Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. o matko kochana... i tak ciągle... nikt nie sanuje czyjejś pracy i czasu.... :roll::angryy: a z domku oczywiście bardzo się cieszę ;)
  2. a Borysek dlaczego szuka domu? kons okulistyczne to najlepiej Warszawa,Kraków, Wrocław :cool1: tylko jak to zorganizować.... Do Kraka chyba najbliżej ?
  3. znowu marudzą :mad: cichooooooooo :lol:
  4. a jak u Was z polowaniami? nie boisz się go spuszczać? ja moje kundle zawsze poprzyodziewam tak by były widoczne. Ale rzeczywiście wilk za sarnami to nie lada okaz...
  5. też zacznę z moimi ćwiczyć :diabloti: biegi wstępnie opanowane ale co z postawą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. :calus: wiosna przyjdzie i tak - jak śpiewała Kayah ;) chociaż przesilenie wiosenne można by sobie darować :evil_lol: a co do zdjęciowych spraw to powiem Wam,że wcześniej przed cyfrówkami miałam analogowego canona eos'a 300 teraz canona 40d. Jakość wywołanego zdjęcia z cyfrówki zupełnie się nie umywa do jakości wywołanego zdjęcia z kliszy. Wygląda jak tandetna podróba. więc cyfrówki owszem mają milion zalet ale nie można o analogach zapominać !;)
  7. Tolci oko już dużo dużo lepiej :lol: ten ogonek tak zawsze na spacerach podkulony?
  8. skończył się dziś mój serial... ech, mówiłam,że jestem maniaczką serii ekranizacji literatury światowej na tvn style? no więc był ostatni odcinek Jane Eyre :placz: nie zasnę normalnie... :evil_lol: oto mój ideał mężczyzny :diabloti: Toby Stephens :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m149/felidaetsavo/blogger/0001g5aw.png[/IMG] za dużo romansów dziewczyno!! :mad::diabloti:
  9. a dlaczego koniecznie w piątek sunia miałaby być w Opolu?
  10. szkoda,żeby zmarnowała szanse na dom... sprawdzałam na miau, średnio 2 x w miesiącu jeździ z Wawy do Opola (można poprosić by za "dopłatą" podjechał do Brzegu) [I]piotr568. wtedy potrzebny byłby transport do Wawy na dany dzień [/I]
  11. a maleńka się przypomina! piękny mały szkrab szuka domu!
  12. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2069243.jpg[/url] to boskie jest! ładnie jej w takiej rudej oprawie ;) a Twoje chmury gradowe jak? poszły mam nadzieję...;)
  13. nie chciałaby spróbować z klatką? nie ma na co czekać. i pies będzie szczęśliwszy i Ona. tylko ktoś musiałby jej przedłożyć metody przyzwyczajania do klatki.
  14. jak się miewa kotka? dotarła szczęśliwie do domu?;)
  15. a koty na poprzedniej stronie widziałaś?? przepraszam,ze tak naganiam ale ogromnie chciałabym poznać Twe zdanie ;) mamy w domu 2 komputery - na jednym dogo działa na drugim nie :diabloti: no i pada pada śnieg :multi:
  16. ponadganiałam świecącego nową obróżką Negra :lol: zdjęcie w skoku doskonałe, głowy szkoda ale może stracił ją do wiosny :lol: widziałam już przebiśniegi w parku!! na szczęście dziś zakrył je śnieg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a! i zdjęcie z chomisiem za koszykiem bezbłędne!! :diabloti:
  17. no to mu się trafiło :loveu::lol: może zabierzesz na następny spacer aparat?;) byłoby wspaniale go jeszcze zobaczyć!
  18. [QUOTE]Puchaty morderca :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] dokładnie!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakbyś jej zakładała by nie mogła zalizać na śmierć :lol::evil_lol:
  19. ło matko... :crazyeye: a to takie dobre psy zacznę obawiać się potulnego terierka sąsiadów niedługo :diabloti: nie wiadomo co to w nim siedzi :cool3:
  20. może czas na nowe zdjęcia ?:cool3:
  21. no to o jednego zbłąkanego mniej ;) a jak Bianeczka się ma?
  22. Deliś grubo przerósł tatę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka jest między nimi różnica? czy tylko zdjęcie tak przekłamuje? Bardzo chłopaczek spoważniał tak czy owak :lol:
  23. baterie baterie.... :eviltong: szkice rób :diabloti:
×
×
  • Create New...