Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. witamy wieczorową porą. ilekroć wieczorem mam wreszcie czas,żeby tu zaglądnąć - dogo pada :lol: ale teraz się udało więc przelotem jestem ;) Rekonwalescentka zapomniała o zabiegu. Na spacerach co prawda jeszcze nie szaleje jak wcześniej ale rozładowuje energię jak się da. Rana pięknie się zrasta i za tydzień będzie można tego smroda wreszcie wykąpać :lol: I wróciła do pracy :evil_lol: koniec ferii dla suczydła. [B]eria[/B] - żarłoczny kot :evil_lol: [B]*zaba*[/B] - oj nacieszyć się sobą nie da. to zaledwie tydzień ... ale ćwiczymy rozcią ganie czasu do maksimum :lol: nie martw się, jeszcze będzie co nadrabiać :cool3: [B] anitaaa i bartis [/B]- baaardzo groźny kot ;) [B]ariss[/B] - chciałam właśnie wkleić fotki ale widzę,że muszę ukisić je bo nie załaduję na fotosika. Znowu koty co prawda, bo postanowiłam się wreszcie nauczyć robić im zdjęcia... dlatego będą rządzić teraz :evil_lol: może rano się uda [B]Dobcia[/B] - niestety lepszą modelką okazuje się być Inka :cool1: bardziej statYczna się zrobiła :lol: [B]Rudzia-Bianca [/B]- o! widzę,że mnie rozumiesz :lol: coś musimy zrobić w kwestii częstszych odwiedzin sióstr!! nie wiem jak Twoja, ale moja przyjeżdża raz, dwa do roku... to tak mało :placz: [B]betel[/B] - zapraszam na nową sesję kocią - jutro. będzie Ineczka tym razem ;) [B]groszek83[/B] - ona jest grzeczna i Cię słucha - szybko rany się wygajają ;) dziękujemy wszystkim za odwiedziny i wyrozumiałość :p
  2. hmm sporo tych szwów :shake::placz: kiedy ściągacie? proszę Kamcia wytulić i siebie też, bo byłaś bardzo dzielna :lol:
  3. szkoda,że nic nie wyszło z tego domu.Ale wierzę,że ktoś jeszcze się odezwie bo jest śliczna młoda i malutka. trzymam kciuki ;) dostałam dziś wpłatę - dziękuję ;)
  4. coś się kręci. oby coś wyszło z tych domów
  5. Birma szuka dobrego domu, nie z przypadku.
  6. pielęgnacja sznaucerów zdaje się być istną torturą :crazyeye:
  7. zmieniłam u siebie treść ogłoszenia. zrobiłam jej teraz to wyróżnione allegro. na pw przesyłam dane do przelewu. myślę,że o tym popuszczaniu będziesz musiała powiadomić w rozmowie. Często zdarza się,że szczenięta z radości nieświadomie to robią. Może być to też wynik potrącenia. wyróżnione [url=http://www.allegro.pl/item551146338_sliczna_5_miesieczna_malenka_sunia_szuka_domu.html]Śliczna 5 miesięczna maleńka sunia szuka domu!! (551146338) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. a co tu taka cisza? siedzi sznaucerza mama i skubie :diabloti: pozdrawiamy ;)
  9. chciałam jeszcze spytać co Miś je w dt? suchą karmę czy gotowane?
  10. pięknie pomyka na smyczy :lol: bardziej chyba onieśmielał ją biegający za plecami piesek a Lence się chyba przytyło :razz::lol:
  11. trzeba uzupełnić tekst ogłoszenia o miłość do dzieci i grzeczną jazdę samochodem. Jak widać malutka ma same zalety ;)
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/111ba49370982b8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/5b3e631d83d55283med.jpg[/IMG][/URL] dobranoc ;)
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/322/22a53f25ebd08962med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/af4adf4050e0b532med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/81a459d6ceb97c5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/59/b402e387e0ec43bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/59/e9b938cd888b6ef1med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/322/5b050db85030496fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/81d9b21201a3f796.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/efee5eac01e1abcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/59/ce479fc18713b6db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/323/deba325de555d5b4.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ewelinko bardzo dziękuję :buzi: wiesz za co :lol: Wyjechaliśmy na lotnisko z psami,jak siostra zobaczyła Tajgę spytała czy ją ogoliłam :diabloti: bo jak ją widziała (we wrześniu) była przecież bardzo kudłata i śmieszna. A teraz to już całkiem inny pies ;) ach jak dobrze mieć siostrę tu blisko... choć przez tydzień. koty nocną porą ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/59/46dcba367c7dd7eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/59/a08fbcf80fa759b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/323/a712d3f7e310192dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/59/00d55a5dc3602fdbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/324/92bc3efea5c608c5med.jpg[/IMG][/URL]
  16. gratulacje!! :drink1:
  17. [B]weszka[/B] - no jakoś tak powoli się goi ale może niecierpliwa jestem :diabloti: [B]AngelsDream[/B] - oj tak bo wymacałam fałdkę :evil_lol: a co do zaległości to ja będę miała w najbliższym czasie... bo dziś przylatuje moja siostra na tydzień! Będzie więc tygodniowe świętowanie :lol: ale zdjęciowo się powyżywam, więc będzie mam nadzieję co oglądać ;)
  18. [QUOTE]A na ów domek się zanosi, ojj tak :loveu:[/QUOTE] i to jest najważniejsze :lol:
  19. to wielka szansa dla Misia i dla tego domu też. jednemu i drugiemu nie można odmówić szczęścia... takie moje zdanie
  20. ja jej zrobiłam normalne allegro więc to jest taniutkie, oddawać nie trzeba, bo wyszło 60 groszy. Natomiast jest tam możliwość dania wyróżnionego co jest bardzo skuteczne bo zdecydowanie więcej osób zagląda no i jest na pierwszych stronach kategorii - takie kosztowałoby 12 zł. Jeżeli zechciałabyś pokryć taką kwotę to mogę zrobić też wyróżnioną.
  21. nie dziękuj. będziesz mogła jak znajdzie się dom ;) a teraz trzeba dalej ogłaszać i podsyłać masowo znajomym!
  22. myślę,że nie tak dawno. W każdym razie o adopcji tak czy owak z osobą koordynująca Kieleckie adopcje muszą rozmawiać Twoi rodzice. Bo to oni będą prawnymi opiekunami. Konieczne jest również podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna. ponieważ erka, odpowiadajaca za adopcje kieleckie uległa wypadkowi muszę się skonsultować z dziewczynami na kogo podać Ci numer. napiszę później, chyba,że Ewelinka mnie uprzedzi
×
×
  • Create New...