Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. ma 5 obserwatorów!!!! no nie wiem na co tu patrzeć! czekać!! brać do domu i kochać:loveu:
  2. czy wolontariusz nie z Azorka tylko samozwańczy sprawy Szipowej może zadzwonić :razz:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/d2610457a0c10837.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/428e186943887565.jpg[/IMG][/URL] Lirusia podsiadła pańciucha:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/afd2a8cf39a0be79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/dcd16bf0a4cf2bf0.jpg[/IMG][/URL] malusia Lirusia :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/93e70a59db1170e2.jpg[/IMG][/URL]
  4. dalej chora dalej :shake: więc i sesje przedstawiają kompletne lenistwo...:cool3: Inka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/d680d0c2414f53af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/e6fe14c6c3a02c72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/598345f1b7dadae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/3ac588c059e1207d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/684317807edfc7aa.jpg[/IMG][/URL]
  5. Trini się nie odezwała. Widocznie kolega nie jechał dziś do Krakowa. Mówiła,że w tygodniu może się uda. Mają wyjazdy służbowe więc jest nadzieja.
  6. Czy Maksio jutro jedzie na pewno? :razz:
  7. Eliza, czy przypadkiem nie jedziesz jutro do Krakowa??
  8. dziewczyny kochane nic nie ruszyłam! gorączka wróciała więc znowu dzień w łóżku :roll: nie wiem kiedy to się skończy!
  9. no to i ja "se hopne" ludzie ludzie !! bieżcie psa do domu! kto Wam tyle ciapła da,radości,wewnętrznych odorków, z ucha smrodków :loveu: nikt!
  10. UWAGA OSTRY PIES :evil_lol:
  11. ciesz się ciesz! [SIZE=1]może już Kreonik podusie grzeje :diabloti: [/SIZE] dzieki za rady! naszprycuje się lekami to mnie w pionie utrzymają przed kompem :cool3: dobranoc wszystkim a Erii w szczególności [SIZE=1]co by miała anielską cierpliwość jutro :evil_lol:[/SIZE]
  12. oo dziekuję bardzo! Jutro zabieram sie do roboty! a jak to potem ze wstawieniem gdzieś na serwer?
  13. hehe, dla mnie i dla TZ;)czasami trudno sobie wywalczyc kawałek przestrzeni :evil_lol: choroby ciąg dalszy a zatem WIELKA NUDA :roll: zdjęcia z łóżka, bo wiadomo.. pańcia choruje - stado jej pilnuje:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/8f9fdb7d34e19599.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/83a706d3253e8310.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/102/b7d3e5078f04e748.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/102/1a1d958b8cdd7665.jpg[/IMG][/URL] taaak, jeszcze obrona. będzie dobrze!! [SIZE=1](jak nie uciekniemy ze strachu :cool3:)[/SIZE] muszę się szybko nauczć robić strony internetowe, chociaż z szablonu. od czego najlepiej zaczać?
  14. niech wetka prolemów nie wymyśla, przecież sama też na tym korzysta. tak to jakoś urządzone.
  15. ale jest bezpieczny?nie poszedł do schronu?
  16. moze trzeba iść z papierami i dobra bombonierką :evil_lol:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/387fce9a39f13fea.jpg[/IMG][/URL] piękna Negra i maluchy szukają domu!! komu komu...
  18. ale mnie zaskoczył nowy tytuł! patrze sobie w panel użytkownika a tam jakiś temat , w którym nie pisałam.. a tu pod przykrywką nowości dwa staruchy siedzą :evil_lol: sciskamy serdecznie!!
  19. chyba jednak trzeba będzie skorzystać z pomocy Elizy. Potwornie się rozchorowałam a koleżanka miała jechac do mnie. W takim wypadku jechać nie może. Terminu obrony też jej nie wyznaczyli. Dopiero za tydzień będzie wiadomo. Więc przepraszam za zamieszanie.choroba nie sługa :shake:
  20. ufff. praca oddana. Obrona wyznaczona na 31 stycznia. Jest więc troche czasu na odpoczynek i przygotowania. Rozchorowałam sie na całego więc z okładem Lirkowym ide zakopać sie pod koc:loveu: stadko już czeka :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/33c157fb349cbe99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/c9292d71c222c8dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/100/083630b5a951bb2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/100/314f62ebaed89293.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/8727c701db2743e2.jpg[/IMG][/URL]
  21. Erko, być może będzie wiadomo już dzisiaj. Ona również czeka na wyznaczenie terminu obrony więc to uzależnione od wszecmocnego dziekana ;) oby przemówił :razz:
  22. w takim razie wystawie osobno dla Dori, może się ktoś znajdzie chetny i na nią, mogłaby załapać się na transport. A może nowo-domkowi mogliby pojechać do Opola? Albo może ktoś w najbliższych dniach wybiera sie do Krakowa? Wiem już ,że cioteczka Trini jedzie 12. ale może ktoś również wcześniej? Ma na dniach jechać koleżanka z Krakowa do Wrocławia ale pociągiem. mogłabym ją uszczęścliwić na siłe towarzyszem podróży :evil_lol:
×
×
  • Create New...