Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/563952ad03c7a12e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/a8db856cf7bcba5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/9014833c6bc3e179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/120/13d3874a3a73d6d6.jpg[/IMG][/URL] to jedno z nielicznych zdjęć razem z kotem. przeważnie tak szaleją ,że nie da się zrobić zdjęcia;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/568f872a39553317.jpg[/IMG][/URL]
  2. sen na kilka sposobów część 2 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/500ccabd37aad68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/032f40bd63724570.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/147/257f4e01e09ba8a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/146/002140c48127b679.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/146/27845cc205a409f5.jpg[/IMG][/URL]
  3. mocno przytulamy na dobranoc. zazdroszczę słonecznych spacerków;)
  4. no no! aniołeczkiem też potrafi być :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/cbedf6a02338fe3e.jpg[/IMG][/URL] co wcale nie przeszkadza w skakaniu z radością jak żaba :loveu: biegusiem! (nawet stanęły jej uszy w pędzie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/119/e036e16d6273ac23.jpg[/IMG][/URL] portreciki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/a8634188dcce5f22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/119/b30954c6dc457bf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/120/75f4e3bdb9fa4745.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL]http://i30.tinypic.com/a44pkp.jpg[/URL] szukać szukać wiosny :lol: na tych fotkach aż zapachniało świeża wiosenną trawką:loveu:
  6. ratunkuuu, przez dom przechodzi tornado :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mała się już tak zaaklimatyzowała, szaleje, bryka, cieszy się. Rano jak wstajemy pierwsza biegnie witać. Ogonek chodzi 24 na dobe.. nawet przez sen. Jest niesamowicie kontaktowa, cudowna. to nie jest 100% radości... to jest to jest 10000000000% radości z turbo doładowaniem i na ddr'ach :lol::loveu:
  7. wspaniały Pon ma nowy dom :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou:
  8. taaak, mała jest przebojowa! sama radość. Najśmieszniejszy jest jej dzienny tryb. 2 godzinki snu, pełna godzina dzikich zabaw, godzina refleksji i dręczenia kocich ogonów. mogę z zegarkiem w ręku powiedzieć -o! za 5 minut się obudzi! :lol: apetycisko ma, qupale piękne wprost na gazete. Wie już,że jak o 9 rano i 8 wieczorem pani mówi "zwierzaki chodźcie" to trzeba biec, stać i piszczeć w kuchni. pomimo,iż mała je 6 razy dziennie. rytuał wieczorny opanowany. W nocy śpi zawsze blisko. Niestety pod łóżkiem a nie na nim. Ale ono jest za wysokie i nie umie z niego schodzić. Po próbie wspólnej drzemki łóżko starało się zamienić w wodne...:roll: :evil_lol:
  9. qeram, rodzeństwem na pewno nie są bo ona została znaleziona w kartonie wraz z 5 rodzeństwa w kartonie pod Kielcami. Jej mama mieszka teraz w Warszawie ale jest wysterylizowana więc na pewno wiecej dzieci już potem nie miała. rotek_ też mi się wydaje,że jak wstaje rano ona jest większa :loveu:
  10. Nie.to tylko koleżanka ;) mamusia została na działkach :roll: to jest jej mama [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/184/img0805ag1.jpg[/IMG][/URL]
  11. sen na kilka sposobów ;) na butach najlepiej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/b819f7cae7490fbd.jpg[/IMG][/URL] ślizg :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/1f6cf1209dbb6f70.jpg[/IMG][/URL] w norze-czyli pod łóżkiem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/145/b52162393ab4604d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/0e6c5a3fc0546be9.jpg[/IMG][/URL] buziaczek na dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/144/cd073fd52254dc69.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/116/ec0bfcea2fc43092.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/931c23eed148a1af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/61aae06491838606.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/e7b6b439f7f71037.jpg[/IMG][/URL]
  13. :evil_lol::evil_lol: podmiana... mało to szyszek w lesie....:roll: oj biedne maleństwo! oby szybko dom sie trafił!
  14. było już 5 maili w sprawie malutkiej. nic konkretnego na razie. ale jest zainteresowanie. Chciałby ktoś nowe zdjęcia zobaczyć? ;)
  15. niewidomy Pon szuka zatem dwunożnych oczu
  16. porobie małemu ogłoszenia;) a w sprawie mojej tymczasowczki 2 maile miałam :loveu: wcale się nie dziwię to szczere złoto :eviltong: edit: wtorek sen na kilka sposobów ;-) na butach najlepiej [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/116/b819f7cae7490fbd.jpg[/IMG][/URL] ślizg :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/1f6cf1209dbb6f70.jpg[/IMG][/URL] w norze-czyli pod łóżkiem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/145/b52162393ab4604d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/116/0e6c5a3fc0546be9.jpg[/IMG][/URL] buziaczek na dobranoc [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/144/cd073fd52254dc69.jpg[/IMG][/URL]
  17. może jeszcze nie wszystko stracone ;)
  18. pesteczka zmężniała ale i Dobcia sie zmieniła. Spoważniała na twarzy ;) co to studia robia z człowiekiem :cool3:
  19. Stefanowicz [URL]http://www.arka-vet.pl/lekarze.php[/URL] Komenda [URL]http://www.krakvet.pl/contact_us.php[/URL]
  20. cały czas ją ogłaszam. dlaczego nikt nie chce takiego cuda :roll:
  21. też byłam :loveu: podziwiam no i świetna ta podstronka o fotografii przyrodniczej! na prawde rewelacja! [SIZE=1]ja wymiękłam i robie z szablonów :evil_lol: szybko, łatwo i przyjemnie.[/SIZE]
  22. czeka jedna mała. ma już ogłoszenia. ale może zostawić to allegro na mamusie
  23. no bidny skrzat. Pomóc nie mam jak poza ogłaszaniem. Mała łobuzuje jak dzik! gania za kotami , podjada kapcie, bawi się i dręczy Lire zabawą. Teraz Lirusia zobaczy jak to jest :evil_lol: do tej pory nas zadręczała zabawą :lol:
×
×
  • Create New...