-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
podniose, sunia potrzebuje pomocy
-
zgasł dzisiaj kotek tymczasik był u nas od 10 dni. bardzo chorował. nad ranem umarł. starałam się być przy nim w każdej wolnej chwili. wątek stał się więc nie ważny. To najdzielniejszy kotek na świecie, walczył długo i dzielnie.wielka strata.:-( Makumba [B] [*][/B]
-
za sterylke i za domek- kciuki są!!
-
przepadli gdzieś :roll: ale tak bez słowa :placz:
-
do góry ślicznoto!! jak sie mają sprawy sterylkowe??
-
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stellka do góry, kolega pomoże!;) -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a juz przyszykowałam tymczas dla Erki :eviltong: no powodzenia maluchy!! -
Kielce - mlodziutka mix malamuta - JUŻ W SWOIM NOWYM DOMU!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
to jeszcze domek w pakiecie i będzie miodzio! :loveu: -
Kielce - mlodziutka mix malamuta - JUŻ W SWOIM NOWYM DOMU!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
fantastyczna sunia!!!!!!! domki oślepły!! -
pokazuj pokazuj CIoteczko! może się skusicie na kotecka :razz:
-
ciągle jestem pod wrażeniem grubości tego niedźwiedziego futra :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
zjadłabym jagódek... ;) są tu jakieś?? :cool3: -
Co tam się dzieje?????? psy w łóżku zamknięte trzymają :evil_lol: to potem chodzą i inne straszą za siatką:eviltong: Oj cioteczka szalejeeee:lol: powiem tylko ... WIĘCEJ WIĘCEJ!!!!
-
Dobciu bardzo dziekuję za odwiedziny.mam nadzieje,że znalazłaś tu troche uśmiechu. przytulam mocno, wiem jak teraz Ci ciężko.ale on już nie jest wcale sam.
-
:loveu: a przez długi czas bałam się,że sie nie polubią! :lol: dziekujemy cioteczki
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
a u nas jest deszcz... to dla Azusia, bo jak odchodzi przyjaciel musi niebo zapłakać :-( -
no pewnie, pomysł świetny. zwłaszcza,że nowo dodawane psy na stronke, jakoś automatycznie pojawiają się i w banerze!...
-
nie wiem jak to jest zrobione. w banerze prezentowane są psy, jedno załadowanie strony - jeden pies. zalinkowany jest tak czyy owak do strony świętokrzyskich bid. ale jak to jest zrobione nie wiem... czyba trzeba zapytać założyciela strony...
-
o cioteczko przewrotna :lol: takiego nawet ja nie mam ale poracuje nad tym :cool3: No czy to nie jest przerażające w tych ich zabawach, że Lirka podchodzi i wsadza sobie Inki głowe całą do gardła? :crazyeye::diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
poszedł sobie mały pies do wielkiego nieba, bać się o niego nie trzeba, będzie sie z Bogiem bawił piłką i Twoje cierpienie będzie tylko chwil(k)ą... mocno przytulam....[B] [*][/B] -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/109/af609eb998caba2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/88/c4d700088ae17a3e.jpg[/IMG][/URL] Inusia już nadrobiła stracone dekaramy :evil_lol: znowu jest okrągła i puchata.... a ta sierść. mrrrr mrrrrr
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/88/5a96bb43a18ffcfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/88/1e504f3686d8939a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/88/538d877418177e3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/109/72dc9919e7a5369a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/3562a7dbbc2eca38.jpg[/IMG][/URL]
-
i wreszcie wspólne Lirkowo-Inkowe... tak się dziewczyny bawią :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/43329544ddd4adca.jpg[/IMG][/URL] mój kochany kotek... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/88/8b8a4cfdc61c4380.jpg[/IMG][/URL] pobaw się ze mną... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/e5e9541412f044ea.jpg[/IMG][/URL] no słyszysz?! baw się... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/ac07ae80c7d75b0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/109/1d4b45d12b69a3ec.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak Erko tłukliśmy się kawał drogi ;) Lirka cały czas w samochodzie grzecznie spała, jakby jej wcale nie było :cool3: Eria- sama czysta prawda!! ;-) Betelku Lirce do Saby wcale nie tak daleko :-) chwila przerwy od wakacyjnych zdjęć. Dzisiaj troche zdjęć Ineczki z wczorajszej sesji :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/fb03ee4a96e45700.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/109/5b404479824a2cf1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/4892846e7163029e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/88/3416ca6ea134a2c4.jpg[/IMG][/URL]