-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
namiary poprosze namiary ;) zaraz ją wstawie na alegratke i gumtree. na allegro mam taki tekst, może sie przyda (niewiele zmieniony) [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Kalma - to około roczna sunieczka, nieduża bo wielkości jamnika. Jest typowym kanapowym przytulaśnym psem. Wspaniale okazuje uczucia. Jest kontaktowa i przyjacielsko nastawiona zarówno do innych psów jak i ludzi.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Doskonale nadaje się na psa rodzinnego.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Jest zrównoważona i bardzo inteligentna. Bardzo wpatrzona w człowieka.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Pięknie chodzi na smyczy i zachowuje czystość w domu.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Sunia jest wysterylizowana, szczepiona, odrobaczona. Szuka teraz najlepszego domu na całe życie![/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
a czy dane kontaktowe dalej na Ciebie Erko? czy na Wellington? -
Kielce-ratlerkowata sunia na ulicy !!!ma dom
Od-Nowa replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
podniosę na dobranoc (potem posprzątam) -
Sunia o ktorej pisałam kilka godzin temu na wątku znalazła pomoc :multi: bardzo dziekujemy za zainteresowanie :loveu:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
To może uporządkujmy, gdzie i kto ma Kalme w swoich ogłoszeniach? żeby wiedzieć, gdzie ją jeszcze umieścić. ja mam na allegro. -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
o, już się wyjaśniło :lol: no to zmienie tytuł ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[CENTER]Dobciu! wilkie kwiatuchy! już Ty wiesz za co :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [CENTER][URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.tapety.lajcik.pl/kwiaty/kwiaty08.jpg&imgrefurl=http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lipcu-2005-f48/lipcowe-mamy-5402/index8613.html&h=1200&w=1600&sz=430&hl=pl&start=1&um=1&tbnid=B8mHANu6tCzuXM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dkwiaty%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:B8mHANu6tCzuXM:http://www.tapety.lajcik.pl/kwiaty/kwiaty08.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
mi udało się do teraz znaleźć dwa alarmowe na kilka dni dt ale Erce udało się coś więcej o czym na pewno napisze jeżeli będzie już pewność,że tam Kalma będzie mogła być. Jutro wszystko się wyjaśni -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Dzięki pomocy i chęci dogomaniaków Krakowskich Kalma będzie miała tymczas. u Kogo w końcu, to się okaze jutro. A Kalma wędruje do góry bo przecież wciąż szuka domu!! -
[QUOTE] wrzucam parę fot i idę do nauki, bo dziś spędziłam miły wieczór podziwiając 8 flacich osesków :loveu: [/QUOTE] też miałam niedawno to szczęście :loveu:
-
tak o tą sunie chodzi. co do kliniki, jeżeli chodzi o tą Uniwersytetu P. (dawną Akademii) to namiary: pl.Grunwaldzki 47 tel. 071/3205371 lub 071/3205365
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
no ale czy można tej Pani ufać na tyle... czy ktoś ten dom najpierw sprawdzi?.... -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalma do góry!! robie co moge i przyjaciele też :roll: -
Anetka83, chodzi Ci o Kliniki Uniwersytetu Przyrodzniczego (dawnej Akademii Rolniczej) ? czy o jakąś prywatną? a chciałam zapytać, czy ktoś z Krakowian miałby [B]możliwość przechowania [/B]przynajmniej [B]do soboty niedużej suni[/B] ? grzeczna wysterylizowana, przyjazna niezwykle.
-
my na spacerek zdejmowaliśmy. jak to w piżamie po dworze chodzić :evil_lol:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Betel pisałaś do którejś z tych osób? bo nie chcę dublować. założyłam też wątek na miau. -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
pytam kogo się da! czy ktoś może pomóc w ogłoszeniach na Krakowskich stronach?? -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalma do góry!! kto może dać dt, chociaż na kilka dni?? -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/157/7b17f74b22abe80e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/166/1ff27097846473bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/2c581fbddcb3486f.jpg[/IMG][/URL] musze porobić jakieś fotki kotom , bo zupełnie zostały zapomniane na wątku! a przecież są obecne i to bardzo... ze wszystkimi pazurami i ogonami :-)
-
kilka zdjęć ze spaceru tym razem niedzielnego na którym mnie nie było ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/7f4d736deab79723.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/ce9b4d4a0bf10688.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/a801c398ac2df3a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/ca622d5c27fa46df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/08e8222e7948683f.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak utrzymać taką linie? on ciągle jak sarenka smukły :cool3: -
miska piękna ale subana droga. jakby chcieć 2 to na naszą wielkość 60 zł minimum. widziałam ją kiedyś na targach zoo i bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba :loveu: Uściski dla Bianeczki!
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalma do góry!! musi się udać! a jakie badania Kalma musi miec zrobione w Krakowie?? -
Foxi z odpałem napiękniejsza! a jak idą praktyki? nic nie piszesz o nich a chyba w toku? czy coś mi się znowu pomieszało?:razz:
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
schronisko nie wchodzi w gre nikt na to nie pozwoli. na razie szukanie dt po znajomych.bez odzewu. [B]DT BARDZO PILNY!![/B] Andziu wykorzystałam Twój post i wkleiłam do pierwszego,żeby historia była na początku