Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Kilka Kalutków na dzień dobry ;) weekend po prostu bomba!! jak tu wrócić do rzeczywistości :evil_lol: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7408/img8178p.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8123/img8181g.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6224/img8190j.jpg[/IMG] kraksa [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9587/img8186.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4327/img8507c.jpg[/IMG]
  2. jeszcze Tumliniaki trzeba wyekspediować!! ile dobrych wieści :loveu::loveu::lol:
  3. huraa :lol::lol::lol: jemu się udało :loveu::loveu:
  4. o ludzie... aż się bałam tu wejść dziś :cool3: czyli współpraca z behawiorystą nabiera jakiegoś kształtu i sa na dobrej drodze?? powiedz coś więcej proszę ;)
  5. [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9208/img8090.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5946/img8092v.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5985/img8093m.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3361/img8095m.jpg[/IMG] Lira rekonwalescentka :mad::mad::mad: tak wygląda pies z chorą łapką :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3491/img8099g.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/43/img8078u.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5329/img8085o.jpg[/IMG] a potem rozpoczęły się dzikie harce w stylu wolnym :lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5833/img8087h.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7825/img8088c.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/281/img8089e.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2392/img8072r.jpg[/IMG] gościnnie Calineczka [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8931/img8074t.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6277/img8075b.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4396/img8076v.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/222/img8077.jpg[/IMG]
  8. zupka z dyni jest pyyychaaaaaaa. ja robię taką zupę krem z imbirem ;) przepis banalnie prosty i zawsze wychodzi :lol: podam jutro. teraz na szybko kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru. Było grzywaczkowo-kundlikowo :lol: na początku nie zauważyłam,że miałam ustawione na cz-b więc trochę takich ;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5593/img8063.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/848/img8067.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8861/img8069g.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2224/img8070z.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1159/img8071d.jpg[/IMG]
  9. ale ja w ogóle nie miałam na myśli tych Państwa. tragedią jest to jak ułożyło się jej życie... że szanse na cokolwiek dostała tylko i wyłącznie przez wypadek erki. że po roku walki o nią znalazła upragniony dom i teraz uciekła :placz::placz::placz: przecież to nie wina tych ludzi.
  10. musimy się umówić na odbiór fantu to przy okazji chętnie pofilmuję ;)
  11. oby mu się trafił dobry dom :loveu: Historia biednej Rudki to tragedia... :-(
  12. Viris ale mówisz tu o przyszłym tygodniu?? ja bym chętnie skorzystała..... :p Wro-Kielce :razz:
  13. wątek Rudki na zaginionych [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdynia-trojmiasto-ruda-rudka-zaginela-13-11-09-blagamy-o-pomoc-w-poszukiwaniach-173615/[/url]
  14. wątek na psach zaginionych [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/gdynia-trojmiasto-ruda-rudka-zaginela-13-11-09-blagamy-o-pomoc-w-poszukiwaniach-173615/[/url] Murko czy masz może wzór plakatu, który Pani rozwieszała??
  15. widzę,że nikt nie założył jej wątku na psach zaginionych - zaraz założę! i tytuł zmienić koniecznie trzeba
  16. o tej Pani z Wrocławia mówiła mi Ewelinka wczoraj :cool1: chętnie pomogę tej Pani w razie czego :cool3:
  17. rzeczywiście ciekawy mix :p ale uroczy :lol: a w hotelikach w Kielcach są Tumliniaki i Taro czy jeszcze ktoś?
  18. :glaszcze: wybierz jakąś smakowitą karmę, dla szczeniąt na przykład rc. ma malutkie kawałki i jest bardzo smakowita. możesz dawać jako nagródki za coś i tak skarmiać całą porcję. jak Lirutka była niejadkiem dawałam łyżkę śmietany do karmy i jakoś szło.
  19. to świetnie,że już lepiej :lol: o szczeniakach nic nie wiadomo. ona błąkała się długo... dziewczyny na pewno więcej powiedzą. pięknie razem wyglądają na zdjęciu:p
  20. drado [QUOTE]owszem, wtedy zazwyczaj przegrywa się bieg..:placz:[/QUOTE] i dobrze :diabloti::diabloti::diabloti: Nasi górą:cunao:
  21. zdjęcia - bomba :p
  22. na pierwszym widać świetnie krakse na sąsiedniej maszynie! Lasior z piłką na nosie - bomba :lol:
  23. podobno już nawet w dolnośląskim odnotowano przypadki bb. więc może niestety się rozprzestrzeniło i na świętokrzyskie. w końcu z mazowieckiego znacznie bliżej.... trzeba szybko działać...
×
×
  • Create New...