-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o matko kochana... i tak ciągle... nikt nie sanuje czyjejś pracy i czasu.... :roll::angryy: a z domku oczywiście bardzo się cieszę ;) -
a Borysek dlaczego szuka domu? kons okulistyczne to najlepiej Warszawa,Kraków, Wrocław :cool1: tylko jak to zorganizować.... Do Kraka chyba najbliżej ?
-
znowu marudzą :mad: cichooooooooo :lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Od-Nowa replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
a jak u Was z polowaniami? nie boisz się go spuszczać? ja moje kundle zawsze poprzyodziewam tak by były widoczne. Ale rzeczywiście wilk za sarnami to nie lada okaz... -
też zacznę z moimi ćwiczyć :diabloti: biegi wstępnie opanowane ale co z postawą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:calus: wiosna przyjdzie i tak - jak śpiewała Kayah ;) chociaż przesilenie wiosenne można by sobie darować :evil_lol: a co do zdjęciowych spraw to powiem Wam,że wcześniej przed cyfrówkami miałam analogowego canona eos'a 300 teraz canona 40d. Jakość wywołanego zdjęcia z cyfrówki zupełnie się nie umywa do jakości wywołanego zdjęcia z kliszy. Wygląda jak tandetna podróba. więc cyfrówki owszem mają milion zalet ale nie można o analogach zapominać !;)
-
Tolci oko już dużo dużo lepiej :lol: ten ogonek tak zawsze na spacerach podkulony?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
znacie kogoś z Opola? -
skończył się dziś mój serial... ech, mówiłam,że jestem maniaczką serii ekranizacji literatury światowej na tvn style? no więc był ostatni odcinek Jane Eyre :placz: nie zasnę normalnie... :evil_lol: oto mój ideał mężczyzny :diabloti: Toby Stephens :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i103.photobucket.com/albums/m149/felidaetsavo/blogger/0001g5aw.png[/IMG] za dużo romansów dziewczyno!! :mad::diabloti:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a dlaczego koniecznie w piątek sunia miałaby być w Opolu? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
szkoda,żeby zmarnowała szanse na dom... sprawdzałam na miau, średnio 2 x w miesiącu jeździ z Wawy do Opola (można poprosić by za "dopłatą" podjechał do Brzegu) [I]piotr568. wtedy potrzebny byłby transport do Wawy na dany dzień [/I] -
Znalazła domek- piękna suczka szczeniak woj. świętokrzyskie....
Od-Nowa replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
a maleńka się przypomina! piękny mały szkrab szuka domu! -
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2069243.jpg[/url] to boskie jest! ładnie jej w takiej rudej oprawie ;) a Twoje chmury gradowe jak? poszły mam nadzieję...;)
-
nie chciałaby spróbować z klatką? nie ma na co czekać. i pies będzie szczęśliwszy i Ona. tylko ktoś musiałby jej przedłożyć metody przyzwyczajania do klatki.
-
jak się miewa kotka? dotarła szczęśliwie do domu?;)
-
a koty na poprzedniej stronie widziałaś?? przepraszam,ze tak naganiam ale ogromnie chciałabym poznać Twe zdanie ;) mamy w domu 2 komputery - na jednym dogo działa na drugim nie :diabloti: no i pada pada śnieg :multi:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ponadganiałam świecącego nową obróżką Negra :lol: zdjęcie w skoku doskonałe, głowy szkoda ale może stracił ją do wiosny :lol: widziałam już przebiśniegi w parku!! na szczęście dziś zakrył je śnieg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a! i zdjęcie z chomisiem za koszykiem bezbłędne!! :diabloti: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Od-Nowa replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
no to mu się trafiło :loveu::lol: może zabierzesz na następny spacer aparat?;) byłoby wspaniale go jeszcze zobaczyć! -
[QUOTE]Puchaty morderca :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] dokładnie!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakbyś jej zakładała by nie mogła zalizać na śmierć :lol::evil_lol:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ło matko... :crazyeye: a to takie dobre psy zacznę obawiać się potulnego terierka sąsiadów niedługo :diabloti: nie wiadomo co to w nim siedzi :cool3: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Od-Nowa replied to arima's topic in Foto Blogi
może czas na nowe zdjęcia ?:cool3: -
no to o jednego zbłąkanego mniej ;) a jak Bianeczka się ma?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deliś grubo przerósł tatę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka jest między nimi różnica? czy tylko zdjęcie tak przekłamuje? Bardzo chłopaczek spoważniał tak czy owak :lol: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
baterie baterie.... :eviltong: szkice rób :diabloti: