-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/563952ad03c7a12e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/a8db856cf7bcba5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/9014833c6bc3e179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/120/13d3874a3a73d6d6.jpg[/IMG][/URL] to jedno z nielicznych zdjęć razem z kotem. przeważnie tak szaleją ,że nie da się zrobić zdjęcia;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/568f872a39553317.jpg[/IMG][/URL]
-
sen na kilka sposobów część 2 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/500ccabd37aad68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/032f40bd63724570.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/147/257f4e01e09ba8a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/002140c48127b679.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/146/27845cc205a409f5.jpg[/IMG][/URL]
-
mocno przytulamy na dobranoc. zazdroszczę słonecznych spacerków;)
-
no no! aniołeczkiem też potrafi być :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/cbedf6a02338fe3e.jpg[/IMG][/URL] co wcale nie przeszkadza w skakaniu z radością jak żaba :loveu: biegusiem! (nawet stanęły jej uszy w pędzie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/119/e036e16d6273ac23.jpg[/IMG][/URL] portreciki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/a8634188dcce5f22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/119/b30954c6dc457bf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/120/75f4e3bdb9fa4745.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://i30.tinypic.com/a44pkp.jpg[/URL] szukać szukać wiosny :lol: na tych fotkach aż zapachniało świeża wiosenną trawką:loveu:
-
ratunkuuu, przez dom przechodzi tornado :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mała się już tak zaaklimatyzowała, szaleje, bryka, cieszy się. Rano jak wstajemy pierwsza biegnie witać. Ogonek chodzi 24 na dobe.. nawet przez sen. Jest niesamowicie kontaktowa, cudowna. to nie jest 100% radości... to jest to jest 10000000000% radości z turbo doładowaniem i na ddr'ach :lol::loveu:
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
to jest CUD... -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
wspaniały Pon ma nowy dom :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou: -
taaak, mała jest przebojowa! sama radość. Najśmieszniejszy jest jej dzienny tryb. 2 godzinki snu, pełna godzina dzikich zabaw, godzina refleksji i dręczenia kocich ogonów. mogę z zegarkiem w ręku powiedzieć -o! za 5 minut się obudzi! :lol: apetycisko ma, qupale piękne wprost na gazete. Wie już,że jak o 9 rano i 8 wieczorem pani mówi "zwierzaki chodźcie" to trzeba biec, stać i piszczeć w kuchni. pomimo,iż mała je 6 razy dziennie. rytuał wieczorny opanowany. W nocy śpi zawsze blisko. Niestety pod łóżkiem a nie na nim. Ale ono jest za wysokie i nie umie z niego schodzić. Po próbie wspólnej drzemki łóżko starało się zamienić w wodne...:roll: :evil_lol:
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
są kciuki są:p -
sen na kilka sposobów ;) na butach najlepiej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/b819f7cae7490fbd.jpg[/IMG][/URL] ślizg :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/1f6cf1209dbb6f70.jpg[/IMG][/URL] w norze-czyli pod łóżkiem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/145/b52162393ab4604d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/0e6c5a3fc0546be9.jpg[/IMG][/URL] buziaczek na dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/144/cd073fd52254dc69.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/116/ec0bfcea2fc43092.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/931c23eed148a1af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/61aae06491838606.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/e7b6b439f7f71037.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol: podmiana... mało to szyszek w lesie....:roll: oj biedne maleństwo! oby szybko dom sie trafił! -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
niewidomy Pon szuka zatem dwunożnych oczu -
porobie małemu ogłoszenia;) a w sprawie mojej tymczasowczki 2 maile miałam :loveu: wcale się nie dziwię to szczere złoto :eviltong: edit: wtorek sen na kilka sposobów ;-) na butach najlepiej [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/b819f7cae7490fbd.jpg[/IMG][/URL] ślizg :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/1f6cf1209dbb6f70.jpg[/IMG][/URL] w norze-czyli pod łóżkiem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/145/b52162393ab4604d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/0e6c5a3fc0546be9.jpg[/IMG][/URL] buziaczek na dobranoc [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/144/cd073fd52254dc69.jpg[/IMG][/URL]
-
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
może jeszcze nie wszystko stracone ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
pesteczka zmężniała ale i Dobcia sie zmieniła. Spoważniała na twarzy ;) co to studia robia z człowiekiem :cool3: -
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
Stefanowicz [URL]http://www.arka-vet.pl/lekarze.php[/URL] Komenda [URL]http://www.krakvet.pl/contact_us.php[/URL] -
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
cały czas ją ogłaszam. dlaczego nikt nie chce takiego cuda :roll: -
też byłam :loveu: podziwiam no i świetna ta podstronka o fotografii przyrodniczej! na prawde rewelacja! [SIZE=1]ja wymiękłam i robie z szablonów :evil_lol: szybko, łatwo i przyjemnie.[/SIZE]
-
no bidny skrzat. Pomóc nie mam jak poza ogłaszaniem. Mała łobuzuje jak dzik! gania za kotami , podjada kapcie, bawi się i dręczy Lire zabawą. Teraz Lirusia zobaczy jak to jest :evil_lol: do tej pory nas zadręczała zabawą :lol: