Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. właśnie napisałam o przeniesienie do tego najlepszego działu: już w nowym domu :multi:
  2. o ludzie ale wzruszeń!! wczoraj wieści z psiego raju od Chawci , dzisiaj wieści o Kajeczkowym domu :loveu: Oby wszystko się udało i była szczęśliwa w nowym domu.zaraz zmienie tytuł. uff;)
  3. [quote]w drodze powrotnej to walnął się w krowią k....:evil_lol:[/quote] :-o :eek: :eek2: :modla: :shithappens: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: ale już na prawdę najwyzszy czas na zdjęcia!
  4. chciałam tylko zauważyć ,że Pan Kamel właśnie sobie w kwestii ortografii nie radzi dlatego na pewno nie jest dzewczynką :diabloti: :eviltong:
  5. ooo boskie!! donieśliście coś do domu? :evil_lol: dużo grzybów w tym roku?? bo jeszcze nie byłam
  6. :cunao: :drink1: :bigok: piękna historia... kto by przypuszczał,że to pokraka :roll: :evil_lol:
  7. Kaja do góry po wspaniały domek!!
  8. jakie piękne białe ząbki ma!! (poniewaz w dalszym ciagu mam zepsuty monitor - widze tylko zęby na czerwonym tle :evil_lol: )
  9. Koniecznie Pani Justyna Musi Się Zalogować!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://img108.imageshack.us/img108/5674/070812chawa71ij7.jpg[/URL] kazdy by czekał na takie biegnące serce!nie wiem jak to się stało,że tak długo czekała na dom
  10. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: buuuu.. jakie piękne!!i zdjęcia i słowa.kochana osoba odnalazła kochanego psa :loveu: to na pewno nie przypadek,że na siebie trafiły. [FONT=Arial][COLOR=#000080][QUOTE][FONT=Arial][COLOR=#000080]dwa razy zdarzyło jej się cichutko zainstalować mi w łóżku, pannica wiedziała, że nie wolno i wystarczył tylko wystawiony palec, żeby posłusznie zejść z łóżka i położyć się na dywanie koło niego[/COLOR][/FONT][/QUOTE][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Verdana]łapka po łapie z miną nieszczęśnika.oj jak miło to sobie wyobrazić :cool3: [/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=black][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=black] Pomyśl Chawuś o nas w snach i w biegu i przy króliku...kocham ten nos :placz: :placz: :placz: nie mogę się uspokoić... ale wzruszenie!! oj ta Erka jest niemożliwa no...;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/7601/070812chawa6im9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT]
  11. tak, bardzo szybko ;) . Erka pisała jeszcze przed urlopem! teraz szuka domu stałego!
  12. zdjecia wklejam na prośbę Dudziaczka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/65/03a60882be72e8fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/65/63766f324ed82e8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/65/28331b4b15ab9337.jpg[/IMG][/URL]
  13. [QUOTE] To Anashar pierwszy dopatrzył sie w Ingrid ONka,żeby nie było na mnie:eviltong: [/QUOTE] :evil_lol: tia.... piękna "mixonka" do wzięcia!!
  14. dom pilnie potrzebny!!
  15. do góry susy wesołe bo domek pilnie potrzebny!!
  16. [URL]http://img502.imageshack.us/img502/4050/77815498bp2.jpg[/URL] król Lew tylko grzywe zwiało...
  17. mogę tylko powiedzieć jak to u nas jest. Nasza sunia po przyjeździe też sie tak zachowywała. bała się wszystkiego a wyjście na spacer był największą karą. radziliśmy sobie na dwa sposoby. Oczywiście najpierw też było wynoszenie na rękach itd. co krok przylepiała się do ziemi ze strachu. przede wszystkim wydłużanie czasu na dworze. po kawałku jednego dnia krótkie chwile,drugiego kawałek dalej itd. problem z wychodzeniem- zabawy przy drzwiach. codziennie po kilka razy.otwierac drzwi do mieszkania, wychodzić wchodzic, posiedzieć na chodach. próbować z psem itd. duzo pysznych nagrodek za drzwiami. kazdego dnia wiele razy. na spacerach pomogła bardzo piłeczka. oczywiście najpierw trzeba było nauczyc w domu zabawy z piłką. potem ją tak pokochała,ze mogła za piłke pokonac małe strachy. no i znowu za każdym razem z piłeczką, niech sobie niesie chociaż, już będzie czuł się pewniej. oczywiście najpierw musi nauczyć się nosić itd. pracujemy tak od początku i przynosi to duze efekty.powodzenia i wytrwałości
  18. [B]mis [/B]onka :cool3:
  19. mam tu już: krzesełko,popcorn, chłodny napój sztuk 1, podłokietnik....i czekam na zdjecia :eviltong:
  20. nikt nie chce pieska co w kominie grzebał??:razz:
  21. może zmienić tytuł i dodać właśnie mix onka co? no przecież do tej rasy najbardziej podobna ;) i do góry migiem biegnie!
  22. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3079/img1675kh8.jpg[/IMG] te oczy czekają na nowy dom !!
  23. Betel kochana... nie piszę ale zagladam. nie chciałam napisać tylko "ach piękne zdjęcia" dlatego milcze ale widze,że może nie nadejść chwila,że wreszcie będę na tyle przytomna,zeby napisać cos z sensem ;)(nowa pracadaje mocno w kość) więc powiem to: zdjecia piękne. towarzystwo Ineczka miała doborowe na wakacjach. to niesamowite jak Kieleckie psiaki kochają inne zwierzaki. widze to po mojej i Twojej suni:loveu: . Seter piękniasty do kwadratu... uwielbiam te psy. miałam okazje miętolić 10 niedawno, bo koło mojej babci się urodziły i wszystkie siedziały w ciągu dnia na dworze.Możesz sobie wyobrazić jakie to szczeście widzieć x10 :evil_lol: podziwiam jak szybko Inka się przestawała bać świata i merdając ogonkiem biega do kolejnych życiowych przeszkód. Mojej strachulicy niestety idzie to wolniej, chociaż nastawiana jest na więcej bodźców.chyba taka natura. I pamiętaj,że odwiedzam Was codziennie a,że nie zawsze jest ślad to znaczy,że widzę na jedno oko;) wielka buźka
  24. szkoda.... i słów też. A jak Mufa się czuje, zachowuje po stracie siostry? doszła do siebie? (jak Mufa odnosi siędo kotów??)
  25. :oops: aaa. wszystko jasne. czytałam o nich. nawet zdjeć jeszcze nie miały!! już kiedys mówiłam Weszce ,że jest SuperWesz :cool3: :eviltong: a tymczas to skarb!! Sugarr nie moge uwierzyc,że na zdjęciach to twój "maluszek":crazyeye: trochę się powiększył :razz:
×
×
  • Create New...