-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[QUOTE]taki z trixie, gumowy, ale nawet lata. był jawz, ale się utopił:evil_lol: [URL]http://www.krakvet.pl/trixie-frisbee...b1be7a767894cd[/URL][/QUOTE] a czy to gumowe nie tonie? bardzo bardzo mi się podoba!!
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
prawda ,że piękna?? taka podpalana oryginalna, jedyna! Kto pokocha -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
uch pech. ale nie ma się co zrażać. do przodu!! -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
do góry malutka -
Ingrid na pierwszą!!
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
dziewczynki ładnie znają ortografie :evil_lol: nie martw się *zaba* Kamcia serce za 100 na pewno wystarczy :loveu: -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kajeczka do góry!! -
piękna szczęśliwa morducha :loveu: Foxiowa oczywiście!!
-
Wiqu jaki to tależyk macie...??
-
Ingrid do góry!! na pierwszej stronie łatwiej o dom
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
no i jak i jak?? tak bez komentarza??:evil_lol: -
wygryzły a jakże! :evil_lol: na wakacje też nei zabiorą - koszmarny domek :diabloti: ostatnio miałam problemy z netem. Dało się połączyć ale na krótko, czasami wcale a czasami po odczynieniu czarów znów się udawało... dzisiaj TZ odkrył przyczyne... otóż pod łóżkiem gdzie przebiegają kabelki , tak się składa jest też ulubiona nora Liry.... i ona sobie tam kabelek ssała i przegryzła :mad:
-
Bystra rewelacja!!!!!!nie wiem które najlepsze ale powala na kolana energią :diabloti: a co to macie za frisbee?? takie falujące jakieś??
-
Kreoś niestały w uczuciach :razz: nie podejzewałam. szkoda ,ze jedziecie,,, szkoda!!!!!!!:-( :cool3:
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
pojechałą i nawet kartki nie wyśle :roll: :cool3: pewnie jej tam baardzo dobrze! ale i tak czekam aż jej nowa Pani pojawi się tu i sama coś napisze :loveu: -
a dziś mamy lenia bo jest dzień wolny! jutro powinna się skończyć Lirkowa cieczka :multi: wiec jeszcze ok 9 dni na sznurku i znowu wkraczamy do świata hasaczy :diabloti: ostatnio z Lirką biegam wieczorem. troche to za dużo powiedziane, po raczej podbiegam , łapie mnie skurcz, dusznośi fale gorąca i biegniemy dalej :evil_lol: kondycji brak więc wreszcie wziełam się za wyrabianie. no i ucze Lirke nie wpadania pod nogi :mad: bo już niedługo premiera z rowerem będzie. na dworze gorąco a zwierzaki leżą pod łóżkiem Inka od 2 dni nie śpi w łóżku z nami. aż dziwne, budze sie w nocy i jej szukam. mam nadzieje,ze wróci :cool3:
-
[U][QUOTE] [/U] [U]pyszne pierożki z fetą[/U] [U][/QUOTE][/U] poproszę o przepis!!:sg168: a na ile tym razem się wypuszczacie?
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kaja potrzebuje domu!! na pewno jak będą nowe wieści z domu tymczasowego wyłoni się inny obraz Kajeczki. pewnie już odpoczęła troche po trudnym pobycie w swoim" domu":angryy: -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
no to może sterowany samochodzik w kurzej obudowie. albo zorganizować biegi za wabikiem,,, tylko z martwej materii :evil_lol: czekam tak poza tym dalej na zdjęcia i argumenty typu miałam lenia albo padało są poniżej wszelkiej godności ściemniacza :eviltong: DAWAĆ!! bo podkablujemy na kurkach co się u Was wyprawia :evil_lol: szantaż to - ale w szczytnym celu :diabloti: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Koksiowe kluchy piękne!! to na prawde bernardziatka w miniaturze :lol: Kciuki za Mufowy dom zaciśniete!! -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kajeczka wieczorową porą sprawdza czy jest dla niej domek na pierwszej ! -
:evil_lol: chciał się legnąć na murawie :diabloti: nie doczekam sie tych fot normalnie!! ze śmiechu padne:eviltong:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
cioteczki :B-fly: :B-fly: :cool3: dziekuję bardzo !! ale wierzycie że się wreszcie uda kiedys co?? :placz: :evil_lol: Dobciowa po polach gania chyba.... -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
fotki będą dostępne raczej dopiero po powrocie Erki z urlopu. a tymczasem Kaja do góry!! -
Nieee!! tak nie wolno nawet mówić ani pisać. uda się na pewno, choć czasem każda mijająca chwila nie przynosi nadzieji tylko nerwy i smutek. jej synkowi się nie udało ale drugi jest bezpieczny. Ją też ktoś dostrzeże. tylko może teraz ten ktoś wyjechał i sam nie wie dlaczego ma czkawke!! [B]Ingrid szuka domu bardzooooo!!![/B]