-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
oby machanie 3 ogonów Wam te święta rozpogodziły
-
Wesołych Świąt Eruś :-) tul Foxilinkę
-
ponieważ czas nastał świąteczny i zapach ciasta z kuchni dochodzi (TZ piecze murzynka :-) ) [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]życzymy wszystkim dużo zdrówka, radości i uśmiechu. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B] Tłumu bliskich ludzi wokół oraz psich i kocich towarzyszy [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][COLOR=SeaGreen] [/COLOR][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B] Oby te święta minęły spokojnie i radośnie i by ten stan trwał aż do przyszłej gwiazdki[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype] :lol::lol::lol: [/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] [SIZE=4][COLOR=Red]WESOŁYCH ŚWIĄT[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype] [/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B] życzy banda :lol: [/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.sfmusicbox.com/images/000/09/200500015428_hs.jpg[/IMG] [LEFT][B]Bonsai[/B] - przecież wiesz,że mówię by się droczyć :eviltong: bo i tak zagladam zawsze przy każdym nowo dodanym zdjęciu :evil_lol: złość mnie bierze i znowu wracam :diabloti: sprzęcik macie cud miód i orzeszki :loveu: mam nadzieję,że za rok na DCDC przyjdziesz z nim :razz: [/LEFT] [/CENTER]
-
[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2830/img0227aw.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4368/img0233af.jpg[/IMG] gdzie Lirutuś tam i piłeczka... wrak piłeczki ;-) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2131/img0245ala.jpg[/IMG]
-
Ineczka - jedyna w swoim rodzaju :loveu: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6363/img0193ak.jpg[/IMG] i zaspana Figa [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7333/img0212an.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5275/img0217au.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6185/img0218a.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3363/img0228aa.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8542/img0156ak.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1573/img0163aw.jpg[/IMG] wreszcie mam obiektyw, który potrafi wydobyć piękno moich kotków-ćwoczków :lol: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8618/img0190ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2788/img0191afb.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1002/img0192ag.jpg[/IMG]
-
[B]Pestka [/B]- witam serdecznie :-) galeria względnie wymarła chwilowy zastrzyk zdjęć niech Cię nie zwiedzie ;-) [B]ewelinka_m [/B]- Lirutuś i Ineczka to wymarzone modeliki :-) dziś sennie będzie... [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9663/img0133ay.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5480/img0138a.jpg[/IMG] zupełnie nieudane zdjęcie Tajdzi ale to cała ona po prostu. ziewać do obiektywu,uciekać na jego widok, lub pokładać sie na aparacie a to wszystko z rozbrajającym uśmiechem :-) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9924/img0143an.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/732/img0154a.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3261/img0155ao.jpg[/IMG]
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos - czy doszły do Ciebie obie paczki z bazarku?? -
gratuluję skatowania Twej osoby przez psa!:lol::multi: muszę to zobaczyć!!! kiedy kojot zawita do miasta??:evil_lol:
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
wspaniale widzieć Gajke taką :-) :-) -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
kochana *zaba* oby na święta była w Twoim domu radość, śmiech i śpiew. pod choinką prezentów bez liku i rodziny wokół niej ogromnej. wszystkiego dobrego!! -
Ewelinku a te ptaszki to dla kogo?? śliczne są!! mamy takie Zeberki w pracy i strasznie mi się podobają :-) i jeszcze Ryżowce...
-
piękne zimowe zdjęcia!! mix malamucio-onkowy boski!! nawet wyraz pyska pomimo malamucich barw jest onkowy!! ciekawie obserwować wpływy 2 ras. u nas już nie ma śladu po śniegu niestety, będą święta w błocie bleee
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
taką samą obróżkę jak ma Morka mam na kolejny bazarek, tylko w wersji XL :-) -
Moreczke złapać w obiektyw - to jest to!! :-) buźki Dobciu
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ileż ona ma kolorów!! cudna Wyderka i uszydła cudne!! widzę,że walczysz z brata aparatem!! bardzo ta walka udana!! oby więcej takich!! zdezorientowania miejska psina.... ciekawe to... moje jak tylko za miasto pojadą to są najszczęśliwsze na świecie. wsiowe burki w wielkim mieście :-) oby Moreczka szybko się przekonała do tych bezkresnych Żywieckich łąk,rzek,pagórków :-) -
to "wygięcie" cię ćwiczy :cool3: są specjalne ćwiczenia by to osiągnąć. naturalny talent do tego mają nieliczne >> patrz Lirutka :loveu::lol::loveu: a gwarantuje to bezpieczny skok ;) spytaj w swoim klubie ;)
-
[B]Marta&Figa - [/B]cieszę sie,że zaglądnęłaś :-) bo widząc Twój podpis na gg strach się zbliżać :evil_lol: [B] wiq - [/B]pogoda do luftu... i kolejne dni też takie się zapowiadają więc raczej nic nie pocykam ;-) może w czasie świątecznego wyjazdu się coś uda... :cool3: jeżeli już zdradzać canona to tylko dla tej nowej 3setki nikona wtedy zdrada może być jako tako wybaczona :p:razz: [B] Bonsai[/B], ja Cię proszę nie opowiadaj mi o szkłach za kilka tysięcy gdy moim szczytem marzeń jest ten za niecałe 400:eviltong:. nie chcę wiedzieć nawet,że są inne... już i tak od czasu zakupu przez CIebie canonowskiego tele nie zaglądam do Twojej galerii:roll: to jeszcze na dodatek tu musisz pisać.... to jest pastwienie się nad biednym człowiekiem!! :-(:eviltong::diabloti: no.:p
-
gratulacje :-) a czy paczuszka doszła??
-
eghm... bardzo dziękuję!! BellaLab a Ty smsa??
-
a jeszcze chciałam spytać czy doszedł do Ciebie transporter koci w którym brałam Tumcia??
-
i jeszcze kilka [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9643/img0075g.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8030/img0101akb.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6546/img0103avo.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3641/img0118ak.jpg[/IMG] Tajdzia i Figa odmówiły udziału w testowaniu szkła ;-)
-
przyszedł wczoraj dopiero więc się nic a nic nie chwaliłam bo nigdy nie wiadomo czy przyjdzie cały i zdrowy itd... na razie trwają testy. wczoraj zrobiłam kilka zdjęć domowych w nocy więc to mało miarodajne jest bo i światło do dupy i w ogóle... ale różnica kolosalna zauważalna od razuuuu:lol: to jest malutki obiektyw canonowska 50-tka ze światełkiem 1,8. przez profesjonalistów nazywana plastikową zabawką:cool3:, przeze mnie będzie nazywana najlepszym moim szkłem!!! kupiona za całe 375 zł, co jednocześnie oznacza,że jest najdroższym moim szkłem!!:lol::evil_lol: radość olbrzymia i doczekać się nie mogę spaceru,żeby przetestować go w warunkach zewnętrznych. jak popracuję na nim w parku to zdam relacje;) a na razie kilka byle jakich domowych :-) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5866/img0051am.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2433/img0059a.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5108/img0060aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2043/img0062ao.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4679/img0070a.jpg[/IMG]
-
jak to mi kiedyś lekarz powiedział - "baby diabli i widłami nie zabiorą" - oby tak było z Symphą piratem ;-) kciuki trzymam