Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. mam wspaniałe wieści z Brombowego domu :loveu: Pierwsza noc minęła całkiem nieźle. mała troche płakała ale została przez domkowych utulona, zabrana do łóżka i wygłaskana. po czym podgryzła kołdre i poszła spać pod kaloryfer ;) w sumie to nie ma czasu na płakanie bo ciągle ktoś z nią jest i dogadza jak może :lol: najlepszy jest etap zapoznania z królikiem :evil_lol: jako pan na włościach ataował Brombe a ona najpierw ze strachu uciakała w kąt ale po kilku razach próbowała się postawić, pisnęła na niego i ten fruuu do klatki. Więc szanse są wyrównane i raz on goni ja a raz ona jego :diabloti: została wczoraj zaszczepiona i kupiono karme taką jak zaleciłam :cool3: dostała też wedzone przysmaki i już dziś oczywiście miała w nosie drugie śniadanie!! ach te dzieci... dostała nową obróżke i smych i ćwiczą chodzenie w domu. Jeszcze tydzień ma siedzenia w domu a potem zacznie zwiedzać wreszcie świat. okazało się też,że jest kuchennym żebrakiem.... co mnie nie dziwi bo to łasuch. potrzeby robi pięknie na gazety, bez problemu. no wiec wszystko dobrze ;) można zmienić temat i przenieść do działu już w nowym domu :loveu: za jakiś czas cioteczka rotek_ zwizytuje i mam nadzieje,że będą wtedy jakieś zdjęcia naszej Bromby.... z królikiem :evil_lol::loveu: fin :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [URL]http://images32.fotosik.pl/140/02ed1a8139e47360.jpg[/URL] a mi sie najbardziej to podoba. jest takie jak Kraków...zabiegane wśród zabytków ;)
  3. znowu inna phi! to ci elegant :cool3: jakie macie słońce śliczne :crazyeye:pozazdrościć. u nas szaruga i mgła [SIZE=1](skończyłam wrzucać Kraków :cool3: )[/SIZE]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/d9787bc84167034a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/140/f2bc301cc99827ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/157/1b58681e90537624.jpg[/IMG][/URL] koniec ;) mam więcej ale nie bedę Was meczyć :cool3: wyruszam po nowe :lol: ahoj!
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/140/7731c017c7c8d3ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/e3897061464608bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/a4c867647d9a1836.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/62cfa133292a0f7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/156/fe9c05d3c1f9d9a9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/157/c7d06e48a1e82747.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/156/9a9d72ed92345d0b.jpg[/IMG][/URL] wersje nocne ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/140/02ed1a8139e47360.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/140/f1766337486793d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/156/6a8b3e78caea2b68.jpg[/IMG][/URL]
  7. jeszcze kawałek Krakowa ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/1ffe8e8eb4bf11ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/157/4e7a6ae8d767fec4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/157/414fd866c65399a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/157/2435f8f84e9fc956.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/156/d56c9f1bd59430de.jpg[/IMG][/URL]
  8. co mają tam zbudować? chyba nie supermarket... pewnie jakieś domki jednorodzinne co? no tak trzeba korzystać jak jeszcze można. poproszę więcej wiosny bo u nas nie widać :roll:;)
  9. gdzie taka obroża??????
  10. Pan prezes ma niezły interes :evil_lol: jak po weekendzie? odpoczęli?
  11. Eruś czekamy na Ciebie halooo:bigok:
  12. jak miło,że już działa. mam całą mase zdjęć! a dziś nasz tymczasik poszedł do nowego domu eghm eghm... nowe zdjęcia powklejam w środe bo jutro znów wybywam... ale z Lirą, polować na nowe wyciczkowe foty ;)
  13. serce by mi pekło... a jutro napiszę więcej bo zadzwonie do Pani. Mam nadzieje,że nie będzie bardzo płakać za nami. moja Lira jednak płacze za Brombką... no ale bardzo się cieszymy,że taki wesoły będzie nowy dom i zawsze ktoś w nim będzie. Poświecą więc małej duuużo czasu. ich piesek po 17 latach odszedł i bardzo tęsknili za nowym przyjacielem. na pewno będą ją kochać
  14. o ktoś mnie wyprzedził... Brombiszon trombiszon od prawie 3 godzin w nowym domu. u rodziny mieszkającej w bloku, na 9 piętrze. zamieszka z 14 letnią dziewczynką, jej rodzicami i 2 chomikami oraz królikiem. już widzę te pogonie.... trenowała na moich kotach równo... jakoś się pusto zrobiło
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/156/e2be36f781ffbcaa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/137/a84ed31bc52daa31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/155/fe8db75c85fdfb4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/137/7a9549fe55b3e750.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/137/4ef000eb823817d4.jpg[/IMG][/URL] c.d.n. :-)
  16. Kraków [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/137/b73417b8a5ee2e21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/154/d3e78dbe333fe9ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/137/8a427043c54c8da6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/137/d2e58cba0e0c95f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/155/bdcfec77d9614099.jpg[/IMG][/URL]
  17. ;) teraz ja mam zapas Krakowskich bo sem pojechałam na wycieczke ale to Twoja wina bo narobiłaś mi smaka:evil_lol: bardzo Ci dziękuję za to :loveu:
  18. gość,może i "spoko" ale się nie zjawił...
  19. k0bieto ile tam petów w popielniczce :crazyeye: :mad:oszczędzaj się! no chyba,że to Zgredzio popala... skoro już Cie wygryzł to i palenie możliwe... chociaż zdecydowanie bardziej pasowałoby mu cygaro :evil_lol:
  20. Jutro Bromba będzie miała gościa :razz: kciuki
  21. ooo co tu się dzieje :lol: balowałam cały dzień w Krakowie! mam piękne zdjecia ale zabytków :cool3: chcecie? Kraków jest bossski. A jutro być może wezme Lire pod pache i pognamy do Babci w odwiedziny. Więc na pewno, wreszcie, będzie dużo Lirusiowych - spacerowch. No wybaczcie to włóczęgostwo ale po tylu dniach nocach przy kompie można wreszcie zobaczyć kawałek świata. ... ... poza monitorem (witam Betel ;) po obronie i po opijaniu :evil_lol: to drugie nie do końca...)
  22. a jeszcze 3 tygodnie temu mieszkała tak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/154/88f23d70e34ca153.jpg[/IMG][/URL] Ciocia Rotek mówi,że ta z tyłu to Bromba
  23. no to proszę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/154/df8700b24a6bbc8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/154/f3661bf10a527966.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/134/ac92025bac8aa5cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/154/74cc7072539d2316.jpg[/IMG][/URL]
  24. piękne piękne piękne!!!! będę w piątek :cool3: tralala tralalala
×
×
  • Create New...