-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/aria25082.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kuper cudowny!!! troche jak króliczek... :evil_lol:
-
:errrr::klacz::sweetCyb::diabloti: Brawo Kreonik!! pięny i mądry!! to już za dużo jak na jednego!! strach pomyślec jaka dla równowagi musiałaby być Foxi... :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciucha się trzyma i robi świetne foty!! a to,że człowiek odchodzi to między bajki włożyć! jeszcze nie raz się spotyka go w innych ludziach... miejscach, lub w nas samych! więcej fot!! nie rozdrabniać się na łzy... ;) -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stellllllllka piękna jak nadmorska muszelka!!!! -
hyhy magazyn patyczków poźniej też będzie! :eviltong: w bardziej zapełnionym wydaniu. A Lirke chcieliśmy nauczyć szukania grzybów i pozornie odnieśliśmy porażke...ale tylko pozornie! :cool3: Otóż tam gdzie Lira szalała - tam zawsze był grzyb!! i trzeba go było przed Lirkowymi łapami ratować :evil_lol:
-
na dobranoc jeszcze FOCZKA - słodziaczek :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/de54d98d16004ba9.jpg[/IMG][/URL] a jutro ciąg dalszy zdjęć, w końcu przyjemności trzeba dozować. Na zachete - fragment naszego "nieba" - innego nie trzeba :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/2ba792116558596f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images12.fotosik.pl/97/4ca8bff957bc9b31.jpg[/URL] w końcu drużyna piłkarska dostała nowe stroje!! trener się ociagał ale drużyna szczęśliwa i w komplecie :loveu::loveu::loveu:
-
[URL]http://i11.tinypic.com/30njdhw.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a tak swoją drogą to co tam jeszcze masz cieakawego na ścianach swojego pokoju poza sznaucerami ?? :razz:
-
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/227/grypkaio1.jpg[/URL] to jest najpiękniejsze!! takie chorowanie to zaszczyt!! :loveu:
-
cioteczki spokojnie!! zdjeć jest ponad tysiac... jeszcze będziecie ziewać ze znudzenia!!:loveu: kolejne zdjęcia z postoju ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/3e5d7e30d9f9c7d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/f9ad32d1982cc8d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/82/0f62521632c2dcfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/8ad8a5e31cf27ea3.jpg[/IMG][/URL] a pić wcale się nie chciało ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/74e1aaf3c855d188.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka - "macie tam jakiegoś kota" :lol::lol::lol: oj to zaciskam kciuki!! mam wreszcie dobry monitor - szczeniaki po-Dingowe wspaniałeeeeee :loveu: na pewno szybko znajdą się domy! -
bardzo poważne obawy. potem zostanie szukanie po hotelikach itd... trzeba mocniej Ingrid ogłosić, może poprosić Betel ,żeby zrobiła jej allegro?
-
wreszcie mam dobry monitor więc zaczynam wklejanie wakacyjnych zdjęć!! trwać to będzie conajmniej do następnego urlopu... bo jest ich tak dużo :cool3: Wyruszyliśmy oczywiście później niż zaplanowano, część atrakcji po-drożnych sobie darowaliśmy i gnaliśmy jak najszybciej do celu ;) pierwszy postój i już znalezione 2 borowiki!! a to nawet nie był cel naszej podróży. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/1a0c0ccfe2991d47.jpg[/IMG][/URL] pierwsze zapoznanie z LASEM [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/e63f762308f50407.jpg[/IMG][/URL] który zresztą nie zrobił na niej zbyt wielkiego wrażenia, to po prostu taki magazyn patyczków :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/74cd16f308686de7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/a9820604cb86cf3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/f0513c068b5ff565.jpg[/IMG][/URL]
-
otwieram zatem konkurs na nowe imie dla Inki! :loveu: na razie nasówa mi się tylk Pirat albo Szrama... :diabloti: macie jakieś propozycje? najważniejsze by akcent nie padał na Iiii może coś bez Iiiiii ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
oj teraz dopiero nadrobiłam... będziemy odwiedzać codziennie niosąc troche promieni słońca! a Tobie potrzeba czasu. pamietaj,ze tu jesteśmy! -
a kiedy ffotki??:cool3:
-
Eruś nie łam się!! praca się znajdzie na pewno. cierpliwości. a co do grzybków to pochwal się co tam znalazłaś??:cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a przepraszam!! przez ten zepsuty monitor nic nie widze na zdjeciu nad Dingusiem! czarny prostokąt :cool3: -
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wielka radość dla oczu takie relacje i zdjęcia!
-
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
no nie moge!! ale tempo! koleny gość w domu! podziwiam :loveu: ale z brakiem zdjęć to cioteczka przesadza! -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
cześć cioteczko :loveu: Kamuś pięny piękny piękny... z kazdym dniem coraz bardziej! a Kamuś i Lira mają coś wspólnego.... rozmiar kagańca! Lira ma wielkość na collie :evil_lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o matko kochana jakie piękne kuleczki!!!!!!! :loveu: Dinguś piękny jest co juz kiedyś zresztą mówiłam obśliniając pół minitora :evil_lol: a jak wyglada ich mama?? podrzucamy do góry bo domy bardzo potrzebne!! -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stella do góry wędruje! i się prezentuje! -
serdecznie witamy nowych gości :multi: cioteczka Betel szła chyba okrężną drogą do nas :cool3:
-
zmężniała bo i mięśni nabrała! tyle ganiania i wycieczek w czasie wakacji dobrze wpływa na sylwetke! Betel wróciłaś już do pracy? jak tam kolekcje mundurków się prezentują? czy uczysz na wyższym poziomie? :cool3: pozdrawiamy Betelową gromadke!