Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. mam wiadomość od ariss, która jest obecnie chora - że jak dojdzie do siebie da radę zrobić wizytę przedadopcyjną :-) chyba,że macie już chętnego?
  2. a mi się oczywiście pomyliło. bo ariss to w Kaniach będzie rezydować a nie w Miarkach więc nic z tego :-(
  3. pilna studentka!! nawet poczty nie sprząta :-) chciałam pw posłać a tam napis - zapchane :-) pozdrawiamy i na zdjęcia czekamy
  4. pilna studentka!! nawet poczty nie sprząta :-) chciałam pw posłać a tam napis - zapchane :-) pozdrawiamy i na zdjęcia czekamy
  5. chyba ariss tam się właśnie przeprowadziła :-) wysłałam już Jej wiadomość. mam nadzieję,że dobrze zapamiętałam miejscowość :-) jak będę miała odpowiedź to dam znać :-)
  6. no to kciuki z całych sił zaciskam by się wszystko udało!! :-)
  7. już tu pisałam ale skasowało... chciałabym iść tam na spacer. Bajecznie po prostu! jestem pewna,że nasze suki przemówiłyby jednym językiem :-) :-)
  8. ja nic nie wiem. wiem tylko tyle,że jak erka tak... to jakiś znak :-)
  9. Lirututka - śnieżna świrutka na latających psach :evil_lol::lol: choć to zdjecie już tu kiedyś wklejałam :lol: [url]http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/przed-sezonem-2010[/url]
  10. posty się triblują :evil_lol: wrzucę tu zdjęcia jakieś
  11. Lirututowa łapa już zagojona. za to w warunkach niemożliwych do zdarcia pazurów... zdarła! ale na szczęście tym razem łagodnie więc nikt się nie przejął! dostaje małpiszon biotynę tak czy owak,żeby mi nie było takich jaj w sezonie :-) akurat zrobimy 1,5 miesiąca kuracji i będzie ok :-) trochę zaczynamy się sportować bo pieska rozsadza :-) trzeba popracować nad kondycją!! zarówno Lirutki jak i ... pańciuchy :-)
  12. jak erka pisze takimi ikonkami to znaczy,że coś się kroi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. olej lniany ma działanie antyrakowe i w ogóle cud miód i orzeszki - dobry na wiele innych rzeczy. szukam właśnie dla suk :-)
  14. [QUOTE]było za zimno na szarpanie aparatu więc zdjęć brak.[/QUOTE] :diabloti: nie, to zdjęcia sprzed tygodnia dziś był inny skład spacerowy :-)
  15. Ewa, będę miała na uwadze dziś spacerowanie bardzo utrudnione. wraz z grzywkową bandą + 2 dodatkowe grzywki poszliśmy na spacer przez głębokie śniegi... no dobra nie tak głębokie... trzeba było iść gęsiego :-) było za zimno na szarpanie aparatu więc zdjęć brak. za to ostatnio miałam okazję odbyć cudny spacer z kielecką sunią, którą adoptowała Agnieszka z Wrocławia i tym sposobem będziemy się widywać częściej :-) Lirutka tym razem została w domu ze względu na łapę. będą więc zdjęcia Tajgi i Kreski :-) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/585/img0732k.jpg[/IMG] z Tajdziunią [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2443/img0802b.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9377/img0817g.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3064/img0786yt.jpg[/IMG] wkrótce ciąg dalszy :-)
  16. prawie szkocik! cudny! masz dowód,że Twoja sucz doskonale umie bawić się z psami :-) oby znalazł się jego właściciel
  17. serdecznie gratulujemy!! :-) :-) :-)
  18. Ewelinko wielkie dzięki za ogłoszenia!! :-)
  19. nie wierzę po prostu... taka słodka sucz i cisza zapadła
  20. Puszek wraca?? napiszcie coś niestety chwilowo nie mam jak pomóc... jak tylko będę mogła zrobię to.
  21. przyszłam zmotywować leniucha ;-) nie chowaj cudeniek dla siebie - podziel się obrazami ze światem !! :-) nie wiem co by Cię mogło porządnie zmotywować... ja czekam zawsze na Twoje zdjęcia. nową 50tką nie mam nawet kiedy się nacieszyć... 12 h w pracy i lipa :-( może w weekend... ale ciągle nie mam tej osłony na obiektyw już zachlapany :-) fleja jestem.....
  22. justysiek - piękna koszetniczka!! :-) na pewno znajdą się chętni. to przemiłe stworzenia :-)
  23. Weszko - z całego serca gratuluję Crafts'a obłęd, to już szczyt szczytów :-) już rozpocznę trzymanie kciuków! tego co demolantka nawyczyniała komentować nie będę... grzecznie przesiedziała ten czas?? co zastałaś po powrocie?
  24. to już możesz robic interes na spodniach , bo każdy by takie chciał :-) :-) cudne wspólne zdjęcia!! Bonsai a dlaczego u Ciebie tak cichutko w galerii?? :-)
  25. Jaaga jakbyś miała chętnych na 4 miesięczną sunię średniej wielkości to czeka - Linka. co prawda ma dt w Krakowie ale nie może tam doczekać dorosłości. a już siedzi ponad miesiąc - półtora i nic [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Linka/IMG_9392.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...