Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/aria25082.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kuper cudowny!!! troche jak króliczek... :evil_lol:
  2. :errrr::klacz::sweetCyb::diabloti: Brawo Kreonik!! pięny i mądry!! to już za dużo jak na jednego!! strach pomyślec jaka dla równowagi musiałaby być Foxi... :evil_lol:
  3. Dobciucha się trzyma i robi świetne foty!! a to,że człowiek odchodzi to między bajki włożyć! jeszcze nie raz się spotyka go w innych ludziach... miejscach, lub w nas samych! więcej fot!! nie rozdrabniać się na łzy... ;)
  4. Stellllllllka piękna jak nadmorska muszelka!!!!
  5. hyhy magazyn patyczków poźniej też będzie! :eviltong: w bardziej zapełnionym wydaniu. A Lirke chcieliśmy nauczyć szukania grzybów i pozornie odnieśliśmy porażke...ale tylko pozornie! :cool3: Otóż tam gdzie Lira szalała - tam zawsze był grzyb!! i trzeba go było przed Lirkowymi łapami ratować :evil_lol:
  6. na dobranoc jeszcze FOCZKA - słodziaczek :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/de54d98d16004ba9.jpg[/IMG][/URL] a jutro ciąg dalszy zdjęć, w końcu przyjemności trzeba dozować. Na zachete - fragment naszego "nieba" - innego nie trzeba :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/2ba792116558596f.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL]http://images12.fotosik.pl/97/4ca8bff957bc9b31.jpg[/URL] w końcu drużyna piłkarska dostała nowe stroje!! trener się ociagał ale drużyna szczęśliwa i w komplecie :loveu::loveu::loveu:
  8. [URL]http://i11.tinypic.com/30njdhw.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a tak swoją drogą to co tam jeszcze masz cieakawego na ścianach swojego pokoju poza sznaucerami ?? :razz:
  9. [URL]http://img263.imageshack.us/img263/227/grypkaio1.jpg[/URL] to jest najpiękniejsze!! takie chorowanie to zaszczyt!! :loveu:
  10. cioteczki spokojnie!! zdjeć jest ponad tysiac... jeszcze będziecie ziewać ze znudzenia!!:loveu: kolejne zdjęcia z postoju ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/3e5d7e30d9f9c7d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/f9ad32d1982cc8d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/82/0f62521632c2dcfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/8ad8a5e31cf27ea3.jpg[/IMG][/URL] a pić wcale się nie chciało ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/74e1aaf3c855d188.jpg[/IMG][/URL]
  11. Erka - "macie tam jakiegoś kota" :lol::lol::lol: oj to zaciskam kciuki!! mam wreszcie dobry monitor - szczeniaki po-Dingowe wspaniałeeeeee :loveu: na pewno szybko znajdą się domy!
  12. bardzo poważne obawy. potem zostanie szukanie po hotelikach itd... trzeba mocniej Ingrid ogłosić, może poprosić Betel ,żeby zrobiła jej allegro?
  13. wreszcie mam dobry monitor więc zaczynam wklejanie wakacyjnych zdjęć!! trwać to będzie conajmniej do następnego urlopu... bo jest ich tak dużo :cool3: Wyruszyliśmy oczywiście później niż zaplanowano, część atrakcji po-drożnych sobie darowaliśmy i gnaliśmy jak najszybciej do celu ;) pierwszy postój i już znalezione 2 borowiki!! a to nawet nie był cel naszej podróży. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/1a0c0ccfe2991d47.jpg[/IMG][/URL] pierwsze zapoznanie z LASEM [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/e63f762308f50407.jpg[/IMG][/URL] który zresztą nie zrobił na niej zbyt wielkiego wrażenia, to po prostu taki magazyn patyczków :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/97/74cd16f308686de7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/a9820604cb86cf3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/91/f0513c068b5ff565.jpg[/IMG][/URL]
  14. otwieram zatem konkurs na nowe imie dla Inki! :loveu: na razie nasówa mi się tylk Pirat albo Szrama... :diabloti: macie jakieś propozycje? najważniejsze by akcent nie padał na Iiii może coś bez Iiiiii ;)
  15. oj teraz dopiero nadrobiłam... będziemy odwiedzać codziennie niosąc troche promieni słońca! a Tobie potrzeba czasu. pamietaj,ze tu jesteśmy!
  16. a kiedy ffotki??:cool3:
  17. Eruś nie łam się!! praca się znajdzie na pewno. cierpliwości. a co do grzybków to pochwal się co tam znalazłaś??:cool3:
  18. a przepraszam!! przez ten zepsuty monitor nic nie widze na zdjeciu nad Dingusiem! czarny prostokąt :cool3:
  19. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wielka radość dla oczu takie relacje i zdjęcia!
  20. no nie moge!! ale tempo! koleny gość w domu! podziwiam :loveu: ale z brakiem zdjęć to cioteczka przesadza!
  21. cześć cioteczko :loveu: Kamuś pięny piękny piękny... z kazdym dniem coraz bardziej! a Kamuś i Lira mają coś wspólnego.... rozmiar kagańca! Lira ma wielkość na collie :evil_lol:
  22. o matko kochana jakie piękne kuleczki!!!!!!! :loveu: Dinguś piękny jest co juz kiedyś zresztą mówiłam obśliniając pół minitora :evil_lol: a jak wyglada ich mama?? podrzucamy do góry bo domy bardzo potrzebne!!
  23. Stella do góry wędruje! i się prezentuje!
  24. serdecznie witamy nowych gości :multi: cioteczka Betel szła chyba okrężną drogą do nas :cool3:
  25. zmężniała bo i mięśni nabrała! tyle ganiania i wycieczek w czasie wakacji dobrze wpływa na sylwetke! Betel wróciłaś już do pracy? jak tam kolekcje mundurków się prezentują? czy uczysz na wyższym poziomie? :cool3: pozdrawiamy Betelową gromadke!
×
×
  • Create New...