Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [QUOTE] Posmarowałam mu maścią tranową, zobaczymy jutro;-) [/QUOTE] no chyba ,ze jutro bo śmierdziuch tranowy to będzie spał na wycieraczce pewnie :roll: a fuuuuu :cool3: Dasz rade dasz!! ja sie wezme pod koniec września wreszcie za prawko!! bo nie wiem czy mówiłam... ale robie prawko już 6 lat i jeszcze nie zdawałam ani razu!!:evil_lol: wiec tylko wyjezdze 6 jazd i lece na egzamin:razz:
  2. Wiqu a zabierasz psiaki do Wrocławia?? (mam nadzieje,ze tak);)
  3. Otul Ingrid skrzydłem bezpieczeństwa. przytul do serca i powiedz,że nie bedzie dalszej drogi... tylko dom!!!
  4. piękne szczeniorki szukaja domów!!!! a Fago ma łobuzerski wyraz twarzy i biały krawacik, siostra nie;) czy to więc ona czy siostra??
  5. może i ostatnie ale za to piękna ta z brzózkami ;) aaai masz za kara, przechwalać się,że będziesz mogła spac do oporu :evil_lol: :mad: sprawiedliwość tralalallalallalallalallaaa czasem jest :eviltong:
  6. hyhy Dobciuch będzie siedział i podpowiadał :evil_lol: bo pańcia nie miała czasu sie uczyc bo fotki robiła :eviltong: a z krostą to do kosmetyczki. na pewno mała niedyspozycja urody :evil_lol: a tak serio to oczywiście trzymam kciuki zeby to była jakaś głupota ;)
  7. [URL]http://images23.fotosik.pl/56/1a92a19932be922amed.jpg[/URL] słów brak :p tylko cisza
  8. piękna półroczna Kaja - przecież to jeszcze szczeniak, szuka domuuuuu!!!
  9. no ja też chce już widzieć Lire wszędzie!!:evil_lol: nad zabieraniem Ineczki się zastanawiamy. bo ona nie była nigdy na dworze i nie będzie potem więc nie wiem czy to dobry pomysł zabierać ją na wakacje. Wiec najprawdopodobnij będzie u mojej mamy albo (jeśli będzie miała czas i chęci u znajomej która ma kociaków 4 :evil_lol: ale jeszcze zostało troche czasu wiec zdecydujemy później co będzie najlepsze. a jeszcze może być obraz Liry z gitara przy kominku :diabloti:
  10. przyszły odpowiedzi już od 4 osób, ale niestety nikt nie chce Kajuni :placz: a dla niej dom musi być NAJLEPSZY!!
  11. *zaba*[QUOTE] Zreszta, co tu mowic, Lirka jest bardzo fotogeniczna. [/QUOTE] ale ona na zdjęciach wychodzi poważniej niż w rzeczywistości :lol: :cool3: Andziu, bo gdzieś przepadłaś dalekoo i tak mało CIe ostatnio, ale ja do Zgredka zaglądam i zawsze na zdjęcia jego czekam :p u nas chwilowo tylko "fotki-zapchaj-dziury" :evil_lol: my na wakacje jedziemy we wrześniu, na dwa tygodnie może, albo 10dni chociaż :multi: hyhy to dopiero będzie szaleństwo!! ......Lircia w kajaku, Lircia z konikami, Lirka na grzybach, Lirka na rowerze, Lirka wśód jagód, Lirka łowiąca ryby........:diabloti: a to wszystko już za miesiąc :multi: grrrr...
  12. [URL]http://img159.imageshack.us/img159/9392/img0302ft8.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: 100% Misiowatości tak poza tym:lol:
  13. WiQ!! jak mi będziesz wstawiać takie zdjęcia ja Bystrej kop z pół obrotu to zamorduje :diabloti: CHCE NAM SIE BIEGAĆ!!! SKAKAĆ!!! PŁYWAĆ!!!! no to dobranoc.......:cool3:
  14. no, przynajmniej tu wszyscy grzeczni :eviltong: dobranoc
  15. o nie!ja sie dziś nie bawie, trzeba rano lecieć do pracy bladym świtem... a w tv "Czułe słówka" leca :eviltong: wypijcie za marynarzy i tych co nie moga...:evil_lol: branoc
  16. jakie "dzień dobry"??!! jakie "odwiedziny"??!! UCIEKAJ KAJUŚKA DO DOMU I ŻEBY CIE TU WIĘCEJ NIE BYŁO!!!!:eviltong: ;)
  17. Hej cioteczki wieczorową porą :lol: Wiq- współczuje!! ale może chociaż mają w jednym czasie?no i wydaje mi się,że lepiej we wrześniu zrobić zabieg bo jednak chłodniej troche i lepiej. sama nie moge uwierzyć,że ten mały kulfon z krzywymi łapkami tak wydoroślał. ech czas goni co poradzić. pamiętam jak przyjechała.ściśnięta w transporterku niewiele większym od niej nie chciała wyjść. po namowach wyszła kawałek i znowu hyc do transporterka. bała się bardzo. pamiętam (poza okrzykami "och jaka piękna, jaka cudna, wspaniała kochana itd...") że powiedziałam "o jaka długa" :lol: bo na zdjęciach sie wydawała inna. ale ten mój wyśniony pychol był taki sam. i te oczka tez wpatrzone słodko od pierwszej chwili. fajnie powspominać. Bardzo dziiękujemy Eruś, Dobciu, Izuniu za odwiedziny :loveu: mam nadzieje,że za rok będziemy oglądać też staroćki innego psiaka...:diabloti:
  18. Leśna czeka na DOM!!
  19. oooo!! jak miło,że zawitałaś wreszcie cioteczko!! :multi: :multi: wracaj do Florki i pisz o niej dużoooooooo. bardzo czekamy!! Lirusia własnie zakończyła wzrost w zwyż i staje się kobietą :eviltong: a potem już tyllko wszerz i do przodu! to wspaniała sunia i czekam na opowieśi o Florce!! żeby ją dobrze poznać :lol: kiedy wracasz??
  20. uff dziekuję :Rose: wszystko jasne :lol:
  21. durna baba :angryy: jak nie umie odwołać, to niech nie spuszcza i się uczy a nie się wyrzywać za własne sieroctwo.:mad: [URL]http://i14.tinypic.com/52qfzwn.jpg[/URL] czy Kreonik ma już tyle siwych kłaczków?? czy tylko się czymś upaćkał??
  22. [quote name='Dobcia']O ile się nie mylę, trzeba ja zmierzyć w najszerszym miejscu /od gałęzi żuchwy/, czyli miejsca, gdzie łączy się ze szczęką po linii prostej;) A po co Ci to, jeśli mogę wiedzieć?:cool3:[/quote] bo chce zamówić ten kaganiec no i zapytałam tam jakie wymiary należy podać,żeby najlepiej dobrać kaganiec. no i odpisali, obwód kufy przy nasadzie, długość kufy od nasady i tą nieszczesną żuchwe... którą dalej nie wiem jak zmierzyć... :oops: :roll: :lol: coś nie myśle dziś...
  23. jeszcze troche staroćków ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/55/42a097cf21dd1c69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/55/77f5252bbb7ddac5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/55/26ec255ddedc190c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/55/3409f151f02e9fc8.jpg[/IMG][/URL]
  24. poniewaz zanudziło się bezzdjęciowo wkleje kilka zdjęc z 3 dnia po przyjeździe Lirki do nas. pojechała ze mna do pracy ;) ułożyła się koło studni i z tego miejsca miała widok na całą okolice. Jaki jeszcze malutek chrupiącu co??:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/55/10e852d65c94ef62.jpg[/IMG][/URL] hyhy już podgryzam co napotkam... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/55/2c5052af642cd51e.jpg[/IMG][/URL] i bardzo przestaszona podaje łapke "klientce" ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/55/c09c683d329da8e6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...