-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
aaaa (mówi Lira) zapomniałam Wam powiedzieć: JESTEM KOBIETĄ :evil_lol: a to taki ciężar do dźwigania,,,że łapy same się rzjeżdżają :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/69/a51e9c57b4ba6da0.jpg[/IMG][/URL] no dobrze już dobre, rzuć ta piłke!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/383/2c43ec15d1b1d74c.jpg[/IMG][/URL]
-
Hej cioteczki :multi: do urlopu jeszcze 6 dni i kawałeczek !! jeszcze troche Lirsiowych zdjęć wstawie, bo miałyśmy zaległości ;) dzisiaj Lira wraz z TZem i znajomymi pojachali nad wede się kąpać a ja siedziałam w pracy :placz: zdjęć z pływania nie zobaczy nikt :eviltong: moje ulubione nocne zwierzątko.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/69/aab8da6627402497.jpg[/IMG][/URL] gdy otwiera oczy od razu łobuzuje :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/69/c4480de551fb924f.jpg[/IMG][/URL] pytanie: ile się zmieści do paszczy?? na razie tylko 3 :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/51/7bfda302c1a2162d.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
do góry maluchy!!. Jak tam zainteresowanie Fago? czy może już grzeje doopke w nowym domu? :lol: -
hej Andziu ;) wybieramy się daleko daleko! (w okolice Bytowa :loveu: ) zabieramy ze sobą Lire obowiązkowo!! a Ina, pomimo tego,że zabranie jej nie byłoby problemem to jednak zdecydowaliśmy się ja zostawić u koleżanki. bo ona nigdy na dworze nie była i też później nie będzie.będzie miała tam kocie towarzystwo i dobrego czowieka wiec na pewno nie będzie jej źle ;)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zdjęcia z lasu pierwsza klasa!!!! drużyna pierścienia wyruszyła na wyprawe :evil_lol: a my se na wakacje pomkniemy za tydzień :eviltong: za długi i pracowity tydzień :placz: a w sprawie o której pisałaś- bez szans. mały szczeniorek zawsze się zmieści wszędzie ale takiej dużej suni nikt nie chce przetrzymać :shake: -
do góry prążki, paski, kropki znaczki!! Ingrid prosi o dom!!
-
jesteśmy jestesmy :lol: w gościach... tj na gościnnym komputerze dzisiaj! bo nasz monitor zrobił się dziś już kompletnie bezuzyteczny... różowy obraz zamienił się w granatowy i nie widać już nawet tekstu... a teraz Inusia - opcja z jednym kolorem (znowu bawimy się funkcjami ;) )[B]nie [/B]tknięte photoshopem! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/51/32c9f44f16b6174f.jpg[/IMG][/URL]
-
niesamowite jest to Inusiowe umaszczenie :loveu: WIĘCEJ WIĘCEJ!!!!
-
hej i co? nikt nie chce zdjęć?? to jeszcze sobie pośpimy..... :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/68/3ffa7743247c5d34.jpg[/IMG][/URL]
-
hyhy, bez przesady! "kulturalna" bedzie tylko droga na urlopik a sam rzeczony będzie wariacki! :diabloti: no to może powiem,że ide spać ?? eee nie! powiem,że jednak jutro będą zdjęcia :evil_lol: :lol:
-
NIE ODBIERAJCIE BETEL APARATU!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
oj jakby się chciało nowych wieści... :razz: Erko wiesz coś moze?? -
jestem jestem :lol: z kompem nic nie zrobie bo musze trzymać sakiewke nabitą :lol: i odkładam co moge na urlop. więc z monitorem się przemęcze a potem po powrocie znajoma przywiezie mi nowy śliczny płaski monitorek ze Stanów :eviltong: :multi: więc wakacyjne zdjecia będą jużdodawane w odpowiedniej oprawie :lol: och już nie mogę się doczekać!! 10 dni pełnej swawoli. kilka wystaw obowiazkowych po drodze. W Poznaniu jest wystawa Alfonsa Muchy, w Książu Nowosielskiego, w Warszawie to już nie wspominam bo lato owocne w wydarzenia. ale stolYca zupełnie nie po drodze:eviltong: ide dać kolacje paskudm nienażartym :evil_lol:
-
[QUOTE] PotterAha, pralka już nieaktualna. Rozesłałam wici i mam już 4 franie :lol: [/QUOTE] jak tak dalej pójdzie to i pralnie można otworzyć :cool3: Leśna czeka na DOM!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak to się dzieje,że nikt nie intersuje się Kieleckimi psiakami. Kto ma Kieleckiego psiaka i patrzy w jego oczy każdego dnia wie,ze to najlepsza "rasa" pod słońcem!! Lira,Misia,Inka,Giza,Mona,Chawa,Bianka,Piksi... to tylko garstka tych szczęśliwców którzy mają nowe domy - oby taką szanse dostały i te kruszki małe. przeciez tak pięnie potrafią się śmiać :loveu: -
:oops: ojej ile gości tutaj!! a my się gdzieś po świecie włóczymy ;) bardzo cieszymy się z tak licznych odwiedzin!! i pamięci oczywiście tez:loveu: zdjęć nie dodam bo niestety dalej nic nie widać i jeszcze przez przypadek wkleiłabym jakieś bardzo przywatne zdjecie :evil_lol: już niedługo czyli za 8dni jedziemy na wymarzony urlop!! skaczemy powoli pod sufit i nogami przebieramy z radości!! :multi: :multi: Lirka robi remanent w piłeczkach do zabrania i olejkach do opalania. Sexi szorty wyszły z mody i już ich nie potrzebujemy :eviltong: nie mogę się doczekać! Ona tak kocha wycieczki:loveu: a jedziemy do raju! na prawde! dlatego nie zdradzimy gdzie to jest :eviltong: od 2 dni Liruszek już gania jak szalony po parkach skwerach łąkach itd. przez ten miesiąc ograniconych ruchów przytyła wreszcie troche (bo pomimo sportowej sylwetki ciagle wydawała mi się za chuda! :razz: ). O dziwo pamięta wszystko co ćwiczyłyśmy miesiąc temu i nawet jest chętniejsza do wykonywania. Najbardziej nam nie szło z "siad-zostań" a teraz jest super!! siedzi jak przymurowana i moge odejść na 10-15 metrów :multi: czasami oczywiście podbiega no... :lol: i robimy dużo nowch rzeczy i nad podziw jest bardzo skupiona! hormony grać przestały ;) Nie pisałam też o Ineczce. po 2 czy 3 nocach spędzonych poza łóżkiem ( i tak spała na szafce obok łóżka :eviltong: ) wróciła do wspólnego spania ze zdwojona siłą!! musiała chyba spojżeć z "perspektywy" zeby odkryć które rejony łóżka są najspokojniejsze i nie zajmowane przez Lirusie... no i tym sposobem śpi na poduszce!! bude się rano na rożku a Ina z wyciągniętymi na całą długość łapami chrapie w najlepsze!:evil_lol: faajnie... musze zrobić herbatke zaraz wracam ;)
-
nie udało mi się dziś napisać... :oops: postaram się jutro!
-
czytanie przez sen to zdaje się wielka umiejętność :razz: :lol:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
pozostaje jeszcze zmienić tytuł wątku na całą gromade!! :evil_lol: :eviltong: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
super zdjecia. a to jak parami równiutko stoją miodzio!:loveu: a jaka jest historia Froda? bo mam zaległości :razz: -
Fionko, przepraszam jestem nieprzytomna ostatnio... ale jaki tam jest tekst? ten co kiedyś pisałam czy jaki...?? mozesz mi przekleić na pw?? może uda mi się coś sklecić, chociaż wiem,ze absolutnie mi to nie wychodzi....:shake:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
koksiakowe dzieciaki rosną jak na drożdżach :loveu: juz nawet łapy się wyodrębniły z kuli :evil_lol: -
[COLOR=#ff0000]kopiuje z innego watku słowa Anashar:[/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Proszę o zgłaszanie ONków do adopcji do mnie na maila [/B][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [COLOR=#ff0000][B]W mailu prosze o opis: Imię: Wiek: Miasto przebywania: Wątek: (link na dogo jeśli jest) I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci 500x375px. Wszystkie psiaki przysłane do mnie zostaną umoieszczone na stronie adopcyjnej owczarków [/B][/COLOR][URL="http://owczarekwpotrzebie.com/"][B]http://owczarekwpotrzebie.com[/B][/URL]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ale słodki kruszek....:loveu: chwilowo nie mogę robić banerów (bo mam ten monitor zepsuty i wszystko jest różowe!! każdy kolor jest pochodną rózu!!) ale w poniedziałek powinnam mieć inny monitor i wtedy ponadrabiam zaległości ;) -
o kurcze! szacuneczek :razz: owczarek holenderski fiu fiu a ile właściwie Ingrid ma lat??...