-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
bardzo dobra wiadomość :lol:
-
Obudzić się na obszczanym przez Inkę łóżku - bezcenne :angryy: teraz wszystko piorę....Nie mam siły do tej dziewczyny...o co jej chodzi[B] :shake::roll: Mudik[/B] - dziewczyny dosłownie dopadły TZ od rana. Nic tylko zabawa i tulasy za cały tydzień :lol: [B]ariss[/B] - ogonek ma baaaaardzo długi, to się nie zmieścił :evil_lol: [B]ewelinka_m [/B]- do kitu :roll: zajrzałam od razu sprawdzić, czy przypadkiem nie naliczyli mi już opłat ale jak widzę mało zużywam mimo wszystko. przed wstawianiem zmniejszam bardzo zdjęcia więc może jakoś pociągnę. Jak am nie będzie można wstawiać za darmo to koniec galerii! Image.... nie lubię a na photobucket jestem za leniwa...:diabloti: [B]weszka[/B] - dzięki ;) no to teraz jeszcze kilka z innej serii - też przed zabiegiem jeszcze. w zachodzącym słonku [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/55/ad10520721879639med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/55/cb483fbb38ddbdbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/55/9d32ee4acef328b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/448/b605021e95ad6290med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/55/05e306391326de4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/8e702a8f71fd0547med.jpg[/IMG][/URL]
-
jak poranek marudo? piękny i słoneczny :cool3:?
-
filmik bomba :multi::lol: najbardziej podobało mi się zakrywanie brodą :evil_lol: masz jakiś wadliwy aparat - wszystko szare :eviltong::lol:
-
trzeba sie było z namiotem nad rzeką rozbić :diabloti:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
trzymam z całych sił!! co za cholerstwo no... jak tylko będą wieści pisz! łączymy się telepatycznie :lol: odleżyny od kanapy mu się zrobiły :diabloti: -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
bardziej pasuje mi na Wróblewskiego gdzieś bo mam czym tam dojechać. A do Prkatikera musiałabym iść pieszo, a to kawałek jednak. Może na Wróblewskiego koło tej szkoły podstawowej? tam jest gdzie stanąć chyba -
przybywa i przybywa a adopcje stoją :placz::placz::placz:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Postaram się porobić jakieś nowe fajne zdjęcia :roll:[/QUOTE] dobry pomysł, mogę je potem podrasować w PS'ie -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
pomóc jedynie możemy z ogłoszeniami tymczas to raczej cud. spróbuj w rodzinie itd, może ktoś przechowa... -
na wątku Franka może zapytać? pamiętam jak szczęśliwy był to dzień gdy jechała do domu... może nie wszystko stracone.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
było zdjęcie rtg robione? czy tylko "na czuja"? może tylko stłuczenie... piękna psinka :loveu: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Oj to mocno trzymam kciuki za zabieg!! ależ niespodziankę sobie wyhodował:shake:... co to może być? -
muszę pobrać :cool3:
-
no całe szczęście,że Elwira poszła jednak do lekarza!! Irena ma podejście do psów? nie będzie się tego dziada bała? bo to tylko pogorszy sprawę...
-
[QUOTE]lub łatwo usunąć noiseware'm[/QUOTE] - oo, co to? :cool3::cool3:
-
[B]eria[/B] - wszystkie z iso 1600 niestety :roll: ale nie będę po raz setny marudzić :evil_lol: u kociny nawet nie ak bardzo ps, tylko tło zmieniłam ;) chciałam zrobić jeszcze niebieski oczy,może później zrobię... mój jednooki pirat :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/319/8c1d20fcb82c3520med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/27575bd900bd3caemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/448/a9cc3604b870ca72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/55/646c2ccd4daa652bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/55/d04830f730c795b0.jpg[/IMG][/URL] na razie tyle ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/55/9dd7fb45ff453fccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/454/50d2be6994805c00.jpg[/IMG][/URL] Inka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/318/afbce8a8865f16c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/319/4f64b544d8b01f4amed.jpg[/IMG][/URL] Figa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/de1a86afbd323493med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/7d6484aad2eb5830med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/55/58bd0e8bd8dd4b37med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/c6300a396c273510med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/52f1f41305e87c00med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/319/3d72ebafa74c61e5med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/908309b86e37cf68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/55/ab829f6306cba018med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/448/0ccb720cfb3fb55bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/319/c7fac0c7973cc0fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/849d0ce766e7033cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/109f602ae7620d9dmed.jpg[/IMG][/URL] cyc :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/55/4216b22d83b760e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/850ca37e4d15a6a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/55/cfe7008fd10d46f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/55/220d5702ddb715fdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/319/2cfa2afe7f840943med.jpg[/IMG][/URL] foch :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/649c843de3374792med.jpg[/IMG][/URL] i pełnia szczęścia - na kolanach u ukochanego Pańciucha ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/8cec646ecb6f29dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/f2a4569f7cff03d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/453/9ddbe26aae0c0bd4med.jpg[/IMG][/URL]