! ale poniewaz nie widze tego co inni... zabrakło słów :razz: a na wyjeździe upolujemy mase zdjeć więc tęsknota minie w słodkościach!!
  2. uuu, latajace mięsooo :evil_lol: czy to nadejście jesieni tak nastraja?...
  3. czy Foksiaczek troche nie przybrał na wadze ostatnio??:cool3:
  4. Pan kuleczka wygląda jedna wielka głowa...a spojżenie tęskne jaby przeżywał nieszczęśliwą miłość :cool3:
  5. Izuniuuuuu u mnie sie te zdjecia nie otwierają:-( tj te wszystkie z komórki. ściskaj Misiunie moooocno a Maniusia delikatnie co by mu łapek nie zgruchotać!!wybywamy na troche a już raczej nie będzie czasu na odwiedziny jutro. więc przytulamy ciepło!! do usłyszenia:loveu:
  6. oj muszą muszą!! podnosimy wysokoooooo
  7. nasza Figa bez Maku, kleci wiersze pełne smaku. w każdym słowie pokryjomu, szuka szczęśliwego domu! Leśna na pierwsza!
  8. Erko, mi też posty zjada! a te wstawiane jako "szybka odpowiedź" zawsze!! nie wiem o co chodzi... Fago jest przepiękna i widać,ze z bardzo ciekawym charakterem. oby znalazł się dobry dom dla niej! a jak sie miewa siostrzyczka?? (własciwie to chciałabym przeczytac nowe wieści od Chawy, Kajeczki,Mufy....:cool3: )
  9. Stella bedzie pierwsza!! do domu szybciutko!!
  10. Andzia69, bardzo dziekujemy :cool3: to nawet nie tak daleko a morze chętnie zobaczymy! :evil_lol: oj co to będzie!!w razie czego mam Twój numer to będziemy dzwonić ;) no ale Lirka też się ważna zrobiła po cieczce :evil_lol: musze napisać,że się dzisaj przeraziłam... żarty sobie robie,ze zwierzęta głodze ale dzisiaj to mi ręce opadły:diabloti: Inka ma tak ustawiony zegar "posiłkowy" w środku,że jak śniadanie się spóźni 10 minut to jest wielka tragedia i ona dostaje świra! dzisiaj się spoźniło... dostała kręćka jak to w takiej sytuacji bywa. Nagle przed oczami widok taki : pędzi Inka do pokoju niosąc w zębach ukradziony worek z połową bochenka chleba:crazyeye: conajmniej jakby tydzień nie jadła:crazyeye: :crazyeye: szok. Zapewniam,ze dostaje tyle ile kot jej wagi i wieku dostawać powinien!! wakacje już od poniedziałku!! jeszcze dwa dni pracy po 12 godzinek :cool1: trallala
  11. przepiękny Dobciul w kawałkach :loveu:
  12. no to jeszcze na dobranoc! rano w słońcu szczęście się uśmiechnie
  13. Leśna do góry!!
  14. hej gdzie ferajna sie podziewa??
  15. a ja chce zmieniać aparaty jak rękawiczki :cool3: bossssskie laski w lasku!!:evil_lol:
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/54/ab6e15dc9387a713.jpg[/IMG][/URL] ale giętki chłopak!!:evil_lol: widze,że schyłek lata wypełniony beztroską radością na polach! oby do wiosny!!:cool3:
  17. ale podnieść nie zawadzi... :eviltong:
  18. komu komu sunie z miną pt: "świat mi się należy!!" :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7329/070802fago1ff7.jpg[/IMG][/URL]
  19. Erka: [QUOTE] Od-Nowa, nie chciałabym sie tu licytowac:cool3:, ale sądzę, że Lirutek nie umywa sie do Gabi:evil_lol:. [/QUOTE] w takiej kwestii na pewno nie chciałabym się licytowac :shake: ale jeśli chodzi o urode suniek to na pewno!!:evil_lol: no ale my tu sobie piszemy a jak sprawy u Leosia?
  20. ;) ja też chętnie skorzystam! nie słyszałam nic o syndromie kennelowym... musze poczytać... u nas to jest tak,że to właściwie nei jest strach nawet tylko dzika panika. Ona nic nie słyszy i nic nie widzi!! ciesze sie,że nas tu wiecej !! na pewno damy sobie rade!!:cool3:
  21. podrzuce przelotem!!
  22. Leśna wędruje do góry. może tam więcej szczęścia!
  23. do góry szczeniorki!! a potem szybko do nowych domów:loveu:
  24. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: modelka miodzio -słodzio i czarodziejka pierwsza klasa!! Saguś miło CIę tu widzieć ;) jakoś zacwytu nad nią nie słysze za często bo oa jest taka wesoła dla wąskiej grupy ludzi na razie, ale ta grupa się powiększa stale :cool3: dzisiaj szalała w wodzie z TZ. pływa coraz lepiej! a z okazji wyjazdu i obowiązkowego kajakowania :razz: szyjemy jej kapok specjalny psi :loveu: tak tak... Lirka w kapoku - kolejne marzenie senne :cool3:
×
×
  • Create New...