Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/052cd01827c5f1c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/13130d3c7b2818c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/3a27dde3141acf62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/1d33079581d0e6ef.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/d0d4ffefdba98484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/7233a7686c5ebb7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/dc161d34b1f31a1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/78930bb44b5d55ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/1aafbcce36c06228.jpg[/IMG][/URL]
  3. oj tak, uchwycić Lire to jest wielka sztuka :cool3: to jest taki wariat,że na prawde z setek zdjęć ze spaceru zostaje kilka czasem. np [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/ae3a6577433a018f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/8b497e10264fdf45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/adc7a2dbbfe02a0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/f3f4491e2768866a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/e311fa510460dc60.jpg[/IMG][/URL] :lol: zaraz będą takie na których to się względnie udało ;)
  4. Ile Pchełka i rodzeństwo mają teraz miesięcy? jaki ma charakter?
  5. jakie cudo!! i jakie zadbane :loveu: też mieszkasz w takiej ślicznej chatce? poproszę o więcej :lol:
  6. takie jakby w negatywie :crazyeye: masz może jakieś zdjęcia duńskich kutrów? :cool3: (ale zachciewajki....)
  7. właśnie idę je łapać :loveu:
  8. zdrowiej maleńka!! taka dzielna sunia ze swoją Panią na pewno dadzą rade. mocno w to wierzę
  9. Dori ma dom? gdzie? mam ją ciągle u siebie w ogłoszeniach...
  10. Andziula to może jechałaś i zawadziłaś łokciem o ziemie a Ci się wydawało ,ze lecisz :diabloti:
  11. Andziula spróbuj kiedyś. ten wiatr we włosach... to jest bezcenne i niezastąpione!
  12. na razie na pewno nie. trudne czasy przed nami. poszukiwanie pracy/tworzenie sobie własnej/organizowanie/poszukiwanie zarobku... jak będzie gorzej sama się oddam na tymczas :cool3:
  13. wszyscy mają a my nie :placz: ciekawe czy są też z czerwonym paskiem... ??
  14. banerkos śliczny... to serduszko z jajka och i ach no co do rysuneczku to szacuneczek! ciekawe ile wymagająca Eria wprowadzała poprawek :cool3:
  15. zamiast "na przód" dała komende "zrzut" :diabloti:
  16. jeszcze się załapiemy :cool3: [B][COLOR=darkgreen]Wszystkiego najlepszego na urodziny[/COLOR][/B]!:loveu:
  17. bardzo mocno tule. dużo zdrówia dla małej
  18. to jest świetne! statyczna-dynamika :evil_lol: jakie czuć napięcie ;) [URL]http://img141.imageshack.us/img141/9708/swita2007315rn9.jpg[/URL]
  19. zdrowiej kochana :loveu: a na zdjęcia poczekamy cierpliwie
  20. [QUOTE] czas na kąpiel jest wtedy gdy brzydzę sięgo głaskać bo śmierdzi starym psem :diabloti: i mam całe czarne ręce po mizianiu :cool1: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetny zegar "biologiczny" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. dziękuję ;) lece szukać! a swoją drogą to chyba bardzo często kąpiesz małego?? nie boisz się tak zimą?
  22. kogo zamordować,żeby to oglądać :diabloti: piknie piknie ech i achi och...
  23. Troche tęskni. pierwszej nocy nawet chodziła, szukała, popiskiwała. Dlatego następnego dnia zrobiliśmy wycieczkę za miasto,zeby nie miała czasu na tęsknoty. Dziś już jest dużo lepiej ;) a wieści z nowego domu małej jak najlepsze wiec wszysy bardzo się cieszymy.
  24. Kreoś podziwia kolacje... :evil_lol: Eria jaką biotyne dajesz? koniecznie potrzebuje a nie mogę się zdecydować. wolałabym coś w tabletkach nie proszku.
×
×
  • Create New...