-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
zaglądam tu codziennie!! ale poniewaz nie widze tego co inni... zabrakło słów :razz: a na wyjeździe upolujemy mase zdjeć więc tęsknota minie w słodkościach!!
-
uuu, latajace mięsooo :evil_lol: czy to nadejście jesieni tak nastraja?...
-
czy Foksiaczek troche nie przybrał na wadze ostatnio??:cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Pan kuleczka wygląda jedna wielka głowa...a spojżenie tęskne jaby przeżywał nieszczęśliwą miłość :cool3: -
Izuniuuuuu u mnie sie te zdjecia nie otwierają:-( tj te wszystkie z komórki. ściskaj Misiunie moooocno a Maniusia delikatnie co by mu łapek nie zgruchotać!!wybywamy na troche a już raczej nie będzie czasu na odwiedziny jutro. więc przytulamy ciepło!! do usłyszenia:loveu:
-
oj muszą muszą!! podnosimy wysokoooooo
-
nasza Figa bez Maku, kleci wiersze pełne smaku. w każdym słowie pokryjomu, szuka szczęśliwego domu! Leśna na pierwsza!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, mi też posty zjada! a te wstawiane jako "szybka odpowiedź" zawsze!! nie wiem o co chodzi... Fago jest przepiękna i widać,ze z bardzo ciekawym charakterem. oby znalazł się dobry dom dla niej! a jak sie miewa siostrzyczka?? (własciwie to chciałabym przeczytac nowe wieści od Chawy, Kajeczki,Mufy....:cool3: ) -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
Stella bedzie pierwsza!! do domu szybciutko!! -
Andzia69, bardzo dziekujemy :cool3: to nawet nie tak daleko a morze chętnie zobaczymy! :evil_lol: oj co to będzie!!w razie czego mam Twój numer to będziemy dzwonić ;) no ale Lirka też się ważna zrobiła po cieczce :evil_lol: musze napisać,że się dzisaj przeraziłam... żarty sobie robie,ze zwierzęta głodze ale dzisiaj to mi ręce opadły:diabloti: Inka ma tak ustawiony zegar "posiłkowy" w środku,że jak śniadanie się spóźni 10 minut to jest wielka tragedia i ona dostaje świra! dzisiaj się spoźniło... dostała kręćka jak to w takiej sytuacji bywa. Nagle przed oczami widok taki : pędzi Inka do pokoju niosąc w zębach ukradziony worek z połową bochenka chleba:crazyeye: conajmniej jakby tydzień nie jadła:crazyeye: :crazyeye: szok. Zapewniam,ze dostaje tyle ile kot jej wagi i wieku dostawać powinien!! wakacje już od poniedziałku!! jeszcze dwa dni pracy po 12 godzinek :cool1: trallala
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przepiękny Dobciul w kawałkach :loveu: -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
no to jeszcze na dobranoc! rano w słońcu szczęście się uśmiechnie -
hej gdzie ferajna sie podziewa??
-
a ja chce zmieniać aparaty jak rękawiczki :cool3: bossssskie laski w lasku!!:evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/54/ab6e15dc9387a713.jpg[/IMG][/URL] ale giętki chłopak!!:evil_lol: widze,że schyłek lata wypełniony beztroską radością na polach! oby do wiosny!!:cool3: -
Starachowice! Stella - już szczęśliwa w nowym domku!
Od-Nowa replied to KamaG's topic in Już w nowym domu
ale podnieść nie zawadzi... :eviltong: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
komu komu sunie z miną pt: "świat mi się należy!!" :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/7329/070802fago1ff7.jpg[/IMG][/URL] -
podrzuce przelotem!!
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
bardzo fajne twoje "synki" :evil_lol: -
Leśna wędruje do góry. może tam więcej szczęścia!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
do góry szczeniorki!! a potem szybko do nowych domów:loveu: -
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: modelka miodzio -słodzio i czarodziejka pierwsza klasa!! Saguś miło CIę tu widzieć ;) jakoś zacwytu nad nią nie słysze za często bo oa jest taka wesoła dla wąskiej grupy ludzi na razie, ale ta grupa się powiększa stale :cool3: dzisiaj szalała w wodzie z TZ. pływa coraz lepiej! a z okazji wyjazdu i obowiązkowego kajakowania :razz: szyjemy jej kapok specjalny psi :loveu: tak tak... Lirka w kapoku - kolejne marzenie senne :cool3: