-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
witamy!! na zdjecia oczywiście czekamy :loveu: Izuniu powodzenia na ostatnim roku! kciuki mocno trzymamy za pomyślne zakończenie! nie opuszczaj nas jednak. Nauka nie może zominować całego dnia przecież :cool3: a za Misiowym "spod byka" spojzeniem tesknimy bardzo!! pozdrawiam gorąco gorąco gorąco!!!
-
witamy powakacyjnie! Choć to jeszcze lato kalendażowe ale wypady już za nami. widzę,że uroda Kreonika jest wieczna :loveu: jakie plany na ten rok? kurs na psiego fryzjera? studium grafiki czy plany się pozmieniały?
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
witamy witamy!! ostatecznie powróciliśmy z wakacji. koniec wyjazdów! Czy też masz już letnie wycieczki za sobą?? Jak sie mają psiaki, mamy duże zaległości... :oops: -
eghm...cioteczki nie mogę się odnaleźć po powrocie! :cool3: stad moje znikanie! dzisiaj popołudniem na pewno usiadę do wklejania zdjęć ale teraz jest taaakaaa piękna pogoda,że zaraz chwyce Lirke pod pache i pognamy na wycieczke :multi: ale za to napisze co nieco i Ince :evil_lol: wróciła już do nas z pobytu u koleżanki i aż wstyd pisać jak ten słodziaczek - bestyja się tam sprawowała :diabloti: na czas naszego wyjazdu zamieszkała w psio-kocim towarzystwie. Ina okazała się jednookim piratem i lała ile wlezie kotcich domowników po "mordzie"! darowała jedynie kocurowi-seniorowi, co świadczy o przebłysku procesów myślowych w jej główce! ale z resztą dzikie walki toczyła! powróciła do dou z wielką szramą przez cały nochal i "podbitym okiem"!! Na dodatek nie chciała jeść przez pierwsze dni, robiła nocne zamachy na kuchenke strącając czajnik, patelnie, czy też garnek...jakby tego było mało odkryła w sobie pasje poszukiwacza złota - szukając go w kuwecie wywalaąc żwirek na wszystkie strony! WSTYYYYYD!! a jak wróciła do domu to jakby nigdy nic zrobiła się MAKSYMALNIE nakolankowym kotem, tuląc się i "gadając" cały dzień! Przylepa i słodziaczek do kwadratu.. pewno gada,że niewinna... ze to nie ona... ale na te piękne oczy nie damy się nabrać! Mamy w domu łobuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil_lol:
-
:multi: Leśna zamieni się wsalonową :cool3: kciuków cała masa!!
-
czekamy i podrzucamy! gdzie cioteczka jest??
-
ojej!! czytam wiadomości!! bardzo mocno trzymam za sunie kciuki!! oby się wszystko już uspokoiło!!
-
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
może to taka odmiana grzybka?? drożdżak słodziaczek w czarnym puchu!! ślicznota szuka domu!! -
a pewnie! witamy Ingrid i Fionke :cool3: Fionke czekającą na świeczniczek.......:oops:
-
Ciotuszko kochana wszystko wyjaśnie na pw :p trzymajcie kciuki za przetrwania pierwszego dnia hyhy bo ja przed oczami mam ciągle zielone pagórki!!:placz: :lol: Lircia dochodzi do siebie.. też się dziwi gdzie zniknął krajobraz :crazyeye:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czy coś moge pomóc z ustaleniem transportu?? -
jesteśmy!! wróciliśmy w nocy! na razie tylko się witam bo zaraz uciekam do pracy :mad: muszę sobie przypomnieć co to było... :lol: Cioteczki urlop wspaniały najlepszy ze wszystkich!! fotek miliony chyba... będą wieczorem dopiero:diabloti: Lirka też bardzo zadowolona i z takim samym smutkiem patrzymy sobie teraz w oczy pijąc poranną kawe :cool1: ściskamy Cioteczki mocno i dziekujemy za odwiedzanie:loveu:
-
Ineczka już poza domem! Liry kapok uszyty.. ech... :loveu: wiatr we włosy łapie...
-
hyhy to Betel w papilotach z kieliszkiem winka, przy dobrej muzyczce szaleje z koleżankami pewnie :evil_lol: do usłyszenia !!wymykam na troche. ale wróce na zdjęcia z wielką checią!!
-
do góry do góry!!!!!!!Leśna mknie po dom!
-
do góry!!!
-
cioteczki!! ostatnie machanie i przytulanie!! walczymy z żywiołem bagażu, który nie chce dać się upchnąć :cool3: jedziemy z samego rana! bawcie się dobrze i odkurzcie tu u nas czasem :razz: będziemy tęsknić!! ale i fotorafować każdą chwilie dla Cioteczek!!
-
wydaje mi się ,że dopiero była 600 :crazyeye: ale to zycie szybko mija :evil_lol: gratulacje!!:loveu:
-
Bazyl nie zajmie duzo miejsca a da w zamian wielkie serce!
-
a tymczasem na pierwszą!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kara, Saga, ja też nieuświadomiona jestem....... ale teraz już wiem i powiem Wam,ze mam znajomą która karmi tym psa z "oszczędności"!!!!serio... Potter, podrzucona sunieczka serio waży 6 kg? to chyba jakoś mało?? zdjęć nie widze (nie otwierają mi się ostatnio...) więc nie wiem jak wygląda. Bardzo kiepska sprawa z podrzuceniem... -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stella na pierwszą po domek biegnie!! -
Leśna do góry!! po powrocie z urlopu chcę tu zastać same dobre wiadomośći!!;)
-
bardzo pilnie dom potrzebny!
-
trzeba uwazać żeby się nie stała piłkożercą :evil_lol: