Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [QUOTE]taki z trixie, gumowy, ale nawet lata. był jawz, ale się utopił:evil_lol: [URL]http://www.krakvet.pl/trixie-frisbee...b1be7a767894cd[/URL][/QUOTE] a czy to gumowe nie tonie? bardzo bardzo mi się podoba!!
  2. prawda ,że piękna?? taka podpalana oryginalna, jedyna! Kto pokocha
  3. uch pech. ale nie ma się co zrażać. do przodu!!
  4. Ingrid na pierwszą!!
  5. dziewczynki ładnie znają ortografie :evil_lol: nie martw się *zaba* Kamcia serce za 100 na pewno wystarczy :loveu:
  6. piękna szczęśliwa morducha :loveu: Foxiowa oczywiście!!
  7. Wiqu jaki to tależyk macie...??
  8. Ingrid do góry!! na pierwszej stronie łatwiej o dom
  9. no i jak i jak?? tak bez komentarza??:evil_lol:
  10. wygryzły a jakże! :evil_lol: na wakacje też nei zabiorą - koszmarny domek :diabloti: ostatnio miałam problemy z netem. Dało się połączyć ale na krótko, czasami wcale a czasami po odczynieniu czarów znów się udawało... dzisiaj TZ odkrył przyczyne... otóż pod łóżkiem gdzie przebiegają kabelki , tak się składa jest też ulubiona nora Liry.... i ona sobie tam kabelek ssała i przegryzła :mad:
  11. Bystra rewelacja!!!!!!nie wiem które najlepsze ale powala na kolana energią :diabloti: a co to macie za frisbee?? takie falujące jakieś??
  12. Kreoś niestały w uczuciach :razz: nie podejzewałam. szkoda ,ze jedziecie,,, szkoda!!!!!!!:-( :cool3:
  13. pojechałą i nawet kartki nie wyśle :roll: :cool3: pewnie jej tam baardzo dobrze! ale i tak czekam aż jej nowa Pani pojawi się tu i sama coś napisze :loveu:
  14. a dziś mamy lenia bo jest dzień wolny! jutro powinna się skończyć Lirkowa cieczka :multi: wiec jeszcze ok 9 dni na sznurku i znowu wkraczamy do świata hasaczy :diabloti: ostatnio z Lirką biegam wieczorem. troche to za dużo powiedziane, po raczej podbiegam , łapie mnie skurcz, dusznośi fale gorąca i biegniemy dalej :evil_lol: kondycji brak więc wreszcie wziełam się za wyrabianie. no i ucze Lirke nie wpadania pod nogi :mad: bo już niedługo premiera z rowerem będzie. na dworze gorąco a zwierzaki leżą pod łóżkiem Inka od 2 dni nie śpi w łóżku z nami. aż dziwne, budze sie w nocy i jej szukam. mam nadzieje,ze wróci :cool3:
  15. [U][QUOTE] [/U] [U]pyszne pierożki z fetą[/U] [U][/QUOTE][/U] poproszę o przepis!!:sg168: a na ile tym razem się wypuszczacie?
  16. Kaja potrzebuje domu!! na pewno jak będą nowe wieści z domu tymczasowego wyłoni się inny obraz Kajeczki. pewnie już odpoczęła troche po trudnym pobycie w swoim" domu":angryy:
  17. no to może sterowany samochodzik w kurzej obudowie. albo zorganizować biegi za wabikiem,,, tylko z martwej materii :evil_lol: czekam tak poza tym dalej na zdjęcia i argumenty typu miałam lenia albo padało są poniżej wszelkiej godności ściemniacza :eviltong: DAWAĆ!! bo podkablujemy na kurkach co się u Was wyprawia :evil_lol: szantaż to - ale w szczytnym celu :diabloti:
  18. Koksiowe kluchy piękne!! to na prawde bernardziatka w miniaturze :lol: Kciuki za Mufowy dom zaciśniete!!
  19. Kajeczka wieczorową porą sprawdza czy jest dla niej domek na pierwszej !
  20. :evil_lol: chciał się legnąć na murawie :diabloti: nie doczekam sie tych fot normalnie!! ze śmiechu padne:eviltong:
  21. cioteczki :B-fly: :B-fly: :cool3: dziekuję bardzo !! ale wierzycie że się wreszcie uda kiedys co?? :placz: :evil_lol: Dobciowa po polach gania chyba....
  22. fotki będą dostępne raczej dopiero po powrocie Erki z urlopu. a tymczasem Kaja do góry!!
  23. Nieee!! tak nie wolno nawet mówić ani pisać. uda się na pewno, choć czasem każda mijająca chwila nie przynosi nadzieji tylko nerwy i smutek. jej synkowi się nie udało ale drugi jest bezpieczny. Ją też ktoś dostrzeże. tylko może teraz ten ktoś wyjechał i sam nie wie dlaczego ma czkawke!! [B]Ingrid szuka domu bardzooooo!!![/B]
×
×
  • Create New...