-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/052cd01827c5f1c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/13130d3c7b2818c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/3a27dde3141acf62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/1d33079581d0e6ef.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/d0d4ffefdba98484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/147/7233a7686c5ebb7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/dc161d34b1f31a1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/78930bb44b5d55ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/1aafbcce36c06228.jpg[/IMG][/URL]
-
oj tak, uchwycić Lire to jest wielka sztuka :cool3: to jest taki wariat,że na prawde z setek zdjęć ze spaceru zostaje kilka czasem. np [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/ae3a6577433a018f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/160/8b497e10264fdf45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/adc7a2dbbfe02a0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/f3f4491e2768866a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/161/e311fa510460dc60.jpg[/IMG][/URL] :lol: zaraz będą takie na których to się względnie udało ;)
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ile Pchełka i rodzeństwo mają teraz miesięcy? jaki ma charakter? -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
jakie cudo!! i jakie zadbane :loveu: też mieszkasz w takiej ślicznej chatce? poproszę o więcej :lol: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
takie jakby w negatywie :crazyeye: masz może jakieś zdjęcia duńskich kutrów? :cool3: (ale zachciewajki....) -
właśnie idę je łapać :loveu:
-
zdrowiej maleńka!! taka dzielna sunia ze swoją Panią na pewno dadzą rade. mocno w to wierzę
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dori ma dom? gdzie? mam ją ciągle u siebie w ogłoszeniach... -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziula to może jechałaś i zawadziłaś łokciem o ziemie a Ci się wydawało ,ze lecisz :diabloti: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziula spróbuj kiedyś. ten wiatr we włosach... to jest bezcenne i niezastąpione! -
na razie na pewno nie. trudne czasy przed nami. poszukiwanie pracy/tworzenie sobie własnej/organizowanie/poszukiwanie zarobku... jak będzie gorzej sama się oddam na tymczas :cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
wszyscy mają a my nie :placz: ciekawe czy są też z czerwonym paskiem... ?? -
banerkos śliczny... to serduszko z jajka och i ach no co do rysuneczku to szacuneczek! ciekawe ile wymagająca Eria wprowadzała poprawek :cool3:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zamiast "na przód" dała komende "zrzut" :diabloti: -
jeszcze się załapiemy :cool3: [B][COLOR=darkgreen]Wszystkiego najlepszego na urodziny[/COLOR][/B]!:loveu:
-
bardzo mocno tule. dużo zdrówia dla małej
-
to jest świetne! statyczna-dynamika :evil_lol: jakie czuć napięcie ;) [URL]http://img141.imageshack.us/img141/9708/swita2007315rn9.jpg[/URL]
-
zdrowiej kochana :loveu: a na zdjęcia poczekamy cierpliwie
-
[QUOTE] czas na kąpiel jest wtedy gdy brzydzę sięgo głaskać bo śmierdzi starym psem :diabloti: i mam całe czarne ręce po mizianiu :cool1: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetny zegar "biologiczny" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
dziękuję ;) lece szukać! a swoją drogą to chyba bardzo często kąpiesz małego?? nie boisz się tak zimą?
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
kogo zamordować,żeby to oglądać :diabloti: piknie piknie ech i achi och... -
Troche tęskni. pierwszej nocy nawet chodziła, szukała, popiskiwała. Dlatego następnego dnia zrobiliśmy wycieczkę za miasto,zeby nie miała czasu na tęsknoty. Dziś już jest dużo lepiej ;) a wieści z nowego domu małej jak najlepsze wiec wszysy bardzo się cieszymy.
-
Kreoś podziwia kolacje... :evil_lol: Eria jaką biotyne dajesz? koniecznie potrzebuje a nie mogę się zdecydować. wolałabym coś w tabletkach nie proszku.