-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
bardzo wciągające zdjęcia :loveu: nie można oczu oderwać! Kreonek ma fryzure jak Eria. grzywke zaczesaną na bok :lol: śliczneeeeee a Foxi to trzeba zamieścić w jakimś kalendarzu, jej zdjęcia jesienne mają w sobie tyyyle ciepła,że można na nie patrzeć nawet cały rok :loveu:
-
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stellka do góry!! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:evil_lol: no ładnie, zebranko się zaliczyło... i madre miny robiłaś i gałgana za uszy wytargałaś przykładnie?? :eviltong: Brawo Dobciaaaaaa!! a te mundurki to jakaś pomyłka.... -
a to moje ulubione,patrze na nie i płacze ze szczęścia :lol:... :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/f53b16ff9ee37218.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/107/bd00e63c5f951bfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/5e61ef086d852a26.jpg[/IMG][/URL] całe szczęście,że na pustyni są patyczki....... :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/80b60de19db13920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/108/fe82010b31df52f5.jpg[/IMG][/URL] morze nie zrobiło na Lirce najmniejszego wrażenia!! szumiało falowało, a ona jak "u siebie" pedziła bez strachu. Kocha wode obłędnie :multi::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/87/e2ac51cc7018f906.jpg[/IMG][/URL]
-
dziś się poprawię :cool3: hyhy seria nadmorska :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Łeba - ruchome wydmy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/88/6a91ed4d22f9e57b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/87/bc50a87e2f84a95d.jpg[/IMG][/URL] leniuchy jadą melexem :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/88/a67f686f586a117c.jpg[/IMG][/URL] w obliczu wielkiej góry najlepiej schować się pod ławką!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/88/027081003c8ecfc3.jpg[/IMG][/URL] no już trochę odważniej...;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/88/cd6ba0b37f06a06f.jpg[/IMG][/URL]
-
Leśna do góry!! po najlepszy domek i jedyny!
-
a trawka uzależnia :evil_lol: oj wielu polegiwań turlań i skoków życzymy Bazylkowi i jego Pańciuszce (?? ale głupio brzmi :eviltong:)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
:lol: zwłaszcz,że Twojego stadka trudno niezauważyć :cool3: a z Lirką to teraz też inaczej bo chwilowo po cieczce ona bardzo boi się wiekszych samców, więc przy konfrontacji z Frodkiem i Zgredem pewnie utknęłaby pod samochodem :shake:;) ale za rok będzie już wszystko inaczej:loveu: -
zaloty?? przecież to jesień :lol:Ineczce się pory roku pomieszały! przepiękna suńka, zwłaszcza teraz.. gdy mam nowy monitor i widzę,ją baaaaarrrrddzzzooo wyraźnie :evil_lol::multi:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziu, gdzie nad morze chodzicie? my byliśmy w Łebie na rychomych wydmach. nie było problemu z łażeniem z psem ;) no w końcu to "pustynia" :lol: ZGredzisko piaskowe wspaniałe!!!!!!!! ależ się przewala u Was zapsionych gości:loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
przepiękne szczeniaki!! w końcu po takim ojcu nie mogło być inaczej! oby tylko domy łaskawiej odwiedzały ten wątek! -
ooo Eria, Dobcia, witam serdecznie. Trzymam kciuki ,za Was. za prace, studia i spokój w sercach. przepraszam,że mało zaglądam. Jutro mam dzień wolny więc się poprawię ;)
-
to wspaniałe miejsce. oj tak. przepraszam,że tak powoli idzie to wstawianie zdjeć, ale brak czasu ostatnio. jutro będzie więcej ;) i opowieści też się znajdą. Andziu, nawet pw nie mam natchnienia napisać, chyba już nie ma co tłumaczyć, bo nie prazyjechaliśmy przez moją głupotę i brak organizacji przy pakowaniu...........:mad: ale my za rok też tam jedziemy to sobie wytatuuję Twój numer na ręce już jutro!!:diabloti: a Misiuniowa Iza coś milcząca ostatnio! nie ma opowieści, którymi tak nas rozpieściła. szkodaaaaa;) czekamy!!:razz: Cieszę sie,że Lircia zapadła Wam w sercach :loveu: Ona z każdym dniem jest piękniejsza... a ja coraz bardziej ją rozpuszczam... o czym wiem ale nie mogę przestać... RATUNKUUUUU:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/85/861f4cd686579d6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/af8781844abf696b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/85/01ff6063fc02b71d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/43fd8b8224438da3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/85/72134c86981a50c0.jpg[/IMG][/URL]
-
o jak ładnie mu się goją łokietki;) a szeleczki ferplastowe :razz: przepiękny Bazylek przeżywa drugą młodość!!
-
o nowy lokator będzie :lol: a sunie nie będa jej ganiać?:p no to wklej jakieś zdjecie fretuszki w typowanym kolorze! ostatnio widziałam piękne kremowe!! cudeńka:loveu:
-
a ja to jakaś nieprzytomna oglądałam!! zaczyna sie program... kamera pokazuje całę studio, patrze po lewej stronie - jaki piękny pies!! ..... i po dłuższej chwili dopiero zajażyłam... LEŚNA!!:lol::loveu: zdjęcia zupełnie nie oddają jej uroku!! wypadła wspaniale!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciuuu gdzie sie podziewasz?? mam nadzieje,że robisz zdjecia pięknych krajobrazów właśnie teraz :razz: -
Ingrid do góry!!. ten domek tak powoli do niej idzie... :shake:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziu kiedy porzucasz "wieśniacze" życie i wracasz do miasta?? na zakończenie lata poprosimy duuuuuużo zdjęć nadmorskich!:cool1::cool3: -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stella do góry!! -
gratulacje!!!!:multi: talenty się rozwijają i są doceniane!! ach i och, kto by pomyślał,że Foxi znajdzie się w prasie :lol::loveu:
-
;)chyba poszły na grzyby... albo szukają zdjeć bo to niemożliwe tak długo ciotki przetrzymywać na sucho!
-
jeszcze kilka i uciekam ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/104/0603cb0c6e05ef83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/223f7e822b412997.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/e24d34c3d53e7d04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/101/def8e6f6601ab833.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/85/d45a19c4f183569a.jpg[/IMG][/URL]