Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/124/9aa4888888da21a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/123/132d74cb3115c544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/149/d01488f7a08b2188.jpg[/IMG][/URL] zobaczcie... Bromba się uśmiecha :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/124/d487c1e79cbd2c87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/149/1d1e66b9e725bc5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/123/fff6387f206a2f5f.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/148/210d46382c6a7f32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/149/6b1b06c0423cad9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/124/eac68ff88d2eca07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/149/a3734bbe7736b23a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/149/821112ffd35762e5.jpg[/IMG][/URL]
  3. to jest jeszcze 10 dni. jutro sie dowiem co i jak ze szczepieniem bo będę u weta. a teraz sesja z kąpieli :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/148/949336fcbe9be73c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/124/68f029006c7e5dfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/148/8fe91f7b6948b2f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/123/2990c83d521d2e17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/124/9137a34ec2300ec9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote] poza tym tam trzeba chodzić, opiekowac się psem - nie można go tak zostawić... [/quote] niestety, to jest konieczne! był u mnie na tymczasie w pażdzierniku kot w takim strasznym stanie. Codziennie klinika i długie rozmowy z wetem. Bez tego nie idzie do przodu. Musiałby więc ktoś miec dużo czasu,żeby psa odwiedzać.
  5. :laola: wspaniale!! jak dobrze,że już w domu!! Bianeczko skrzydlatku , powodzenia!! :cunao::cunao::cunao: już zmieniam tytuł. i poproszę o przeniesienie. p.s będą jakieś wieści z domu??
  6. Andziu , głupot nie gadaj :mad:tj o Zgredziu Betel może skopiuj tu co pisałaś na Kieleckim. Najważniejsza chyba decyzja czy w ogóle mógłaby jechać gdzieś dalej na leczenie. Czy to przeżyje... i może dopisać w tytule,ze DT I finanse potrzebne...
  7. Inka pożarła Babcie :crazyeye::cool3: Betel Betel odezwij się!! jesteś w niebezpieczeństwie??:diabloti:
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104933"][IMG]http://images24.fotosik.pl/149/6586876e126facbb.jpg[/IMG][/URL] taki na szybko, jeżeli ktoś mógłby może zrobiłby jakis lepszy w miarę możliwości czasowych.
  9. No nie marudze, nie marudze :cool3: ale powoli wnętrzności zamieniają się w kamyczek... koszmar. niech to już będzie za plecami...:roll: Najnowsze zdjęcia wstawie w weekend (najszybciej) bo czasu brak.
  10. a może mamusie do wyborczej wystawisz ? piękna sunia. Brombie na potęgę rośnie długa sierść na karku :crazyeye: może to lew?? :cool3: edit: jak ze szczepieniem Bromby? kiedy ma mieć drugie? i jak z finansami na nie? Ja niestety nie mogę ich opłacić.
  11. Piękna sunia. dobry wet jak gwiazdka z nieba..bardzo by się przydał
  12. tak siki były niezłe ale i pan który chciał do pilnowania firmy zajadłego obrońce.... małą kuleczke....:diabloti::mad: kąpanko jutro. zaniemogłam i leże :roll:
  13. o rety!! Jadziuniu dziękuję!!!!!!!!!! no rozmarzyłam sie zupełnie. To przecież jedyne w swoim rodzaju miasto. sączący się klimat czuć na skórze, a tylko się ogląda...a nie jest na miejscu.Szczęściara :loveu: a co do pastowanego Dobcia to przedostatnie zdjecie jak z surrealistycznego obrazu :crazyeye:
  14. [QUOTE] Ale teraz już na pewno nie dostanie najmniejszego nawet gałganka do zabawy, Gałgan jeden:diabloti: [/QUOTE] se znajdzie :evil_lol: a jak nie, to nastąpi tzw przeniesienie na celuloze :diabloti:
  15. to masz kompletny łańcuch pokarmowy :evil_lol: zobaczymy które najsłabsze. Jak u Was z wiosną? nadchodzi? kiedy zdjecia z zielonych łąk :loveu: ?? pozdrawiamy
  16. ma ogłoszenia na: allegro, alegratce, gumtree, wysłane do wyborczej ale nie wiadomo czy i kiedy sie ukażą. Odzew jest duży. Ale jeszcze [B]jej[/B] domek się nie odezwał. zapomniałam jeszcze napisać o jednej z jej niiezwykłych cech. Jak na szczeniorka tak małego, jest bardzo samodzielna. Umie sie też poza wselkimi szaleństwami bawić sama. Jak wychodzę z sunią na dwór a mała zostaje w somu "sama" (nie do końca , bo z kotami) to nigdy nie piśnie nawet. Zostaje bez kłopotu. zmienia jej się troche sierść. Na karku robi się dłuższa i jedwabista. Po kąpieli na pewno będzie to lepiej widoczne. Ząbki bardzo dają sie we znaki. Bardzo sie męczy. Wszystko gryzie, nawet powietrze. Widać,że bardzo się męczy. Czy można jej czymś smarować dziasła? zeby jej jakoś ulżyć. Nie chodzi o szkodybo te są znikome. Ale jak już nawet biedna spać nie może to dobrze byłoby jej pomóc.
  17. Betelku gdzie uciekasz?? i to na tak długo?? a z tymi chorobami to przegięcie! jak można zwykłą grype ochorowywać 5 miesięcy... zamiast na narty wyjechać albo coś.... może się Ciotki zrzucimy i jakis symulator zjazdów alpejskich zafundujemy Betel :evil_lol:
  18. dzieki dziewczyny! :lol: te kciuki na prawde sie przydadzą!! może jakieś metody relaksacyjne podrzucicie?? w środę na pewno jade na 2 godziny na bąbelki i masaże wodne :eviltong: jak na razie mam z recenzji 4,5 i 5,0 :cool1: zobaczymy co się wykluje na obronie. liczy sie przecież średnia z 5 lat a ta średnia już tak piękna nie jest :evil_lol: no cóż były inne sprawy ważniejsze poza nauką więc nie ma się co dziwić :diabloti:
  19. duecik dogaduje się wpaniale. Raz Lira nawarczała na małą gdy ta chciała wejść na łóżko nasze (a akurat Lira tam leżała). Było to raz bo potem Lira odkryła,że nie ma co się denerwować bo liliput nawet jakby bardzo chciał to nie umie się wdrapać na łóżko :eviltong: przywiązaliśmy się bardzo do tego łobuziaka... zainteresowanie mała jest duże. na razie bez konkretów. a ja już umieram powoli ze stresu bo to przecież już za 4 dni obrona... odebrałam we wtorek recenzje i jest nieźle. oczywiście nie tak jakby sie chciało (:zly7:) ale nieźle ;) więc szykować przełyki! w czwartek wielkie chlup :beerchug::drinka::drink1::drinking::cunao:oby tylko nie na smutno! :roll:
  20. mała ma obserwatorów od groma. dlaczego nikt nie dzwoni...
  21. [QUOTE] byliśmy dzisiaj na odwiedzinach u [B]bromaby[/B] [/QUOTE] u Bromby-Bomby :cool1: a ten czort od 4 rano urządzał sobie gonitwy z małym kotem.aż do 9 rano :mad: dzisiaj będzie pranie futra :cool3: ciekawe jak to zniesie... przy pierwszym szczotkowaniu wyła jak skalpowana. przy drugim już się cieszyła :lol:
  22. [URL]http://i27.tinypic.com/29c6g5d.jpg[/URL] to jest rewelacyjne!:crazyeye: Foxi jak smok wyglada. piękniie ukada się sierść:loveu:
  23. Jadziunia plizzzzzzzzzz wklej jakieś zdjęcie Krakowskich uliczek, najlepiej Kazimierza!!! plizzzzzzzzzz
  24. z odpchleniem to też zależy od preparatu. Czasami mowa jet nawet o 3 dniach odstępu między kąpielą a odpchleniem.
×
×
  • Create New...