Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a teraz troche z lasu... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/2b2dc9ed8ff0795c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/85/245e3d0ec688822c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/85/c44ba4b55c02ffdb.jpg[/IMG][/URL] pomocna dłoń :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/101/a91cbfd010a04d67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/19a0f9ab4b884a8d.jpg[/IMG][/URL]
  2. no nie krzyczcie! ;) do zdjęć z kapokiem daleeeka droga :evil_lol: cierpliwości na dzisiaj "Lizaura w kamiennym kręgu" (w Węsiorach) czyli "Lira nabiera mocy"!!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/85/ddae22f7a5874650.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/85/14f6320e14c310d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/6190d6d8ad342e2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/9bf3efca78215295.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/635d8ef1449d9bae.jpg[/IMG][/URL]
  3. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6372/kanapa001rb0.jpg[/IMG] padłam trupem ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::loveu:
  4. wspaniale,że Dobcich pojedzie "okupywać" Krakowskie trawniki :evil_lol: brak neciku -wieść dramatyczna! ale może na uczelni gdzieś dopadniesz komputer?
  5. piękny!! (nie będę mówiła kto... :cool3:) a ta kuchnia taka jasna i bialutka,,, chyba cały dzień pucujesz i pucujesz a "chłopaki" brudzą :lol:
  6. taaak, to najpiękniejsze miejsce na ziemi! chociaż być może niewielki zwiedziłyśmy ziemi kawałek to nic nie równa się z tą zielenią, błękitem, lobeliowym jeziorkiem, rybami, ciszą, wiatrem, słońcem, mgłą poranną i mrozikiem wieczornym... nic! może jak już będę "duża i bogata" to kupie tam sobie kawałek takiego "nieba" :loveu: dzisiaj fot nie mam już siły wstawiać,ale zapraszam na jutro! jutro będzie odcinek pt: "Lizaura -w kamiennym kręgu" (pamięta ktoś takie seriale?:razz:)
  7. :evil_lol: taaak! ale prawda,że ładnie się błyszczy co??:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/a9ce47278da4b7aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/84/35af33aab0122c0b.jpg[/IMG][/URL] to tylko mały staw, za lasem wieeelkie jezioro... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/fed8a8ced338edb6.jpg[/IMG][/URL] domek nielotów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/84/05ed1016b522c66e.jpg[/IMG][/URL] troche inne towarzystwo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/84/0ae5b42696ae8a7c.jpg[/IMG][/URL]
  8. szczeniaki do góry!! Faguchowy domek na pewno się gdzieś kluje,, tylko mógłby się pospieszyć!:eviltong:
  9. świeta prawda!:cool3: witamy serdecznie galeria klapnietych i stojacych uszek :eviltong:
  10. Ingrid do góry!!
  11. rzeczywiście Lira bardzo "rozlatana" a ten wslizg to chyba jej popisowy numer :evil_lol: bo mam taki na wielu zdjęciach :crazyeye: ach te krajobrazy.... ach.... być tam, byc znów!!:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/6d72834f6133d15f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/5d53a4f9255cb176.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/866facc9b717817c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/94/e6bc9069b81e4a6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/83/a5b34779d3cb3e6f.jpg[/IMG][/URL]
  12. miała w czasie urlopu wakacyjnego przyjaciela, który co prawda najpierw miał zapędy na letniego kochanka,,,:crazyeye::mad: ale zrozumiał,że nie z nami te numery Brune...cie!:eviltong: na imie mu Maksio- bardzo słodkie i tulaśne psisko!!:loveu: krok 1 - bardzo nieśmiałe zapoznawanie... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/0e673f67f454b70d.jpg[/IMG][/URL] krok 2 - co mi zrobisz jak mnie złapiesz? :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/94/9bdffc2d2800fc71.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/ac10d9ee69256eb4.jpg[/IMG][/URL] takie z "pazurem" :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/7e5d3939d4594552.jpg[/IMG][/URL] i już - najlepsi przyjaciele :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/6b5264a9340e4fc1.jpg[/IMG][/URL]
  13. [QUOTE] ogłaszam że kudłate mendy dostały już jeść :eviltong: [/QUOTE] zlitowała się :eviltong: a po ile jest normalnie??tzn Arthroflex
  14. na razie gderacz-teoretyk :cool3: zdjęcie Azusia IDEALNE:loveu::loveu::loveu:
  15. to trzyma w pysku!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/303/120970e8803ac1ec.jpg[/IMG][/URL] chyba przez 24h na dobe... no i jak nie ma do mnie dostępu bo stoi fotel, kanapa stół... to zakradła się górą bestia!!:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/100/b9057c96e1de6561.jpg[/IMG][/URL]
  16. :errrr::megagrin::lol!::laugh2_2::klacz::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::calus:najdzielniejsza!!BRAWO BRAWO!!
  17. *zaba* [quote] O matko,coz to za nieszczescie sie stalo,ze minka taka? [/quote] :evil_lol: proszę oglądać dokładnie... co temu smutnemu szczupakowi wystaje z ryja?? zapewniam,że takich żółtych zębów to ona nie ma :cool3: Wiq [quote]jaki świrnięty zwierz :grin: [/quote] Eria[quote] noo Bystra ma nie lada konkurencję:razz: [/quote] przyjmuje wyzwanie i już niedługo wstawie nokautujący filmik :evil_lol: to dopiero bedzie świr...:razz: a zaraz kilka fot łot łot oj di ri di... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/94/c91231034f8e356c.jpg[/IMG][/URL]
  18. hej coteczki-dziś przelotem o poranku! co powiece na taką minke :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/83/e82cd5e21fd0c236.jpg[/IMG][/URL]
  19. Podkolanówka na pierwszą!!:loveu:
  20. a jak on odmłodniał :loveu::loveu: wiecej wieści więcej!!!!
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/08a8ae2ca0638d1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/f9a9391ff38f25b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/70338b8432a34cc6.jpg[/IMG][/URL] koniec aerobiku :eviltong:
  22. no dobra.. dobije cioteczki tą szyszką cholerną... ale obiecuję,że nastepna seria będzie już bez niej!! i z ładniejszym plenerem :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/f40ba560e5c8adcd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/f1f9faeed90b2264.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/7dbc2a13f7a301c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/83/62fc83805b0c758c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/83/3b18fe3aaedea572.jpg[/IMG][/URL]
  23. a pewnie!!:evil_lol: i to na dowolnie wybraną wysokość:crazyeye: czasami jak się nie wygobi wskakując na skarpe, to stanie i udaje,że nic nie robiła i wcale tam wejść nie chciała :razz:
  24. szyszunie turlałam... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/7dbd74e9f26550cb.jpg[/IMG][/URL] i .. zgubiłam!! :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/82/d4e60d97df41d81c.jpg[/IMG][/URL] i nie ma jej tu... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/830c2fac4c880208.jpg[/IMG][/URL] i tam... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/82/a117882047a69288.jpg[/IMG][/URL] A MAM CIĘ SZYSZUNIU MAM :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/c5e21f804c81fb43.jpg[/IMG][/URL]
  25. dawka popołudniowa :eviltong: patyczak? :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/8e5328ed4b736b24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/a0b1411886f29567.jpg[/IMG][/URL] wspomagające urodę świeże błotko! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/108fbb7e1b65426b.jpg[/IMG][/URL] Ukochaną zabawą na wakacjach była SZYSZUNIA :evil_lol: a raczej ich setki walające się po patyczkowym magazynie... brało sie taką na przedniego zęba, rzucało wysoko i turlając, robiąc ślizgi , skacząc szyszunie się łapało... i tak do znudzenia :lol: a co tam piesku tak leżysz? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/9a9c2706ca3a02e8.jpg[/IMG][/URL] skakałam skakałam... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/70e1fc987a2c96c5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...