Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. do góry piękny "chłopaku"!!
  2. i serce co pokocha najmocniej
  3. komu Weszka znalazła domek? bo się pogubiłam.może 3 szczeniakom Koksy (bo Saga pisze,ze łączony?) a jak z Mufą? doszło do wizyty w końcu?
  4. niedziela - niedzielą,, ale na spacer z psem to najlepszy dzień. domku...
  5. Erka pisała,że ma nowe zdjecia. na pewno niedługo się pojawią :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  6. no pewnie,że ich... tajemnicze rozłaczenie telefonu w nocy to też ich wina...:evil_lol: eee prosze nie mówić że zagłodzone :razz: a tak na serio to mam obraz cały różowy i czerwony!! dogo przez rózowe okulary widziane... ale tak się nie da korzystac niestety bo oczy bola,zdjec nie widać itd.:placz:
  7. do góry moje maleństwo
  8. awaria monitora. nic nie widać nic nie słychać. nie ma nas!!
  9. jutro otworzymy oczy i będzie. na pewno...
  10. do góry!! komu funt prążków??;)
  11. gdzie ten Kajeczkowy dom?
  12. o jak miło na dobranoc łyknąć optymizmu :lol:
  13. [URL]http://img505.imageshack.us/img505/1582/745me1.jpg[/URL] ".... Gościu, siadź pod mym liściem a odpocznij sobie.. nie dojdze CIę tu słońce, przyżekam ja Tobie....." :lol: :lol: :lol:
  14. Ingrid do góry! jej dom jest tak bardzo potrzebny.
  15. Leśna najbardziej potrzebuje domu!! oby znalazł się szybko!! przydałyby sie nowe zdjecia suni ;)
  16. Kajeczka szuka domu.Moża właśnie Ciebie zauroczą te piękne oczy?
  17. do góry serduszko...
  18. [QUOTE]A może spróbuj zrobić inaczej. Porównuj sama wymiary Lirci z tymi, podanymi przy rasach i na pewno ci się uda dobrać jej najlepszy rozmiar;-)[/QUOTE] ale tam nie znalazłam wymiarów przy rasach... ani jednego....:oops:
  19. jakie sępuchy!!!!!:cool3: nie moge!! hyhy to się nazywa nocleg z wyrzywieniem.. a goście i tak muszą oddać psiakom jedzenie :diabloti: no chyba ,ze ma ktoś śmiałość odmówić....:evil_lol:
  20. Ingrid bardzo potrzebuuje domu. wakacje się skończyły.. czas wracać
  21. :angryy: ale sie zdenerwowałam no.. od kilku dni próbuje kupić ten kaganiec. pomierzyłam itd, pisałam już kilka razy do tego sklepu i zero kontaktu :mad: grrrrrrrr..... musiałam się wyładować:razz: [URL]http://img258.imageshack.us/img258/4297/736fz2.jpg[/URL] Dobcio wietrzy jajka :-)
  22. a Leśna czeka, wzywa go z daleka!!
  23. a ja z drinkiem :eviltong: :evil_lol:
×
×
  • Create New...