-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
sama radość :loveu: to jest właśnie cała Lirowatość :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/150/1d837524fdedbbd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/162/a6455d46a0087d12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/162/dd03190c7cf8a1c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/9e18d86b0f12561c.jpg[/IMG][/URL] zaraz ciąg dalszy :eviltong:
-
maślaczek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/31ab224e0910c1e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/161/ae41ac7985b28c04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/162/f07c0172d6ec48e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/150/fdce459f42bb104e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/2c98b38b74534a07.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymam kciuki z całych sił!!!! ja też dostawałam zawału przed sterylką Liry (sama wiesz :cool3: ) ale poszło świetnie i już nie pamiętamy ;) jesteśmy z Wami!!
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/856ec3aecdf97fee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/b536b28d19df3fe6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/95b410c7f105e694.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/92db002329c0e585.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/150/c7c1de8798eb0738.jpg[/IMG][/URL] wgrywam następne :cool3:
-
tak nas duuużo :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/62824d416cfa1f48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/162/834dde61235339b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/162/bb2e30923303693f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/161/c659e6bc65cb3d91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/1c87c988ca2ae755.jpg[/IMG][/URL]
-
poczułyśmy wiosnę w sercu i wybrałyśmy się na spacer z przyjaciółmi :multi: za chwilę bedą fotki :cool3:
-
tak często tu zaglądam ale nigdy się nie wpisuje... nawet ostatnio przesyłałam link kolezance,żeby zobaczyła super zdjecia flatów i rudziutkiej. no ale ile można pisać że pięknie? jak tu zawsze zdjęcia rewelka!! pamiętaj więc,ze też jesteśmy i podglądamy ale milczymy bo szczeki opadły, a Liry nawet przy tym kłapie :cool3:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote] No tak to jest jak sie nie czyta tylko zdjecia oglada :cool3: To jest sasiad,ktorego Kamczyslaw chcial zjesc.To jest pies rasowy,tylko nie wiem co to za rasa...(kosztowal majatek...) [/quote] czytałam i to uważnie! mój post to przemyślana prowokacja :diabloti: a jaka to rasa nie wiem... Kamel to collie to ten może jest chichuaua czy jak to się pisze :-) -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[QUOTE] A co to jest? Moze ktos podpowie? Ja zielona jestem. [/QUOTE] Wasz nowy piesek?? :cool3::cool3::cool3: -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/19737837a9f93e92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/fe7c1d936f96793c.jpg[/IMG][/URL] zdjęcie nie wyszło ale skok za piłeczką super :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/d5baee0464bcb0b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/161/7288f5042dfb1b02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/148/51f3fde00ca0cfff.jpg[/IMG][/URL] zatęskniłam za wiosną, dopiero teraz jak je zobaczyłam...
-
są ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/1a8b16ad1bdd84c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/456a0fc56ecfe31b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/147/3cd3b37e96e0491c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/2c333f8312a89c56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/8c75b978110140f0.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE] hihihi dziś czeka mnie podpisywanie umowy z kupcem działki :cool3:co wiażę się z rychłym pojawieniem się lustrzanki :evil_lol::multi: [/QUOTE] gratulacje!! jaka lustrzanka? na pewno upatrzona ;) a ziemi nie szkoda?
-
[quote] A czy nie jest juz czas na nowe fotki Ariuchny?? [/quote] jest :p:p:p
-
dzień dobry, co ciekawego nas dzis czeka :lol:
-
ja też nie wiem kto to widział kładką przechodzić :cool3: bo zajęta byłam przechodzeniem! to nasze nowe tereny spacerowe, ciągle gdzie indziej jeździmy ale teraz chyba tam na dłużej się zadomowimy ;) tylko bardzo brakuje nam towarzysza :cool3: zaraz powstawiam jakieś starocie co mi się nazbierały w aparacie a odkryte zostały przy zyszczeniu karty ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jesteś w Krakowie to się nie obijaj! tylko siadaj i ucz się pilnie,żeby móc na dłużej do swoich chłopaków jeździć! jak będziesz miała przerwy w nauce to wiesz co robić prawda??? :diabloti: [SIZE=1]zdjecia Krakowa :cool3:[/SIZE] -
Świetne wspólne spacerkowe zdjęcia :loveu: Figusia ma wspaniałe uszy :lol: ale Hektor robi wrażenie:crazyeye: na tej fotce wygląda jak dzik :cool3: [URL]http://images29.fotosik.pl/159/e96c40d8edff5dc0.jpg[/URL]
-
to nie wyszło ale tak własnie Ineczka spędza zimowe dni :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/af0706fd63bb6d6f.jpg[/IMG][/URL] Lira w aucie- czyli czas na wycieczke. Mine zrobiła mało szczęśliwą ale potem już było dużo lepiej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/71611cc5907d3cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/e8dcea83604ec27e.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze s dzisiejszego spaceru [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/6282ece5a20c586b.jpg[/IMG][/URL]
-
i kilka zdjec z nowego-starego aparatu ;) Figusia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/684fb38cbcde908f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/b6b57fb76e6a83d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/c99b962f39ada8e7.jpg[/IMG][/URL] śpioch [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/2bf78255ef22616a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/48ccede6cb5d3625.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/df013eb88d29972c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/e93b631b96d9a2b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/ee9dcf1591f99cef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/d2c7126930d75fea.jpg[/IMG][/URL] pt: "wiejski burek" :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/147/ded1d2cc7c822b90.jpg[/IMG][/URL] mam jeszcze zdjecia z drugiego aparatu, który kupiłam Mamie na allegro, a ponieważ był uzywany trzeba go było przetestować ;)
-
nie wszystkie zdjecia sie pokazują,,, nie wiem dlaczego :roll: końcówka trawiasta ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/0e8bba686767ef2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/a66f340ee35244b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/464918efcc842942.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/6642031b58ae784a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/215e12ba3c37f764.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/c549267e1063649b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/b1526d600b95a1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/d61337e50867d831.jpg[/IMG][/URL] kontemplująca :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/d41d22841b79d7bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/9f76bee5bbb60ba5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/7959f7e779969e2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/3cc4b65ac032383e.jpg[/IMG][/URL] patyczkowo :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/1d9fd0c7765e617a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/c78601dc831ec739.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/5c0080acfe5a3fa9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/5cfca9d85db84793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/721380e5e1ee6147.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/cf37a6debc913289.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/ff077137d0c629b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/7a88b520e045e030.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/1e03552208cc807b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/3f4794ecd1987d93.jpg[/IMG][/URL] woda przecięła nam droge... wszyscy przeszli kładką... a Lira [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/2229581d84d7e1cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/9b4807c8d887c5f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/146/16f957f5b67fa1c5.jpg[/IMG][/URL]