-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
i tak się delikatnie z nim obchodzi. nie widać wnętrzności wybebeszonych :evil_lol:
-
mgr inż. na 4,5 :lol: odczołgowawywuję się bo przypełzłam po omacku. Odeśpię troche i napiszę jak było :cool3: dzięki za kciuki :loveu::loveu::loveu: to na pewno one pomogły!!
-
[QUOTE]jak głowa pusta to znaczy że wszystko ok :smile: nie ma nic gorszego przed egzaminem niż przeswiadczenie że się coś albo nie daj Bóg wszystko umie :smile:[/QUOTE] przez całe studia, nigdy takiego przeświadczenia nie miałam :diabloti::diabloti::diabloti: stado dziś chodziło na paluszkach bo gromy rzucałam na prawo i lewo :cool3: dopiero jak TZ wrócił i poszli wszyscy do drugiego pokoju odchodzą dzikie harce... pewnie do godzin nocnych bo muszą sobie odbić :evil_lol: sąsiedzi nas zamordują kiedyś... Ciotki kochane dziękuję że jesteście :loveu:
-
kiecka, wyprasowana, kłaki pofarbowane, buty wyczyszczone, a głowa pusta :p jutro jutro....
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a czy to na przykład nie zależy też od karmy trochę? mam wrażenie,że suche tak nie rozpycha, tylko służy rozbudowie, układu kostnego i mięśniowego itd. chociażby po mojej suni tak mi się wydaje, bo na zdjęciach w porównaniu do Mony jest długaśnym chudziakiem a zapewniam,że jej kondycja jest świetna ;) -
tiaaaa... jestem małym kamyczkiem...twardym i wdeptanym w ziemie :diabloti: najlepsze,że moja wspaniała rodzina postanowiła zrobić zjazd rodzinnny i przyjechać na obrone.... babcia, wujostwo, mama, kuzyn... nie wiem co jeszcze.... WIĘC ROZUMIECIE PRAWDA?? :crazyeye::mad::mad::mad: ukrywam więc o której się odbędzie :evil_lol:
-
ooo teraz zaglądnęłam na poprzednią strone! Była Erka u nas :loveu::loveu::loveu: jak miło! zawsze na Ciebie czekamy :cool3::lol: mam nadzieję,że pękasz z dumy za swoją podopieczną :loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] takiej własnie suczki szukali [/QUOTE] bo takie najlepsze :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Betel, jak o małżowinku mówisz?:crazyeye: chcesz dojechać na urlop:cool3:
-
Betel, udanego wypoczynku i naładowania akumulatorów na kolejny semestr!! Zostawie Ci butelczynke!:cool3: a małej nie męcze bo przecie ona siedzi cały czas w domu. Na dwór jeszcze nie wychodzi to ma ciepło i miło i może się wygrzać.;)
-
zdjęcia piękne! wypoczywaj w zdrowiu! i wracaj do nas szybko :loveu:
-
[quote] no wiesz co eria, psu żałujesz :evil_lol: [/quote] nie tyle żałujesz , tylko: jeszcze sie dziwisz :evil_lol: [URL]http://i27.tinypic.com/345k3o8.jpg[/URL] sznaucer miniatura!
-
ale jaki puchaty i pachnący! brudu odpłynęło sporo.... ale teraz wygląda na 2 razy większa. Bromba-Puchatek Niedługo trzebaby i Lirunie wykąpać, ale poczekamy na cieplejsze dni. ;)
-
:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/148/210d46382c6a7f32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/149/821112ffd35762e5.jpg[/IMG][/URL]