-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
nie wszystkie psy były na zdjęciu. na przykład brak na nim suni shelciaka, która doprowadzała mnie do szału zaganiając stadko (w tym nas) przez znaczną część spaceru :-) a dziś w podobnym składzie ale bez shelciaka , za to z labusią Kalą udało się na spacer... będą zdjęcia :-) zainteresowanie zawsze taka grupka wzbudza. chociaż nie są to czasy gdy było np 12 psów na spacerze... Ewa, Poznania nie mogę się doczekać zupełnie :-) może znasz jakieś miejsce niedaleko waszego terenu gdzie można przenocować? jakiś hostel albo coś??bo to w końcu 2 dni są :-)
-
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Od-Nowa replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
ale dobre wieści :-) oby się udało! będzie czas na sprawdzenie domu w tym czasie :-) mój TZ ciągle dopytuje o Biszkopta ;-) chyba mu Tajdzie przypomina :-) -
Biszkopt pojechał do nowego fantastycznego domku! Dziękujemy!
Od-Nowa replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
ale dobre wieści :-) oby się udało! będzie czas na sprawdzenie domu w tym czasie :-) mój TZ ciągle dopytuje o Biszkopta ;-) chyba mu Tajdzie przypomina :-) -
dziękujemy za piękne życzenia :-) :-) pierwsze zdjęcie w tym roku :-) dzisiejszy spacer z przyjaciółmi [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8661/img0516aa.jpg[/IMG]
-
witamy w Nowym Roku :-) sylwester jakoś zwierzaki przetrwały. Tradycyjnie już w podgrupach, czyli Lira i Figa przerażone w łazience a Tajga z Inką śpiąc w najlepsze na kanapach ;-) oby w tym roku się wszystko odmieniło na lepsze bo ostatni rok to jakaś pomyłka była. Przynajmniej na gruncie sportowym działo się przeciwnie. Oby ten ciągły postęp sportowy się utrzymywał :-) mam nadzieję,że będzie to rok spełnienia wszelkich marzeń! :-) życzenia na poprzedniej stronie są - dla wszystkich naszych gości :-)
-
spełnienia marzeń w Nowym Roku :-)
-
[QUOTE]Zrób mi listę komend jakich umie Bella! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]krótsza byłaby lista komend których nie umie Bellusia! :-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
dużo dużo szczęście w Nowym Roku oby dziecina śliczna, zdrowa i wesoła była :-) wielka buźka -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oby Nowy Rok przyniósł dobry dom dla ślicznoty -
a Tobie pięknie zdanej maturki i nowych studiów :-) buźki
-
są życzenia dla każdego :-) oby to był doskonały rok dla każdego :-) *zabuś* no pięknie dziękujemy!!:loveu::loveu: jednak to zbyt drogi prezent wiec bardzo prosimy o szansę rewanżu... bo odmówić przyjęcia już nie mogę:evil_lol: bo używany sprzęt jest czynnie :-)
-
[QUOTE]a wasze psy na parapecie spały [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]ich łapy niestworzone by po podłodze chodzić - tylko na rąsie i parapeciki:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
a dziś zakończy się ten rok i przyjdzie nowy. zatem [CENTER] [B][COLOR=SeaGreen]Życzymy serdecznie w [COLOR=Red]Nowym Roku 2010[/COLOR] (kosmicznie to wygląda!!) wielu osiągnięć sportowych[COLOR=Red] -[/COLOR] sportującym, oceanicznych podróży kanapowych [COLOR=Red]-[/COLOR] kanapowcom wspaniałych prac [COLOR=Red]-[/COLOR] pracusiom duuuużo wolnego [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] leniwcom zatłoczenia [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] samotnym szczęścia [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] nieszczęśliwym powrotów [/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] stęsknionym braku powodó do...[/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen][COLOR=Red]-[/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=SeaGreen] marudom ;-) Oby Nowy Rok był dobry i obfitował w pozytywne niespodzianki. wszystkiego dobrego! banda :lol:[/COLOR][/B][/CENTER]
-
to już 7 miesiąc... byłam wtedy u Weszki, tego poranka również nie zapomnimy. oby ten ból kiedyś przestał palić Twoje serce. czy fretka kolegi też tak "pachnie"...??
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no skoro to pierwszy śnieg był sprawcą tego "zapomnienia się" to chyba można wybaczyć ale żeby się to więcej nie zdarzyło bo biedna Amiga zatrzaśnie wersalkę i koniec będzie rumakowania! dom dla małej pilnie potrzebny! rośnie łotrzyna i będzie coraz trudniej. po Nowym Roku zrobię jej ponownie wyróżnione allegro. -
przeklejam z działu "psy zaginione" [QUOTE][B]Zaginął szaro-bury kundelek w Kielcach [/B] [INDENT] W nocy z piątku na sobotę ( 25 grudnia ) w rejonie ulic Piekoszowska/ Malików w Kielcach zaginął szary, podpalany kundelek średniej wielkości ( tak mniej więcej do kolan dorosłej osoby ), kudłaty, z długą sierścią i ciemnym pyskiem. Piesek wabi się SKUTER jest bardzo łagodny, lgnie do ludzi. Wystraszył się petard i uciekł. Piesek nie zna tego terenu - mieszkał tu dopiero kilka dni, przeprowadziliśmy się z miejscowości oddalonej o ponad 100 km. [URL="http://img691.imageshack.us/i/skutg.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9671/skutg.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/skut2.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7202/skut2.th.jpg[/IMG][/URL] Na swojego przyjaciela czeka zrozpaczony, 3-letni chłopczyk. Ktokolwiek widział Skuterka proszony jest o kontakt: Daria 506 099 261 Marcin 506 099 262, 601 301 600 [/INDENT][/QUOTE] [URL="http://g.imageshack.us/img691/skutg.jpg/1/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/skutg.jpg/1/w1944.png[/IMG][/URL]
-
a dziękować dziękować :-) kolejnym wydatkiem będzie lampa błyskowa ale jakaś używana najchętniej i najtańsza z możliwych... jakby sprzętowcy coś wiedzieli o takowej proszę dać znać ;-) choć zupełnie nie umiem robić z lampą. nigdy nie robiłam bo bardziej podobają mi się zdjęcia bez. chyba,że taką z soft ringiem to wtedy maluje jak obraz.... no ale to już inne pieniądze. muszę zagłębić się w lekturze!! bom gałgan
-
nie wiem co w nich kiepskiego. moim zdaniem przeurocze!! a te z łapką na patyczku bosskie!! [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/KopiaPC299890.jpg[/url]
-
ja we wszystkich galeriach normalnie widzę zdjęcia. tylko z wypowiedzi ludzi wiem,że jest jakiś problem na dogo i ucina. nie wiem czym to spowodowane... zdjęcia są normalne ;-) cieszę się,że sprawiły radość wśród smutków. pospieszę się z następną turą ;-)
-
eghm żyje i ma się dobrze :diabloti: jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jutro pójdzie w świat :-)
-
hehe, Spajuś oskubał kuraka :-) dawaj więcej tej zimy!!
-
i ostatnie 2 na dziś [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9083.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Krakow%20%20sznaucerowy%20spacer/IMG_9084.jpg[/IMG] :-)