-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
dzisiaj Bromba będzie szczepiona 2 raz. a po kilku dniach jeszcze odrobacze profilaktycznie. Od wczoraj chodzi w obroży ( zapożyczone z części szelek dla kota :cool3:) i wygląda pięęęęęknie! musi się przyzwyczajać niedługo przeciez będzie mogła wyjść na dwór. ale będą wrażenia :razz: a nic innego nie ma żeby jej założyć, chcieliśmy powiększyć szelki drugiego kota (bo mają dużą regulacje) ale działające grupowo stadko doprowadziło do zagryzienia szelek :evil_lol: a poza tym Bromba ma się dobrze i jest rozpieszczana przez tłumnie odwiedzajacych gości. Będzie bardzo kontaktowym psem. Kocha ludzi ;) chce ktoś zdjęcie w obróżce? :razz:
-
o kurcze.. i co potem? wykryjesz i co? wpadłam pooglądać zdjęcia. no i co powiedzieć. piękne. portreciska świetne, ale najbardziej podoba mi się to z poprzedniej strony gdy Foxi przebiegając ukradkiem spogląda w obiektyw :cool3: miała dość już fotek? ze też one się nerwicy jakiejś nie nabawią :lol:
-
No dzisiaj ostro, jasno i pięknie! Bianeczka królowa lasu :loveu: też zazdroszcze lasu obok domu. chociaż nie narzekam na tereny spacerowe. może nie pod nosem , ale zawsze można w autko fruu i nad rzekę :loveu:
-
no ja już trzeźwa :cool3: tylko teraz mase biegania a dziś jeszcze goście na tydzień przyjeżdżają :loveu: więc zdjęcia powklejam jutro ;) troche się nazbierało. muszę przygotować stado na powitanie :lol:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
ale uszka nadstawione nawet przez sen :loveu:czujny Kamcio. nie wypusci podbródka :cool3: -
kochana, lepiej idź na konsultacje do jakiegoś dobrego weta. bo to niejedzenie wcale nie musi oznaczać braku apetytu. Może to być cokolwiek innego, łacznie z prerośniętymi zębami tylnymi, bólem dziaseł, naroślą jakąś, no czymkowliek gdziekolwiek indziej. Może jedzenie kojaży jej sie z bólem (czymś innym spowodowanym) i dlatego nie je. zdjecia jutro skomentuje bo nie widze ostro ;)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dzisiaj zakończyła się u mnie aukcja Dori. jakaś dziewczyna chciała zalicytować.... ( a pisałam,że to informacyjna i proszę nie licytować) może się odezwie jeszcze. albo ja do niej napisze jak wytrzeźwieje :cool3: -
[QUOTE] pani magister inżynier no ile można pić no ile ? :crazyeye::loveu: [/QUOTE] czwartek, piątek, sobote, niedziele... 4 dni :diabloti: od jutra już trzeźwość i doprowadzenie sie do ładu! zdjecia... eee jakie zdjecia..... muszę zrobić najpierw :cool3: żeby zrobić wytrzeźwieć :evil_lol:
-
gratuluje czynności sportowej!! to może i filmiki się znajdą :loveu:
-
brrr... mokro i zimno :shake: mogłaby wiosna już nadejść. Eria trzymam kciuki za staż! ile on ma trwać? 3 miesiace czy 6?
-
powycieram kurze :cool3: gospodyni pojechała to może poharcujemy :evil_lol:
-
ale ma śliczna obroże. Znam je, to jakiejś francuskiej firmy, bardzo mieciutkie w dotyku :cool3: co do zaczepiania to ma bardzo wymyślne metody :evil_lol:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
cześć kochana, co u Was?? poza ciszą?? :cool3: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ząb go bolał i poszedł chłodzic do rzeki a pańcia nawet nie zauważyła :cool3: poproszę o Kraków....:lol: -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
;) no to kciuki za niedziele -
dzięki kochane :lol: chciałam powstawiać nowe zdjęcia ,ale coś ponaciskałam w aparacie i się skasowały. Będą wiec tylko 3 nochale Liry :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/128/debf617187bb92bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/128/df22138ac179d74d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/128/6858e28626e706c3.jpg[/IMG][/URL]
-
skoki synchroniczne piękne! jak Ci kłode rzucą to psiaki pokażą jak przeskoczyć. Głowa do góry ;)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
co jego oczy w życiu widziały:placz: a jak Mania dziś sie czuje? -
oj ile gości :loveu: na prawdę bardzo dziękuję za tyle słów dobrych :lol: miałam opowiedzieć jak było ale w sumie to nie pamiętam :evil_lol: weszłam właczyłam prezentacje przygotowaną i cisza.. mija minuta cisza.. druga, cisza... no i poszło:cool1: mówiłam pół godziny nie wiem o czym.. następne pół odpowiadałam na pytania. i nie wiem co mówiłam. byłam tak zdenerwowana,że jedyne o czym myślałam to prysnąć z sali i wtulić się w Lirkowe ciało w domu, najlepiej pod łóżkiem :cool3: było całkiem miło. I się skończyło. Jeszcze nie dotarło do mnie,że to już. Po wszystkim :cool1: ale tak jest. Teraz trzeba odpocząć, poświętować i żyć,żyć żyć :diabloti: a jutro na dodatek urodziny mam więc piękny prezent sie trafił :multi: ile wiosen kończe nie powiem ale widmo trzydziestki zaczyna być coraz bardziej widoczne.....:placz::evil_lol: Więc od jutra wieczora do niedzieli.... NIECH ŻYJE BAL :diabloti::diabloti::diabloti: a jutro rano powklejam nowe zdjecia stada, które zeszło chwilowo na drugi plan i na pewno chciałoby znów być najważniejsze :lol: