no pewnie,że ich... tajemnicze rozłaczenie telefonu w nocy to też ich wina...:evil_lol: eee prosze nie mówić że zagłodzone :razz:
a tak na serio to mam obraz cały różowy i czerwony!! dogo przez rózowe okulary widziane... ale tak się nie da korzystac niestety bo oczy bola,zdjec nie widać itd.:placz: