-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
fotki, relacje i opowieści jutro a także odpowiedzi na poważne pytania - zaniemogłam obłożnie chora wieczorową porą :cool1: i nie mówcie,że idzie wiosna... mam zdjęcia wymarzniętych stokrotek :eviltong: czekam na realne oznaki jej nadejścia a nie, za przeproszeniem "Ścieme" :cool3: Andziu a jaki pies i jaki kot? koleżanka raczej na pewno w najbliższym czasie nie jedzie ale może uda się jakoś pomóc inaczej.
-
a do kwitniena wrzosów ile? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/163/3e75807e8b32b3cf.jpg[/IMG][/URL]
-
a do kajakowych wypraw ile? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/163/14e35b6ab8c1ec7c.jpg[/IMG][/URL]
-
dzielne dziewczyny!! nie wiem która bardziej :cool3: będzie zdjecie w kubraczku?? :evil_lol: zrobimy konkurs na mis kaftanika... :diabloti: kciuki trzymamy dalej!
-
oj jak teskno do wiosennych wypraw rowerowych..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/162/1ecc1d3ff225c2f9.jpg[/IMG][/URL] ile dni do wiosny??
-
rewelacja!! świetna zbieranina :loveu:
-
czekamy na uśmiechy :cool3:
-
akurat maluchy były w przewadze, bo chińszczyzny były 4 a dużych tylko 3 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:laola::laola::laola: Brawa dla Foxi!!:loveu::loveu::loveu: tak trzymać!
-
Mamusiu i Babciu co u Was ? tęsknimy :loveu:
-
nie no Hektor przegina! jak można mieć taką wielką klate:crazyeye: a współpraca Twojego dueciku godna podziwu. Czy Foxi została wreszcie kanapowcem :cool3: takie zdjecia w akcji lubię najbardziej. i jakie zawadiackie oko Foxi zrobiła :lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/151/f26339bddbf41555.jpg[/URL]
-
to trzebaby powiedzieć inaczej. Lirutek nie boi się spacerów i przebywania w domu. wszystko poza domem i poza spacerami jest STRASZNe :roll: ale i tak przez ten rok postępy zrobiła niesamowite! przecież jak zamieszkała u nas nawet bała się odkręconej wody. Długą przeszliśmy droge i jeszcze dłuższa przed nami ale jak widać na zdjęciach jakoś to się udaje ;)
-
eee, nawet sie na ten "mit" ucieszyłam :eviltong:
-
piesków było w sumie 7 ale się towarzystwo rozlazło w poszukiwaniu zajęcy :cool3: to najbardziej już lubie. [URL]http://images31.fotosik.pl/150/1d837524fdedbbd7.jpg[/URL] Zrobie Wam dla kontrastu zdjęcia Liry ze spaceru gdzieś w centrum. Jeden wielki strach i trzęsący się jak galareta kuperek. Ale chodzimy i jest pomalutku lepiej.
-
ginie szczęśliwa... a to wszystko dla swojej Pańciuchy!!:evil_lol:
-
to mi poradź jak je przytyłaś? bo moja po sterylce ma dalej taką talie,że szok!
-
jak to wystarczy? komu? nam? [B][SIZE=7]NIEEEEE :diabloti:[/SIZE][/B]
-
koncertowe żebraki :lol: co tam pańciucha miała ?
-
gdy przychodzą nam do głowy najbardziej zawadiackie pomysły uszy stają dęba! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/161/39c92a6d6ff2bdd2.jpg[/IMG][/URL] o zabawka! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/162/57b3cce333522711.jpg[/IMG][/URL] no nie, znowu ten natręt... trzeba wiać :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/bd815175d9c2270d.jpg[/IMG][/URL] no to wiejemy! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/8badbb4e4106e4c5.jpg[/IMG][/URL] itd itp... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/161/fe86ab73d4d1cbcf.jpg[/IMG][/URL] koniec :lol::lol::lol: pozdrawiamy!
-
jak wykiwać kolege? zajść od tyłu z zaskoczenia... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/184bf0e9fc09f00d.jpg[/IMG][/URL] wyrwac pożądany patyczek... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/161/c945f58a5ff89402.jpg[/IMG][/URL] zastosować uniki... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/162/e35b68803dac3bfa.jpg[/IMG][/URL] osłonić własnym ciałem... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/151/36951532cefe67f3.jpg[/IMG][/URL] prysnąć w siną dal w najbardziej sprzyjającym momencie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/150/5fdf65eea848ecde.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/150/312c5b1aa0b486fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/150/4d1e23a45a611955.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/354af5dc70b9749c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/161/735f59d9aa13797c.jpg[/IMG][/URL] a zaraz kolejne :eviltong: a nikt nawet nie zagląda :shake:
-
zajęcia grupowe ... ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/162/131a07d941465a21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/162/06b7470d6b50c96f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/163/c8db8ed4b0b0a754.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/162/cfb0c90e565e3b15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/150/5f41f7f67e3048bc.jpg[/IMG][/URL] :lol:
-
i ja i ja i ja :lol: